0

Pique jak nie karny to strzał do własnej bramki :D

0

Pique chyba chciał sprawdzić Stegena czy wybroni albo jakiś zakładzik :D

1

Stegen jak nie Ty to nikt inny BRAWO GENIUSZU !!!!!!!!!!

0

Ładnie się zaczyna od karnego... Pique jeszcze kartka....

2

@barcafan9512 Jednocześnie to i to w TV możesz oglądać mecz a w telefonie lub na internecie skoki :)

0

@Katalonbar tylko Martinez, Haaland już raczej nie ucieknie prędko z BVB ;-)

0

@laliga40 rozumiem szkoda, dzięki za informacje :)

0

@Grubson06 jestem na tak z Rodrigo jeśli to tylko wypożyczenie, moim zdaniem z Barcy B nikt nie zastąpi Suareza, jeśli Rodrigo ma być następcą Suareza to strzał w kolano po stronie Barcelony... Głównym celem na lato powinien zostać Martinez lecz wiadomo teraz nie uda się go ściągnąć..

0

fajny skład, wiadomo dlaczego Cillessen nie broni w Valencii ? ;)

16

Oho.... Zaczyna się powinien dostać szansę na wypożyczeniu nie sprzedawałbym go :/

1

@BarcaInfo najlepszym prezentem byłoby wyleczenie kontuzji i powrót do formy ;)

0

Dziwnie będzie oglądać BVB bez żadnego Polaka w przyszłym sezonie jeśli odejdzie Piszczek :/

0

Już wolałbym postawić na wychowanka i zbierać środki na Martineza....

0

Antuuuuu cyk 2:1 :)

0

No i cyk mamy 1;1

0

Drużyna Ibiza jest zmotywowana bo grają z Barceloną więc wiadomo chcą pokazać się z jak najlepszej strony, presja powinna być większa teraz po stronie Barcelony żeby nie przegrać z takim zespołem jakim jest Ibiza :)

4

Witam, pamiętajcie jeszcze jest 45 minut, spokojnie wynik 1:0 to nie jest tragiczny wynik wiadomo od drużyny Barcelony wymaga się wygrywania po pierwszej połowie z 4/5:0

16

Jestem na TAK skład AS'a Arthur, Jong, Puig :))

7

Werner/Martínez żadnych tylko z tych dwójki lecz Werner za 30 mln nie realne...

0

@Mati90fcb dzięki bo właśnie widziałem ostatnio w galerii eobuwie i ciekawi mnie czy to jakiś legitny sklep ofert sporo mają jakieś adidasy nike czy tommiego i pozostałe marki tylko nie wiem czy to legit czy fejki :P

0

Witam nocnych Culés mam do Was takie pytanie planuje kupić jakieś buty czy eobuwie to legitny sklep? niby jest w moim mieście ten sklep ale czy lepiej wybrać się do danego sklepu Adidas, Nike itd? pozdrawiam i miłej nocy :D

0

Goooooooool :DDD

1

Jest to pierwszy mecz Quique Setien'a pod skrzydłami Barcelony ludzie nie oczekujmy po pierwszych minutach strzelonych bramek na wynik 3-0/4-0 trener obserwuje piłkarzy z czasem zaczniemy grać lepiej, potrzebny jest czas ;)

0

Miło oglądać ponownie Barcelonę i usłyszeć hymn, Setien liczę że nie będzie klęczał jak Valverde powodzenia :)

2

Mazurek, brawo Kubacki :)

0

Nie ważne który Polak ważne że będzie ponownie Mazurek piękna sprawa brawo Kubacki :))

0

Tak tak tak Kubacki brawoooo :))

4

Dajesz Kubacki chciałbym usłyszeć ponownie Mazurka ;)

0

Kubacki to jest kocur :))))

0

Po zwycięstwo VEB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?