0

Fati obecnie powinien wchodzić najlepiej w 60 minucie, łapałby minuty i może ożywić skrzydło

0

No to Rafinha ciekawie

1

Karny nie karny... Gramy dalej trzeba walczyć a nie liczyć na karne bo my nie dostaniemy karnych :/

0

Ehhhhhhhh no i 1:1 ....

0

Umtiti ufff :oooo

3

Puig zagrał dobry mecz i cyk następny mecz na ławce ?:D

0

Nie można było tak grać od początkowych minut i takich zmian ? :D

2

@Kz1234 oby nie brał przykładu z Neymara ;)

0

Goooooool Barcaaaa

0

Fati dajesz młodziak :D

0

Fati na rozgrzewce dobra wiadomość ;)

0

Semedo yyyy lag??

2

Wychodzą lecz dziwnie słuchać hymnu przy takim pustym stadionie zawsze tyle kibiców i ten śpiew...

1

Szkoda że Neymarowi tak odbiło, przydałby się taki Puyol żeby go porządnie ustawił... Do dziś mógłby grać w Barcelonie...

0

i pyk Leo 4:0 :)

0

liczyłem na Rakiete jakoś w 60/70 minuty ale ok

0

Brawoo ładnie 2:0

0

Goooool Vidaaal :D

0

No to zaczynamy VEB ;)

0

Dwóch astronautów i pierwszy dinozaur w kosmosie :D

0

Teraz lot jakoś 18h ładnie ładnie

1

Historyczny moment - Nasa & SpaceX no to polecieli powodzenia Panowie :)

0

YT - SpaceX, Nasa lub Twitch Nasa :)

0

Jeszcze 10 minut do odlotu Nasa & SpaceX :o

3

Ładnie pada w Gdyni i grad :)

0

Coraz ciekawszy meczyk z 3-0 na 3-2

1

Brameczka Lewandowskiego ;-)

0

Inter dużo oczekuje chyba że w PLN :D

2

Lecimy Panowie i Panie z tematem:

SOLAR #Hot16Challenge2
nominacje : Białas, Taco Hemingway, Bedoes, Mata

0

@TheNekro94 mocno szanuję Solara :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?