BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pozostaje wierzyć ewentualnie 4 miejsce :/
0
słabo Stoch no szkoda pozostaje liczyć na Kubackiego i Żyłę
17
Fajna opcja 10 milionów euro + zmienne a odkupienie 15 mln chociaż tutaj nie zawiedli :)
0
Witam no ładnie profil użytkownika zmienił się na nowy dosyć ciekawy będzie trzeba się ponownie na nowo przyzwyczaić :D
0
31 milionów euro serio? cyrk na kółkach... lepiej postawić na kogoś z kadry B.. Ewentualnie wypożyczyć kogoś a latem starać postarać się o kupno Martínez'a.... Również z tego co patrzę na transfermarkt to Trincao gra na PN a nie ŚN? to niezły transfer, wiadomo nie oglądam meczy ligi Portugalskiej ale zobaczymy jak poradzi sobie.
1
@Kengo Co jak co dla dzieciaka taka atrakcja to sztos nie trzeba wychodzić na huśtawki skoro jest takie urządzenie :D
0
Sevilla dosyć ciekawie :o
1
5-0 Messi to Messi KRÓL jest tylko JEDEN :)
3
Cyk 4-0 Arthur :DDDD
0
Statystki muszą się zgadzać przy korzystnym wyniku :D
0
No i git bramka :D
0
@PawkoFCB ale zauważ to że Inter dostał jak również Eriksen + agent swoje też skasuja :)
0
Jeśli to prawda z Rodrigo to lipa bo w lecie mniejsze szanse że ktoś od nas go odkupi żebyśmy kupili Martinez'a... albo jeden albo drugi....
0
Gratki Napoli resztkami sił :)
0
Napoli 2:1 Ronaldo upsss
1
Gooooooool Napoli ^^
5
Piotr jak zawsze rozbawiony pozytywnie nastawiony do życia :)
10
To było piękne, Wyciszenie Mazurka i kibice pokazali klase :)
0
Zakopane więc obowiązkowo Mazurek GRATULACJE :)
1
Stoch brawo, Kubacki 3 miejsce lecz ważne że będzie Mazurek na Polskiej ziemi MAMY TO POLACY :)
3
Brawo Stoch !! czas na Kubackiego ;)
0
Świetna informacja, najchętniej zobaczyłbym go gdyby był na 100% gotowy lecz jeśli będzie nawet powołany na jakiś mecz to niech jeszcze odczeka żeby znów nie było kontuzji...
0
@Uukasz_93 podpinam w fifie spoko śmiga w karierze za Busiego właśnie też go kupiłem :D
3
@Elosek jeśli nawet to prawda to 80 mln? to lepiej poczekać do lata wtedy kupić Martinez'a i dołożyć do tych 110/130 mln jakoś...
0
Goretzka jaki strzał kozak :D Bayern 3-0 :D
0
Najbardziej szkoda trenera w takim kryzysie przychodzić do klubu gdzie został taki wielki syf... Szkoda że Valverde albo nawet jakiś trener z rezerwy nie został do końca sezonu i Setien zaczynały z czystą kartą... Niestety...
2
Przydałby się jeszcze taki jeden zawodnik Stegen który grałby w środku pola :D
0
Dobrze że mamy Stegen'a szkoda że tylko w kadrze na wyższej pozycji jest Neuer... który jest obecnie w dużo słabszej formie od Stegen'a... Najlepiej gdyby nie był powywoływany skoro ma oglądać mecze z ławki każdy z kibiców wie że Stegen jest lepszym bramkarzem od Neuera... Mniejsze ryzyko kontuzji, jeśli w kadrze wolą Neuer'a to niech broni :D
0
Ewidentnie Pique jest w gazie przeczucie mówi Pique 2 połowa jako napastnik :D
0
Pique jak nie karny to strzał do własnej bramki :D