BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Słupek jaki fuks Bayernu :o
1
Cooooooooooo jak on tego nie trafił ;oooo
3
Zaczynamy widowisko dajesz Bayern :)
0
Nowy odcineczek u Ćwiąkały trzeba sprawdzić :)
1
Powodzenia liczę na przebudzenie :)
0
Ehhhhhhh PSG 2:0 ;/
0
ładny byłby gol gdyby wpadło :)
2
@BarcaInfo Szanuje, dobra wieczorna informacja :)
1
Ehhhh gol PSG :///
0
@BarcaInfo hmmm co do Dembele to mam mieszane uczucia gdyby nie te kontuzje :/
0
Liczę na dobry mecz wiadomo większość chciałoby zwycięstwa Leipziga nawet że Bułka jest na ławce PSG liczę na dobry meczyk dajesz Leipzig :D
4
no to jaazda Leipzig musisz :D
0
@BarcaInfo Suarez zmiennik pasowałby + obniżka pensji również taka sama opcja z Albą ;)
24
Szybkiego powrotu jesteś potrzebny na pokładzie :)
0
@IronSanHybrid Oj tak a ławka Puiq, Fati, Trincao ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
Nie ma co narzekać na trenera bo w 99% czy trenerem zostałby Koeman, Pochettino czy Xavi najpierw trzeba byłoby ogarnąć sprawy kadrowe i wymienić zarząd bo raczej w przeciągu roku czy dwóch lat może być ciężko coś zmienić :( Smutne jest to że tak zniszczyli klub.. :(
0
@FcBforever221 Owszem jeśli zgodziłby się na mocną obniżkę pensji to jestem za tym żeby został a tak trzeba szukać nowego zmiennika, chociaż będzie brakowało Suareza ale takie czasy
0
Trzy lata robi się ciekawie co to będzie
0
@FcBforever221 Moim zdaniem jeśli nie byłoby żadnej oferty za Suareza byłby dobrym zmiennikiem bo wtedy pozostaje opcja szukać jeszcze zmiennika + ktoś z rezerw wiadomo ;)
0
@Ghotti Obecny zarząd pewnie zaśpi i wyciągnie go inny zespół :)
0
@DonAndresFCB Wejdzie na ostatnie minuty żeby nas dobić
14
Ćwiąkała nowy odcinek w punkt o Barcelonie i transferach :)
0
@Kwiatek67 wiem że wymiana za Melo no ale nic na to nie poradzimy :/
6
Thiago w liverpoolu 20/30 mln a Barcelona kupuje Pjanica za 60 mln dobre te transfery :D
0
@Jaca27 bumpp co jest ?:D
0
@Homeopata8989 Suarez powinien zostać nawet na ławce i poszukać nowego napastnika bo ściąganie rezerwowego napastnika moim zdaniem nie ma żadnego sensu
3
Suareza zostawiłbym nawet na ławkę jeśli zgodziłby się zrobił dużo dobrego dla nas lecz wieku już nie oszuka zmiany już były potrzebne dawno temu, Rakitic, Umtiti, Busquets jeszcze może Pique albo ławka ale nie wiem ciężko zdecydować
9
Miłego dnia wszystkim Culés ;)
0
3:1 ahahhahahahaah
1
Cooooooooo??? co on zrobił yyyyyyyyyyyy