BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wchodząc po tytule lekkie zmartwienie ponowna kontuzja teraz raczej ostatnia szansa dla Dembele ;)
0
Goooooosik 2:1 :D
1
@Vane raczej nie ma takiej możliwości
5
Leo wielu kibiców czekało na Twoją decyzję ; ) VEB
1
@Walker Owszem dodam Tom Clancy's The Division tylko że w Uplay + Far Cry 3 w chińskim regionie Ubisoft Store :)
0
@chudymc tak wiem wiem tylko chodziło mi o to że często nagrywają parę minut jak jest awantura ;-) ale wiadomo nie wykonywał poleceń więc no
0
@Jordi10 Szkoda że nie nie ma dłuższego nagrania :/
0
Tom Clancy's The Division za darmo na Ubisoft jak ktoś jeszcze nie ma i jeśli ktoś chciałby popykać to pograć :D
0
@BarcaInfo Powodzenia rakieta ;)
0
Nie śledzę kariery Sandro Tonaliego ale ciekawy transfer dla AC Milanu "Brescia najpierw otrzyma 10 mln euro, a po sezonie 2020/21 na jej konto może trafić kolejne 20 mln euro" Barcelona pewnie zapłaciłaby 2/3 razy więcej :D
1
No i elegancko :]
0
Jeszcze może dopłacą za bilet dla Vidala :D
0
Szkoda że tak się dzieje w takich okolicznościach miały pożegnać się z nami Messi, wiadomo prędzej czy później odszedłby z Barcelony lecz myślałem że byłoby godne pożegnanie... Messi wiecznie nie będzie z nami jest też zwykłym człowiekiem...
0
@D10SLEO transmisja z ppv?;D
0
@Malkey95 chodzi mi czy w empikfoto mają etui z własnymi dowolnymi obrazkami? :o faktycznie mają a plecki są dobrej jakości? bo szukam czegoś żeby się nie ślizgało, również widzę tylko w jpg przyjmują a w jpg strasznie ucinają jakość :/
0
Mam pytanko poszukuje jakieś etui na telefon z własnym obrazkiem w internecie jest dużo stron nie zamawiałem jeszcze i nie znam opinii widząc w sieci są mieszane opinie ktoś z Was już zamawiał jeśli tak to jeśli mógłbym poprosić nazwy stronek na priv bo nie mogę się zdecydować w miarę rozsądnej cenie ;)
1
hmm jeśli to byłoby prawdą to nawet ciekawa oferta
0
Dziś serwery na spokojnie wytrzymają czy w godzinach wieczornych znów będzie młyn i kocioł :D
2
Witam wszystkich i miłego dnia Culés co ma być to będzie ;)
0
@BarcaInfo no jest to prezentacja Trincao więc głupio byłoby zadawać pytania na temat Messiego ^^
0
Jak do tego doszło nie wiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
Dobrej nocy Culés co ma być to będzie nie ma co siedzieć całą noc i klikać F5 czekając na nowe wiadomości wszystko wyjdzie w praniu trzeba czekać co przyniesie nowy dzień :D
0
Bartomeu jeśli to prawda to dziękujemy lepsza wiadomość na spokojniejszy sen :D
1
Nowy odcineczek u Ćwiąkały trzeba sprawdzić :)
0
6198 Culés
rozkręcamy się coraz nas więcej serwery nie wyrabiają :D
0
Tylko jedno w głowie mam.... Dzisiejsze informacje od zarządu Barcelony :D
0
@Ghotti już 4801 spokojnie pewnie serwery padną albo będzie 10k+ :D
0
Już 4414 Culés online ciekawe czy padnie dziś liczba 10k+
0
Online: 4017 Culés
Ciekawe ile będzie dziś do wieczora każdy klika F5 z nowymi informacjami na temat Messiego, chyba kolejne godziny jak z Neymarem.. Saga odcinek 123....
0
Ewentualnie Messi gra na czas z Bartomeu albo odchodzę ja albo Pan...