BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wracamy, małymi kroczkami jeszcze jest rewanż gramy do OSTATNIEGO GWIZDKA VEB !
0
Jest to dwumecz ale najważniejsze będzie strzelić gola na na wyjeździe trzeba myśleć pozytywnie ale ciężko z taką grą :/
1
Zaczyna się....... ale Zieliński nie wymiękł....
0
Miłego meczyku Panie i Panowie ;)
1
@Fenelon jednym słowem cyrk i kartki ;)
0
@FC1899Barca Trener nie boi się ryzyka, piłkarz chce pokazać się z jak najlepszej strony i to w takim meczu LM ;)
0
@DonAndresFCB moim zdaniem nie chciał rywalizacji z Suarezem bo w BVB od buta dostałby szanse w pierwszym składzie tutaj nie teraz gdy brakuje Suareza przydałby sie taki zawodnik, wybrał dobry kierunek BVB jako rozwój kariery ciekawe ile będzie osób chętnych na odkupienie go za 70 mln oczywiście jeśli będzie do końca sezonu strzelał bramki tak jak teraz :D
0
Szkoda że Barcelona nie wykupiła Haaland'a ciekawe jak będzie prezentował się do końca sezonu i w przyszłym sezonie
2
Haaland dzięki oby PSG odpadło :D
2
Cyyyk Griezmann ;)
0
Faul 100% dobrze VAR ;)
1
No to zaczyna się.... jeszcze Umtiti.....
0
yyyy niezły mecz 10 na 10
1
Goooooooool ;))
1
Gol do szatni brawo Busi :D
1
Roberto ale na Alenie to Ty uważaj....
1
Fekir ładny gol, Vidal śpi?
0
Oglądam konferencje i Najman szanuje za spokojną rozmowę :D
1
@Skaramuczi Sorki przyzwyczajenie poprawione :D
0
Ja chciałbym powrotu do szatni Puyola ustawiłby graczy do pionu.... Zawsze zostawiał serce i walkę na boisku do ostatniej minuty....
1
@Roobo Ja również zgadzam się z Tobą, tylko szkoda że wszystkie negatywne opinie i hejt wpływają na Setin'a szkoda że nie jest od początku sezonu a od połowy sezonu i sprzątać "bałagan" po Valverde :/
4
Z jednej strony każdy chciał odejścia Valverde kadrę w złym stanie obejmuje Setien pewnie jeśli nic nie wygramy większość użytkowników chciałoby odejścia Setin'a szkoda że Setien nie dołączył od początku sezonu lub pewnie wyborem byłby Koeman.... Setien dostał zły moment ale nie ma co go skreślać potrzebuje czasu nie jest z nami od początku sezonu warto zwrócić na to uwagę, miłego dnia :)
0
Albo tak musiało być skoro Real odpadł to Barcelona też :x
0
@ViscaBarca123 oczywiście śmiechy śmiechami ale brakuje takiego Dembele który mimo tracił piłkę ale szybkimi rajdami były okazję na strzelenie bramki w takiej chwili każdy powinien wspierać a nie dobijać kogoś :/
0
Szkoda tych kontuzji tyle czasu zmarnować a każdy z nas chciałby żeby grał ponownie w podstawowym składzie i tych jego ataków :/
0
hahah Fatiiiiiii brawo :D
0
Leo Leo Leo Leo i no brameczka Fatiego :D
0
@Bernard777 Barca pewnie miała w planach kupić lub przyglądać się rozwoju Haaland'a ale widząc agenta "Mino Raiola" raczej negocjacje będą cięższe do tego więcej zarobi Raiola od Haaland'a :/
0
Szkoda że Coutinho na ławce w Bayernie minusem jest to że nie może teraz do nas wrócić albo gdzie indziej na wypożyczenie żeby zbierał jakieś minuty, może u nas Setien postawiłby na niego....
1
Brawo Kubacki 3 miejsce, dziękujemy że oddałeś podium Dawidowi !!!!!! :D