BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurczę Lech traci bramkę z karnego 1:0 .. ;(
2
Dobrej nocy Culés :)
0
Bayern króciutko ładnie leci
0
Oho Bayern już 2 - 0 :D
0
No to chyba cała Polska w czerwonej strefie ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
Reklamy na polsacie i smutny widok "W mordę jeża" :(
6
Ehhh... Świat według Kiepskich piękne czasy.... :(
0
Gamrot przegrał szkoda :(
0
Chyba chciał oszczędzić Barcelonę żeby nie było 2-0 ¯\_(ツ)_/¯
0
Gdzie ten Puig ? ; o
0
Skoro Real stracił punkty to my też musimy ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
Dembele ..... :(
0
Ładnie ładnie na polsacie "Bad Boy" chwile filmu i już maraton reklamowy zamiast maratonu filmowego i jeszcze cenzura przekleństw to lepiej taki film włączyć w TV po 23/24...
2
@NeroTFP w Intermarche też można robić zamówić i odebrać :)
0
@Cvzx Zgredzio :(
0
@MSN30 Właśnie ciekawe czy są jakieś screeny jak wyglądała stronka dawniej :)
0
Ajjjć przymierzamy czapeczki ¯\_(ツ)_/¯
0
Linetty 2:0 :oo
1
Lewaanndooowski :D
0
@justfootball z godzinami to już kompletny cyrk czyli 8-10 i 12-21 bez wychodzenia do sklepu ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
Lewandowski, Lewandowski, Lewandowski co gdyby nie Lewandowski ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
@Triv44 Owszem oh Neymar Neymar ¯\_(ツ)_/¯
9
Jesteśmy dumni wcześniej Jan Błachowicz, Bartosz Zmarzlik teraz Iga Świątek gratulacje Polska siła :)
2
Oby Moder się rozkręcił w kadrze ; )
0
Turbo Grosik :V
0
Polska 1:0 :DDDD
1
Najwyższy czas powiedzieć papapapa :D
0
Dembele może chce pograć w cs'a z Neymarem :D
0
Bronimy wyniku żeby nie bylo tak w 89/91 minucie 2:1 dla Sevilli ;)
0
@damianex10 Fajny i ciekawy pomysł :)