BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Suuuareeeeeez brawo może obudzi się i forma ...
0
Noo brawo Pistolero teraz
0
Suarez? okej strzał w bramkę ale takim strzałem chciał zdobyć gola? ehh :(
0
Stegen Ty kocurze !!!!!!!
1
20 minuta coraz więcej kartek :/
0
Busi jakby to wpadło :D
0
Ehhh początek mecz i już żarty ...
0
@norbi77 chodzi mi o Ligę :/ to chociaż w dobrej jakości zobaczy się mecz w TV :)
0
Miło oglądać mecz Barcelony na TVP bo na Elevenie nie ma co liczyć :(
0
@BarcaInfo szanuje szybkie info liczę najbardziej na pomoc Arhura z De Jongiem :)
0
Jeśli Coutinho będzie dalej grał dobrze w Bayernie to wykupi go ale obecnie jeszcze nie jest koniec sezonu : )
1
miałem wrażenie pod od drugiej połowy oglądałem kogoś mecz w fifie Bayernu z Totkami :D
0
yy co tu się dzieje 7-2 dla Bayernu?:D
0
co ten Bayern :D
1
Szybka odpowiedz 1-1 Totki z Bayernem ciekawy meczyk zapowiada się :)
0
Czas na mecz Bayern Totki :)
0
Real z piekła do raju :D
0
Obecnie to Vermaelen byłby lepszym wzmocnieniem tylko szkoda że tak zniszczyły go kontuzje ale Dembele to nie wiem co :(
1
@Gaucho Zdrowia to najważniejsze :)
0
@TheNekro94 bity spoko, lecz płyta mi nie podchodzi
1
Brawo Polacy, piłkarze bierzcie przykład z siatkarzy :)
0
Stegen kozak tak się zagrywa piłe :D
0
Ehhhh masakra...
0
@sewciu50 jeśli w aukcji masz opisane wysyłka w ciągu 24,48h lub 7 dni to dopiero po tym czasie piszesz do allegro że nie otrzymałeś klucza i chcesz zwrot i też nie wystawiaj negatywa dopiero po czasie lepiej wystaw :)
1
"Dla nas jest czymś dobrym, że zmierzymy się z wielką drużyną.
"
Jeszcze wcześniej to Getafe powinno martwić się jak uniknąć porażki wyższej niż 3-0 obecnie to Barcelona powinna się martwić o to ile straci bramek.. :(
1
Oby zagrał Perez ale pewnie zagra Suarez :/
0
No niestety finał nie jest dla nas, gratulacje dla Słowenii, pozostaje walka o brąz
0
Walczyć Polacy walczyć nie ważne jaki będzie wynik liczy się walka !
2
Wszystko dobrze punkt, brawo Polska 1:1 dawać Polacy !!!
3
Ehh.... "ukarał Barcelonę grzywną w wysokości 300 euro" no to trzeba brać kredyt na spłatę :D