BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak tak tak brawo Dawid mamy to !!!
1
Nie nie nie nie :D
0
Dawid dajesz kozaku :D
1
Adama Traoré szkoda że nie gra na PO kawał dzika :D
1
@kerouac Ciężko ocenić popatrz na opinie i nie jest do żaden kod tylko w opisie aukcji masz opisane "KONTO Z AKTYWOWANĄ SUBSKRYPCJĄ" więc dostajesz login i hasło, zawsze możesz do allegro zgłosić niby prawie 200 osób coś zamówiło, lecz ja nie zamawiałbym tam konto ma tylko 3 miesiące i sporo negatywów.
8
@Sheepfan Tutaj chodzi o trenera.. Valverde nie ma takiej odwagi żeby postawić na młodzież kiedyś były czasy mecz oglądałeś z przyjemnością, szybko każdy nas wracał do domu żeby cieszyć się meczem wypić piwko czy w knajpie gdzie to wszystko jest? wszystko traci blask nie ma niczego.... Widząc grę z Valverde to tylko czekać na ostatni gwizdek, oby to był jego ostatni sezon bo przykre jest oglądać taką Barcelonę :(
0
No i Wu strzela bramke :x
0
Jong a Ty co :o
2
40 minuta Vidal już na rozgrzewce Valverde co Ty :D ??
0
Po zwycięstwo VEB
2
Szkoda Todibo wypożyczenie byłoby dobre lecz sprzedaż oby nie.....
14
Wieku juz Vidal nie oszuka ale 13 mln to są grosze.... Nie ma co sprzedawać poniżej 20 mln.. .
0
Oczywiście 2020 cyrk z Neymarem ponownie :D
1
@Avada Kedavra u Valverde wszystko możliwe :/
0
Niestety spalony nie ma bramki dalej wynik meczu Live 1-0 :/ szkoda że nie 1-1 bo byłby ciekawy mecz od drugiej połowy :/
2
Ciekawe co Haaland pokaże w BVB czyli ciekawe kto byłoby wzmocnieniem za Suareza, liczę na Martinez'a ciekawe ile kosztowałby pewnie granica 100mln +/-
0
Bardzo dobrze niech łapie minuty tego zawodnik potrzebuje liczę na jego występy powodzenia :)
14
Wesołych Świąt :)
0
Telenowela odcinek 999 :D
1
Todibo w takim wieku potrzebuje łapać minuty jedynie wypożyczenie wchodzi w grę ewentualnie sprzedaż z możliwością odkupu za 2/3 lata :)
0
@deyna2018 taktyczny komentarz :D
0
To własnie pokazuje różnice Atalanty nie trzeba wkładać milionów w transfery dla klubu dla przyjemnej gry :)
1
Atalanta cyk cyk cyk 5-0 :o
1
Atalanta cyk 4-0 hehe :)
0
Atalanta w gazie ciekawe czy będzie wyższe prowadzenie :)
2
Atalanta 2 -0 Milan no to nieźle hhahahahaah edit 3-0 :D
3
Brawo Vidal, dobrze że Suarez podał do Vidala :D
2
@Hushovt Manchester City z Leicester City o 18;30 meczyk :D
0
Nawet jeśli ma odejść Todibo to tylko na wypożyczenie szkoda byłoby go sprzedawać ewentualnie z opcją pierwokupu ale wiadomo sprzedamy za 20 a odkupimy za 40 ;)
1
Widząc "wypożyczenia" to już nie mam ochoty czytać dalej, zostawić u nas Vidala lub sprzedać bez żadnych wypożyczeń bo wiadomo jak to będzie...