1

Kurczę Lech traci bramkę z karnego 1:0 .. ;(

2

Dobrej nocy Culés :)

0

Bayern króciutko ładnie leci

0

Oho Bayern już 2 - 0 :D

0

No to chyba cała Polska w czerwonej strefie ( ͡º ͜ʖ͡º)

0

Reklamy na polsacie i smutny widok "W mordę jeża" :(

6

Ehhh... Świat według Kiepskich piękne czasy.... :(

0

Gamrot przegrał szkoda :(

0

Chyba chciał oszczędzić Barcelonę żeby nie było 2-0 ¯\_(ツ)_/¯

0

Gdzie ten Puig ? ; o

0

Skoro Real stracił punkty to my też musimy ( ͡º ͜ʖ͡º)

0

Dembele ..... :(

0

Ładnie ładnie na polsacie "Bad Boy" chwile filmu i już maraton reklamowy zamiast maratonu filmowego i jeszcze cenzura przekleństw to lepiej taki film włączyć w TV po 23/24...

2

@NeroTFP w Intermarche też można robić zamówić i odebrać :)

0

@Cvzx Zgredzio :(

0

@MSN30 Właśnie ciekawe czy są jakieś screeny jak wyglądała stronka dawniej :)

0

Ajjjć przymierzamy czapeczki ¯\_(ツ)_/¯

0

Linetty 2:0 :oo

1

Lewaanndooowski :D

0

@justfootball z godzinami to już kompletny cyrk czyli 8-10 i 12-21 bez wychodzenia do sklepu ( ͡º ͜ʖ͡º)

0

Lewandowski, Lewandowski, Lewandowski co gdyby nie Lewandowski ( ͡º ͜ʖ͡º)

0

@Triv44 Owszem oh Neymar Neymar ¯\_(ツ)_/¯

9

Jesteśmy dumni wcześniej Jan Błachowicz, Bartosz Zmarzlik teraz Iga Świątek gratulacje Polska siła :)

2

Oby Moder się rozkręcił w kadrze ; )

0

Turbo Grosik :V

0

Polska 1:0 :DDDD

1

Najwyższy czas powiedzieć papapapa :D

0

Dembele może chce pograć w cs'a z Neymarem :D

0

Bronimy wyniku żeby nie bylo tak w 89/91 minucie 2:1 dla Sevilli ;)

0

@damianex10 Fajny i ciekawy pomysł :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?