BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Równo 5 miesięcy od startu zainicjowanej przez Solara drugiej edycji akcji #hot16challenge2 przyszedł czas na jej oficjalne zakończenie. Jesteście ciekawi na co zostało wydane ponad 3,5 miliona złotych zebranych w trakcie:
Karetki : 7
Urządzenia do dezynfekcji NOCOWALL :7
rękawiczki: 208 500
przyłbice: 5 740
maseczki: 62 545
kombinezony: 4 127
wsparło: 95 057 osób ( ciągle się powiększa)
cel 1 000 000 zł zebrane ponad 3 681 853 zł.
piękna akcja Solar :)
0
Ewentualnie fajerwerki z okazji transferu Desta :D
0
Ale dziś wystrzałowo :D
0
Witam nie miałem szansy oglądać pierwszej połowy jak Coutinho, Fati, Busi :) ?
4
Nie ma karnego dla Atletico słusznie ale brakowało mi machania po stronie Suareza :D
0
Brawo Suarez ładnie wejście do Aletico ; )
1
Dziwnie widzieć Suareza w koszulce Atletico :o
0
Teraz spojrzałem na Hoffenheim vs Bayern co tam się stało :o
3
@Tomo1989 Ale szybko wstał skubany wyzdrowienie :D
0
To chyba było przeczucie że tym razem Real nie straci punktów ;f
0
Ehhhh Emerson coś Ty narobił ;f
2
Właśnie nie wiem czy ktoś pisał ale do odebrania są dwie darmowe giereczki:
Scrap Garden do odebrania na steamie przed 27 września o 19:00
na Epicgames RollerCoaster Tycoon 3 :)
0
@th@les Fifa jako gierka spoko, Football Manager 20 za darmo był ostatnio teraz a Top Eleven na telefon nie polecam bo jeśli chcesz coś osiągnąć to trzeba władować pieniądze bo przeważnie większość za tokeny :P
5
No szkoda Sevilli ale gratki dla Bayernu
0
Boateng ale fryzura : o
1
Brameczka dla Bayernu no Sevilla ma pecha
0
Sevilla mega pech :x
0
@Benz no szanse zawsze 50/50 ale strzelec mógł zachować się lepiej dlatego Neuer zachował się w tej sytuacji lepiej
0
Neuer jaki kot :ooo
0
@BarcaInfo Oooo proszę coś zarobimy :)
3
Koniec Sociedad Madryt 0:0 :D
5
Wstyd... Wstyd... Wstyd....
0
@NaFazieHitman Przydałoby się go wypożyczyć do Bayernu wróciłby dzikiem :D
3
@BarcaInfo Aha.... to niezły cyrk szkoda słów...
22
Busi jest a Puig nie :(
0
@BarcaInfo ojojojojoj ciekawie :)
2
Bayern 8-0 maszyna :D
2
Bayern już 5-0 mocny początek
0
Bayern z kolejnym golem ładnie :)
3
Coutinho cyk 3:1 : D