2

Tak tak tak brawo Dawid mamy to !!!

1

Nie nie nie nie :D

0

Dawid dajesz kozaku :D

1

Adama Traoré szkoda że nie gra na PO kawał dzika :D

1

@kerouac Ciężko ocenić popatrz na opinie i nie jest do żaden kod tylko w opisie aukcji masz opisane "KONTO Z AKTYWOWANĄ SUBSKRYPCJĄ" więc dostajesz login i hasło, zawsze możesz do allegro zgłosić niby prawie 200 osób coś zamówiło, lecz ja nie zamawiałbym tam konto ma tylko 3 miesiące i sporo negatywów.

8

@Sheepfan Tutaj chodzi o trenera.. Valverde nie ma takiej odwagi żeby postawić na młodzież kiedyś były czasy mecz oglądałeś z przyjemnością, szybko każdy nas wracał do domu żeby cieszyć się meczem wypić piwko czy w knajpie gdzie to wszystko jest? wszystko traci blask nie ma niczego.... Widząc grę z Valverde to tylko czekać na ostatni gwizdek, oby to był jego ostatni sezon bo przykre jest oglądać taką Barcelonę :(

0

No i Wu strzela bramke :x

0

Jong a Ty co :o

2

40 minuta Vidal już na rozgrzewce Valverde co Ty :D ??

0

Po zwycięstwo VEB

2

Szkoda Todibo wypożyczenie byłoby dobre lecz sprzedaż oby nie.....

14

Wieku juz Vidal nie oszuka ale 13 mln to są grosze.... Nie ma co sprzedawać poniżej 20 mln.. .

0

Oczywiście 2020 cyrk z Neymarem ponownie :D

1

@Avada Kedavra u Valverde wszystko możliwe :/

0

Niestety spalony nie ma bramki dalej wynik meczu Live 1-0 :/ szkoda że nie 1-1 bo byłby ciekawy mecz od drugiej połowy :/

2

Ciekawe co Haaland pokaże w BVB czyli ciekawe kto byłoby wzmocnieniem za Suareza, liczę na Martinez'a ciekawe ile kosztowałby pewnie granica 100mln +/-

0


Bardzo dobrze niech łapie minuty tego zawodnik potrzebuje liczę na jego występy powodzenia :)

14

Wesołych Świąt :)

0

Telenowela odcinek 999 :D

1

Todibo w takim wieku potrzebuje łapać minuty jedynie wypożyczenie wchodzi w grę ewentualnie sprzedaż z możliwością odkupu za 2/3 lata :)

0

@deyna2018 taktyczny komentarz :D

0

To własnie pokazuje różnice Atalanty nie trzeba wkładać milionów w transfery dla klubu dla przyjemnej gry :)

1

Atalanta cyk cyk cyk 5-0 :o

1

Atalanta cyk 4-0 hehe :)

0

Atalanta w gazie ciekawe czy będzie wyższe prowadzenie :)

2

Atalanta 2 -0 Milan no to nieźle hhahahahaah edit 3-0 :D

3

Brawo Vidal, dobrze że Suarez podał do Vidala :D

2

@Hushovt Manchester City z Leicester City o 18;30 meczyk :D

0

Nawet jeśli ma odejść Todibo to tylko na wypożyczenie szkoda byłoby go sprzedawać ewentualnie z opcją pierwokupu ale wiadomo sprzedamy za 20 a odkupimy za 40 ;)

1

Widząc "wypożyczenia" to już nie mam ochoty czytać dalej, zostawić u nas Vidala lub sprzedać bez żadnych wypożyczeń bo wiadomo jak to będzie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?