BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama w Ekstraklasa nie pokazuje tego.. :/
0
Ciekawe o kim mowa może poinformują jeszcze
1
Suarez...... przestań pajacować....
1
brakuje mi Coutinho w Barcelonie tych jego akcji z Live... :(
1
Jednak nie ma bramki :/
2
Leeeeeoo Leeeeooo Leeeeeo :D
1
Leooooooooooo 2:0 !!!!!!
0
Goooooool Barca :D
0
Szkoda że bez Puiga ale nie ma co marudzić trzeba zagrać swoje VEB :)
4
No i wieczór znakomity pozostaje tylko jutro :D
4
Ciekawie zapowiada się piątkowy wieczór :D
1
@Jakchcesz różnica jest taka z Quebo i Białasem że Quebo ma większy hype a Białas jak Solar mniejszy fejm ale robią dobrą robotę :)
1
@marcin62 Płyta bardzo dobra, moimi faworytami płyty są Nowa Legenda i Prawdziwy Król
0
@leszeq dzięki za informację jeszcze sprawdzę jeśli pro byłaby w promocji to lepiej chyba brać wersję pro z etui i 2 dodatkowymi końcówkami wymiennymi :)
1
@GIGAKOKS ja również się zawiodłem mimo że szanuje Kaliego minusami było pominięcie Piha :/
0
@Kuczek Seysso Carbon Basic ta wersja? również brałem pod uwagę ale chyba byłbym bardziej zdecydowany na Pro, ewentualnie Philips ale z lepszych zaczynają się +600 a to już zbyt spro za szczoteczkę
1
@Rastafarnianin Iker + Puyol to było to :)
1
@GIGAKOKS szczerze film filmem spoko ale ciekawe co robił tam Kali skoro większość kariery spędził z Pihem... Każdy dobrze o tym wie brakowało tam Piha zamiast Kaliego i końcówka filmu zupełnie inna jak było w rzeczywistości no nic nie poradzimy na to... ;/
0
Witam piszę z pytaniem posiada ktos dobra szczoteczke soniczą? poszukuję jakaś dobrą szczoteczke obecnie najbardziej zwróciła moją uwagę szczoteczka Seysso Carbon Professional do 400 zł coś poszukuje ;)
4
Mimo że już leciało dużo razy fajnie obejrzeć ponownie "Trener" na polsacie ;)
9
Gratki dla Arsenalu ;)
1
Kovacic czerwona :ooo
2
Gooooooool 1:0 :D
1
@SHIBA no witam i pozdrawiam :)
0
o brameczka Cracovia :P
0
Słusznie że nie ma karnego :)
2
Nawet spoko meczyk jak na ekstraklase 2:2 Cracovia Lechia
2
Oho dymy, czerwona słuszna .......
0
szkoda Umtitego ale sam wybrał...
5
@Marris jeśli tylko wybór pomiędzy s20 a 11pro wolałbym s20 nie lubię apple posiadam Huawei p10 ale dobra opcja jest p30pro