0

Pozostaje wierzyć ewentualnie 4 miejsce :/

0

słabo Stoch no szkoda pozostaje liczyć na Kubackiego i Żyłę

17

Fajna opcja 10 milionów euro + zmienne a odkupienie 15 mln chociaż tutaj nie zawiedli :)

0

Witam no ładnie profil użytkownika zmienił się na nowy dosyć ciekawy będzie trzeba się ponownie na nowo przyzwyczaić :D

0

31 milionów euro serio? cyrk na kółkach... lepiej postawić na kogoś z kadry B.. Ewentualnie wypożyczyć kogoś a latem starać postarać się o kupno Martínez'a.... Również z tego co patrzę na transfermarkt to Trincao gra na PN a nie ŚN? to niezły transfer, wiadomo nie oglądam meczy ligi Portugalskiej ale zobaczymy jak poradzi sobie.

1

@Kengo Co jak co dla dzieciaka taka atrakcja to sztos nie trzeba wychodzić na huśtawki skoro jest takie urządzenie :D

0

Sevilla dosyć ciekawie :o

1

5-0 Messi to Messi KRÓL jest tylko JEDEN :)

3

Cyk 4-0 Arthur :DDDD

0

Statystki muszą się zgadzać przy korzystnym wyniku :D

0

No i git bramka :D

0

@PawkoFCB ale zauważ to że Inter dostał jak również Eriksen + agent swoje też skasuja :)

0

Jeśli to prawda z Rodrigo to lipa bo w lecie mniejsze szanse że ktoś od nas go odkupi żebyśmy kupili Martinez'a... albo jeden albo drugi....

0

Gratki Napoli resztkami sił :)

0

Napoli 2:1 Ronaldo upsss

1

Gooooooool Napoli ^^

5

Piotr jak zawsze rozbawiony pozytywnie nastawiony do życia :)

10

To było piękne, Wyciszenie Mazurka i kibice pokazali klase :)

0

Zakopane więc obowiązkowo Mazurek GRATULACJE :)

1

Stoch brawo, Kubacki 3 miejsce lecz ważne że będzie Mazurek na Polskiej ziemi MAMY TO POLACY :)

3

Brawo Stoch !! czas na Kubackiego ;)

0

Świetna informacja, najchętniej zobaczyłbym go gdyby był na 100% gotowy lecz jeśli będzie nawet powołany na jakiś mecz to niech jeszcze odczeka żeby znów nie było kontuzji...

0

@Uukasz_93 podpinam w fifie spoko śmiga w karierze za Busiego właśnie też go kupiłem :D

3

@Elosek jeśli nawet to prawda to 80 mln? to lepiej poczekać do lata wtedy kupić Martinez'a i dołożyć do tych 110/130 mln jakoś...

0

Goretzka jaki strzał kozak :D Bayern 3-0 :D

0

Najbardziej szkoda trenera w takim kryzysie przychodzić do klubu gdzie został taki wielki syf... Szkoda że Valverde albo nawet jakiś trener z rezerwy nie został do końca sezonu i Setien zaczynały z czystą kartą... Niestety...

2

Przydałby się jeszcze taki jeden zawodnik Stegen który grałby w środku pola :D

0

Dobrze że mamy Stegen'a szkoda że tylko w kadrze na wyższej pozycji jest Neuer... który jest obecnie w dużo słabszej formie od Stegen'a... Najlepiej gdyby nie był powywoływany skoro ma oglądać mecze z ławki każdy z kibiców wie że Stegen jest lepszym bramkarzem od Neuera... Mniejsze ryzyko kontuzji, jeśli w kadrze wolą Neuer'a to niech broni :D

0

Ewidentnie Pique jest w gazie przeczucie mówi Pique 2 połowa jako napastnik :D

0

Pique jak nie karny to strzał do własnej bramki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?