2

Dla słuchaczy Polskiego rapu

Będzie kolejne #Hot16Challenge vol. 2

transmisja live na kanale Maty udało się uzbierać ponad 16 000 zlotych, które były warunkiem rozpoczęcia zabawy, będzie ona miała charakter charytatywny, rozpocznie ją Solar zbiórka środków zostanie przekazana dla szpitali i lekarzy.

45

Szósta rocznica śmierci Tito Vilanovy.......

1

Witam mam do Was pytanie planuję kupić Yerba Mate ktoś poleci jakiś smak ? chodzi z tych tańszych na sam początek czy przypadnie mi do gustu obecnie planuje zakup "EXCLUSIVE Yerba Mate z limonką" czy ktoś poleciłby jakaś inną z przystępną ceną? :)

0

@Piotr89Sand Bo5 teraz będzie grany Nuke i ewentualnie Mirage

1

CS:GO ESL Pro League Season 11 Europe fnatic 1:2 mousesports zaraz 4 mapa Nuke

0

X-Men 2
na Polsat film :)

0

Masakra w krótki czas pare minut tak ciemno i śnieg zima nadchodzi pod koniec marca nieźle :)

0

Ładnie ładnie prawie kwiecień a w Gdyni śnieg :D

5

Każdy kibic oczekiwał takiego rozwiązania szacunek :)

1

@Hushovt u mnie w Gdyni wczoraj spadło trochę ale już dziś prawie go nie ma :D

0

@BarcaInfo zdrowia nie kupisz na pieniądze pracujesz przez większość życia :)

0

@Chaoss no wiadomo luźno byku nie ma o co spinać się :D

3

@Jaca27 no tak oczywiście, umowa to umowa jeśli któryś z zawodników chciałby wystąpić w takim meczu charytatywnym najpierw wypadałoby spytać się Konami o pozwolenie w zagraniu takiego meczu wtedy nie byłoby też wylewu hejtu na Konami ale z czasem sprawa raczej ucichnie

3

@BarcaInfo Oby nie było tak że Konami jeszcze napisze jakieś oświadczenie i wpłaci jakieś pieniądze żeby odbudować swój wizerunek....

0

@YoNoEntiendoNada najbardziej mi szkoda że w takiej chwili w walce z koroną nie połączą swoich sił nike z adidasem i zrobią wspólny challenge byłoby mega dla obu marek ( chodzi mi oczywiście o Fife i PES ) to wpłynęłoby pozytywnie na PES :)

1

@tobiasson92 za dwa tygodnie może być jak w innych krajach, sporo osób wraca do Polski i moim zdaniem będzie sporo osób zarażonych :/

9

Obecny tydzień lub przyszły pewnie będzie z 1000+ zarażonych, najbardziej nie wiem czy cieszy ale dobrze że kto może to siedzi w domu nie wychodzimy na dwór jak i autobusy są puste, ciekawe jak będzie wyglądać sytuacja jak wszystko się opanuje ale ciekawe ile jeszcze tygodni przed nami i resztą krajów....

0

Trzecia ofiara potwierdzone na TVP Info, najgorsze jest to że to mogą być rodzice albo dziadkowie kogoś z nas.. To jest najsmutniejsze :(

1

Niby jest jakiś lek ciekawe co z tego będzie Arechin w aptekach za około 20 zł

0

@MichalZZZ Współczuję również najgorsze jest to że nie wiadomo teraz nawet co z pogrzebami....

0

@Lama20 u mnie w kasach kasjerki/kasjerzy w rękawiczkach robią w intermarche dlatego najlepiej płacić kartą lub z telefonu :)

0

@Kamiloza91 Noo własnie najlepsza liga gdzie potykają się o własne nogi ;)

0

Ekstraklasa tez zawieszona, brawo :P

0

Ekstraklasa ma ponoć grać dalej bez kibiców ciekawie ciekawie :D

0

Stało się wszystkie mecze LM/LE zostały przełożone ;)

1

@Barca1992 dokładnie, zamiast po cichu walczyć z danym wirusem to sieją panikę w mediach i obywatele zaczną bardziej panikować to całe sklepy zostaną wykupione już powoli wykupują jedzenie i jakieś środki czystości a przed koroną jakoś nikt o to nie dbał a przecież higiena i środki czystości powinny być u każdego w domu w telewizji 24/7 będzie o koronie ile zgonów..... Jak ktoś jest wyleczony to już o tym nie powiedzą bo wolą siać panikę... taka telewizja :)

2

Również nagle pogoda na pomorskim słaba mocny wiatr i pada :/

0

@liberos35 chodzi mi ogólnie jeśli Barca zrezygnuje z mistrza to może być że Real dostałby czy coś w tym stylu, szczerze nie znam się na tym jak to będzie wyglądać z mistrzostwem i takie tam moim zdaniem nikt nie powinien zdobyć mistrzostwa tylko skoro zawieszone są wszystkie rozgrywki to powinni kontynuować po opanowaniu całej sytuacji z koroną

0

@barcelonaLM Jeśli nawet w taki sposób zdobędziemy majstra Barcelona powinna zrezygnować z tego tak samo jak Real... najważniejsze jest zdrowie a nie że zdobędziemy mistrzostwo w takim słabym stylu przez koronę wirus z tym nie ma żartów...

0

Atletico 3-2 Live, GG Live :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?