BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
buahahhahaha 3:1
0
ale oni jadą jak walec :D
0
z 1:0 to jest 1:2 cyrk.......
0
więcej gry do tyłu.... 1:1 :/
0
ciekawie będzie LO, najwazniejsze wygrać mecz bez straty gola :)
0
Gooooooool Pistolerooooo
2
Gol gol gol Messssiiiii
3
Gooooooool Leoooooooo mistrz
0
Vidaloooo 2:1 :)
0
Hahahha 1:1 nieźle się bawią
0
Goool Lenglet ładnie :D
3
@koszol Gdynia pozdrawia :)
0
Co ten Inter nie strzela karnego, ładnie Esposito wywalczył karnego :D
2
Lepsza 77 minuta niż w 89 hehe :D
0
Witam sędzia chyba wczorajszy jeszcze? :D
0
@Evrile HyperX spoko firma posiadam cloudy 2 ale sa z kablem ale tak firmę HyperX polecam, musisz poszukać na stronach typu x-kom albo rtv euro agd, najwygodniej będzie Ci w sklepie przymierzyć słuchawki.
6
Pio Pio Pio Piątek goooool 2-1
2
@matirix20 nie zagrali słabo, rywal był lepszy :)
9
Mallorca dziękuję za spokojniejszy wieczór :)
5
Goooool Milik 2:0 :D
5
Goooool Brawo Milik :)
4
Tymczasem Augsburg strzela gola z Bayernem na 2-2 :D
0
@RobsonPL tez tak mam, czasem na telefonie też :/
2
Nie ma to jak strzelić w ostatnich minutach Hiszpania 1-1 ciekawie zapowiada sie ostatnie pare minut ;D
1
Ale meczyk, Szwecja obejmuje prowadzenie z Hiszpania 1-0 :D
1
no to czas na Francję lub Anglię meczyk :D
1
Brakuje tylko Peszki utrzymałby dobry humor w szatni :D
5
Brawo Polacy, szkoda Piątka że nie wpadło :D
0
widząc mecz z udziałem Lahoz'a zdecydowanie będzie ciekawe widowisko kartkowo :)
2
Czechy 2-1 Anglia :DDD