0

buahahhahaha 3:1

0

ale oni jadą jak walec :D

0

z 1:0 to jest 1:2 cyrk.......

0

więcej gry do tyłu.... 1:1 :/

0

ciekawie będzie LO, najwazniejsze wygrać mecz bez straty gola :)

0

Gooooooool Pistolerooooo

2

Gol gol gol Messssiiiii

3

Gooooooool Leoooooooo mistrz

0

Vidaloooo 2:1 :)

0

Hahahha 1:1 nieźle się bawią

0

Goool Lenglet ładnie :D

3

@koszol Gdynia pozdrawia :)

0

Co ten Inter nie strzela karnego, ładnie Esposito wywalczył karnego :D

2

Lepsza 77 minuta niż w 89 hehe :D

0

Witam sędzia chyba wczorajszy jeszcze? :D

0

@Evrile HyperX spoko firma posiadam cloudy 2 ale sa z kablem ale tak firmę HyperX polecam, musisz poszukać na stronach typu x-kom albo rtv euro agd, najwygodniej będzie Ci w sklepie przymierzyć słuchawki.

6

Pio Pio Pio Piątek goooool 2-1

2

@matirix20 nie zagrali słabo, rywal był lepszy :)

9

Mallorca dziękuję za spokojniejszy wieczór :)

5

Goooool Milik 2:0 :D

5

Goooool Brawo Milik :)

4

Tymczasem Augsburg strzela gola z Bayernem na 2-2 :D

0

@RobsonPL tez tak mam, czasem na telefonie też :/

2

Nie ma to jak strzelić w ostatnich minutach Hiszpania 1-1 ciekawie zapowiada sie ostatnie pare minut ;D

1

Ale meczyk, Szwecja obejmuje prowadzenie z Hiszpania 1-0 :D

1

no to czas na Francję lub Anglię meczyk :D

1

Brakuje tylko Peszki utrzymałby dobry humor w szatni :D

5

Brawo Polacy, szkoda Piątka że nie wpadło :D

0

widząc mecz z udziałem Lahoz'a zdecydowanie będzie ciekawe widowisko kartkowo :)

2

Czechy 2-1 Anglia :DDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?