0

@Janiama w Ekstraklasa nie pokazuje tego.. :/

0

Ciekawe o kim mowa może poinformują jeszcze

1

Suarez...... przestań pajacować....

1

brakuje mi Coutinho w Barcelonie tych jego akcji z Live... :(

1

Jednak nie ma bramki :/

2

Leeeeeoo Leeeeooo Leeeeeo :D

1

Leooooooooooo 2:0 !!!!!!

0

Goooooool Barca :D

0

Szkoda że bez Puiga ale nie ma co marudzić trzeba zagrać swoje VEB :)

4

No i wieczór znakomity pozostaje tylko jutro :D

4

Ciekawie zapowiada się piątkowy wieczór :D

1

@Jakchcesz różnica jest taka z Quebo i Białasem że Quebo ma większy hype a Białas jak Solar mniejszy fejm ale robią dobrą robotę :)

1

@marcin62 Płyta bardzo dobra, moimi faworytami płyty są Nowa Legenda i Prawdziwy Król

0

@leszeq dzięki za informację jeszcze sprawdzę jeśli pro byłaby w promocji to lepiej chyba brać wersję pro z etui i 2 dodatkowymi końcówkami wymiennymi :)

1

@GIGAKOKS ja również się zawiodłem mimo że szanuje Kaliego minusami było pominięcie Piha :/

0

@Kuczek Seysso Carbon Basic ta wersja? również brałem pod uwagę ale chyba byłbym bardziej zdecydowany na Pro, ewentualnie Philips ale z lepszych zaczynają się +600 a to już zbyt spro za szczoteczkę

1

@Rastafarnianin Iker + Puyol to było to :)

1

@GIGAKOKS szczerze film filmem spoko ale ciekawe co robił tam Kali skoro większość kariery spędził z Pihem... Każdy dobrze o tym wie brakowało tam Piha zamiast Kaliego i końcówka filmu zupełnie inna jak było w rzeczywistości no nic nie poradzimy na to... ;/

0

Witam piszę z pytaniem posiada ktos dobra szczoteczke soniczą? poszukuję jakaś dobrą szczoteczke obecnie najbardziej zwróciła moją uwagę szczoteczka Seysso Carbon Professional do 400 zł coś poszukuje ;)

4

Mimo że już leciało dużo razy fajnie obejrzeć ponownie "Trener" na polsacie ;)

9

Gratki dla Arsenalu ;)

1

Kovacic czerwona :ooo

2

Gooooooool 1:0 :D

1

@SHIBA no witam i pozdrawiam :)

0

o brameczka Cracovia :P

0

Słusznie że nie ma karnego :)

2

Nawet spoko meczyk jak na ekstraklase 2:2 Cracovia Lechia

2

Oho dymy, czerwona słuszna .......

0

szkoda Umtitego ale sam wybrał...

5

@Marris jeśli tylko wybór pomiędzy s20 a 11pro wolałbym s20 nie lubię apple posiadam Huawei p10 ale dobra opcja jest p30pro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?