BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fati obecnie powinien wchodzić najlepiej w 60 minucie, łapałby minuty i może ożywić skrzydło
0
No to Rafinha ciekawie
1
Karny nie karny... Gramy dalej trzeba walczyć a nie liczyć na karne bo my nie dostaniemy karnych :/
0
Ehhhhhhhh no i 1:1 ....
0
Umtiti ufff :oooo
3
Puig zagrał dobry mecz i cyk następny mecz na ławce ?:D
0
Nie można było tak grać od początkowych minut i takich zmian ? :D
2
@Kz1234 oby nie brał przykładu z Neymara ;)
0
Goooooool Barcaaaa
0
Fati dajesz młodziak :D
0
Fati na rozgrzewce dobra wiadomość ;)
0
Semedo yyyy lag??
2
Wychodzą lecz dziwnie słuchać hymnu przy takim pustym stadionie zawsze tyle kibiców i ten śpiew...
1
Szkoda że Neymarowi tak odbiło, przydałby się taki Puyol żeby go porządnie ustawił... Do dziś mógłby grać w Barcelonie...
0
i pyk Leo 4:0 :)
0
liczyłem na Rakiete jakoś w 60/70 minuty ale ok
0
Brawoo ładnie 2:0
0
Goooool Vidaaal :D
0
No to zaczynamy VEB ;)
0
Dwóch astronautów i pierwszy dinozaur w kosmosie :D
0
Teraz lot jakoś 18h ładnie ładnie
1
Historyczny moment - Nasa & SpaceX no to polecieli powodzenia Panowie :)
0
YT - SpaceX, Nasa lub Twitch Nasa :)
0
Jeszcze 10 minut do odlotu Nasa & SpaceX :o
3
Ładnie pada w Gdyni i grad :)
0
Coraz ciekawszy meczyk z 3-0 na 3-2
1
Brameczka Lewandowskiego ;-)
0
Inter dużo oczekuje chyba że w PLN :D
2
Lecimy Panowie i Panie z tematem:
SOLAR #Hot16Challenge2
nominacje : Białas, Taco Hemingway, Bedoes, Mata
0
@TheNekro94 mocno szanuję Solara :)