0

wchodząc po tytule lekkie zmartwienie ponowna kontuzja teraz raczej ostatnia szansa dla Dembele ;)

0

Goooooosik 2:1 :D

1

@Vane raczej nie ma takiej możliwości

5

Leo wielu kibiców czekało na Twoją decyzję ; ) VEB

1

@Walker Owszem dodam Tom Clancy's The Division tylko że w Uplay + Far Cry 3 w chińskim regionie Ubisoft Store :)

0

@chudymc tak wiem wiem tylko chodziło mi o to że często nagrywają parę minut jak jest awantura ;-) ale wiadomo nie wykonywał poleceń więc no

0

@Jordi10 Szkoda że nie nie ma dłuższego nagrania :/

0

Tom Clancy's The Division za darmo na Ubisoft jak ktoś jeszcze nie ma i jeśli ktoś chciałby popykać to pograć :D

0

@BarcaInfo Powodzenia rakieta ;)

0

Nie śledzę kariery Sandro Tonaliego ale ciekawy transfer dla AC Milanu "Brescia najpierw otrzyma 10 mln euro, a po sezonie 2020/21 na jej konto może trafić kolejne 20 mln euro" Barcelona pewnie zapłaciłaby 2/3 razy więcej :D

1

No i elegancko :]

0

Jeszcze może dopłacą za bilet dla Vidala :D

0

Szkoda że tak się dzieje w takich okolicznościach miały pożegnać się z nami Messi, wiadomo prędzej czy później odszedłby z Barcelony lecz myślałem że byłoby godne pożegnanie... Messi wiecznie nie będzie z nami jest też zwykłym człowiekiem...

0

@D10SLEO transmisja z ppv?;D

0

@Malkey95 chodzi mi czy w empikfoto mają etui z własnymi dowolnymi obrazkami? :o faktycznie mają a plecki są dobrej jakości? bo szukam czegoś żeby się nie ślizgało, również widzę tylko w jpg przyjmują a w jpg strasznie ucinają jakość :/

0

Mam pytanko poszukuje jakieś etui na telefon z własnym obrazkiem w internecie jest dużo stron nie zamawiałem jeszcze i nie znam opinii widząc w sieci są mieszane opinie ktoś z Was już zamawiał jeśli tak to jeśli mógłbym poprosić nazwy stronek na priv bo nie mogę się zdecydować w miarę rozsądnej cenie ;)

1

hmm jeśli to byłoby prawdą to nawet ciekawa oferta

0

Dziś serwery na spokojnie wytrzymają czy w godzinach wieczornych znów będzie młyn i kocioł :D

2

Witam wszystkich i miłego dnia Culés co ma być to będzie ;)

0

@BarcaInfo no jest to prezentacja Trincao więc głupio byłoby zadawać pytania na temat Messiego ^^

0

Jak do tego doszło nie wiem ( ͡º ͜ʖ͡º)

0

Dobrej nocy Culés co ma być to będzie nie ma co siedzieć całą noc i klikać F5 czekając na nowe wiadomości wszystko wyjdzie w praniu trzeba czekać co przyniesie nowy dzień :D

0

Bartomeu jeśli to prawda to dziękujemy lepsza wiadomość na spokojniejszy sen :D

1

Nowy odcineczek u Ćwiąkały trzeba sprawdzić :)

0

6198 Culés
rozkręcamy się coraz nas więcej serwery nie wyrabiają :D

0

Tylko jedno w głowie mam.... Dzisiejsze informacje od zarządu Barcelony :D

0

@Ghotti już 4801 spokojnie pewnie serwery padną albo będzie 10k+ :D

0

Już 4414 Culés online ciekawe czy padnie dziś liczba 10k+

0

Online: 4017 Culés
Ciekawe ile będzie dziś do wieczora każdy klika F5 z nowymi informacjami na temat Messiego, chyba kolejne godziny jak z Neymarem.. Saga odcinek 123....

0

Ewentualnie Messi gra na czas z Bartomeu albo odchodzę ja albo Pan...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?