BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique jak nie karny to strzał do własnej bramki :D
0
Pique chyba chciał sprawdzić Stegena czy wybroni albo jakiś zakładzik :D
1
Stegen jak nie Ty to nikt inny BRAWO GENIUSZU !!!!!!!!!!
0
Ładnie się zaczyna od karnego... Pique jeszcze kartka....
2
@barcafan9512 Jednocześnie to i to w TV możesz oglądać mecz a w telefonie lub na internecie skoki :)
0
@Katalonbar tylko Martinez, Haaland już raczej nie ucieknie prędko z BVB ;-)
0
@laliga40 rozumiem szkoda, dzięki za informacje :)
0
@Grubson06 jestem na tak z Rodrigo jeśli to tylko wypożyczenie, moim zdaniem z Barcy B nikt nie zastąpi Suareza, jeśli Rodrigo ma być następcą Suareza to strzał w kolano po stronie Barcelony... Głównym celem na lato powinien zostać Martinez lecz wiadomo teraz nie uda się go ściągnąć..
0
fajny skład, wiadomo dlaczego Cillessen nie broni w Valencii ? ;)
16
Oho.... Zaczyna się powinien dostać szansę na wypożyczeniu nie sprzedawałbym go :/
1
@BarcaInfo najlepszym prezentem byłoby wyleczenie kontuzji i powrót do formy ;)
0
Dziwnie będzie oglądać BVB bez żadnego Polaka w przyszłym sezonie jeśli odejdzie Piszczek :/
0
Już wolałbym postawić na wychowanka i zbierać środki na Martineza....
0
Antuuuuu cyk 2:1 :)
0
No i cyk mamy 1;1
0
Drużyna Ibiza jest zmotywowana bo grają z Barceloną więc wiadomo chcą pokazać się z jak najlepszej strony, presja powinna być większa teraz po stronie Barcelony żeby nie przegrać z takim zespołem jakim jest Ibiza :)
4
Witam, pamiętajcie jeszcze jest 45 minut, spokojnie wynik 1:0 to nie jest tragiczny wynik wiadomo od drużyny Barcelony wymaga się wygrywania po pierwszej połowie z 4/5:0
16
Jestem na TAK skład AS'a Arthur, Jong, Puig :))
7
Werner/Martínez żadnych tylko z tych dwójki lecz Werner za 30 mln nie realne...
0
@Mati90fcb dzięki bo właśnie widziałem ostatnio w galerii eobuwie i ciekawi mnie czy to jakiś legitny sklep ofert sporo mają jakieś adidasy nike czy tommiego i pozostałe marki tylko nie wiem czy to legit czy fejki :P
0
Witam nocnych Culés mam do Was takie pytanie planuje kupić jakieś buty czy eobuwie to legitny sklep? niby jest w moim mieście ten sklep ale czy lepiej wybrać się do danego sklepu Adidas, Nike itd? pozdrawiam i miłej nocy :D
0
Goooooooool :DDD
1
Jest to pierwszy mecz Quique Setien'a pod skrzydłami Barcelony ludzie nie oczekujmy po pierwszych minutach strzelonych bramek na wynik 3-0/4-0 trener obserwuje piłkarzy z czasem zaczniemy grać lepiej, potrzebny jest czas ;)
0
Miło oglądać ponownie Barcelonę i usłyszeć hymn, Setien liczę że nie będzie klęczał jak Valverde powodzenia :)
2
Mazurek, brawo Kubacki :)
0
Nie ważne który Polak ważne że będzie ponownie Mazurek piękna sprawa brawo Kubacki :))
0
Tak tak tak Kubacki brawoooo :))
4
Dajesz Kubacki chciałbym usłyszeć ponownie Mazurka ;)
0
Kubacki to jest kocur :))))
0
Po zwycięstwo VEB