BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeśli dalej będzie w rezerwach to będzie słabo... Powinien trafić do pierwszej drużyny i nawet wchodzić z ławki łapać minuty :)
0
No to ciekawie z złotą piłką : D
0
Trzeba wprowadzać młodzież wczorajszy mecz to pokazał chęci młodziaków do gry fakt faktem wiadomo Alaves już myślami na wakacjach nawet jeślibyśmy zostali rok lub dwa bez tytułów powinniśmy budować skład od młodziaków piłkarze wieku nie oszukają a wiadomo Suarez, Pique, Vidal, Messi, Rakitic, Busquets, Alba młodsi nie będą..
0
@ViscaBarca123 bump gdzie oglądasz meczyk?
2
Napoli 1:1 Udinese strzela Milik :)
2
Messssiiii gooool :)
1
ale strzelił Nelson :D
2
no 3:0 Suarez :D
0
Gooooooool Leooooo 2:0 :)
2
Suarez noooo :(
2
Fatiiiiiiii 1:0
1
Jeszcze nie teraz Leo ; )
2
hmm może Stegen jako pomocnik grać nogami potrafi ? :D
0
Mocna ta ławka :OOO
0
Jesli Puig odda ponownie taki strzał to może dostać opierdziel podczas przerwy :D
1
Ajjjjjć Puig :DDD
0
Dziękuje dobranoc, czas na zmiany .........
0
Telenowela z karnego :D
0
Osasuna gra o nic zależy im bardziej na wygranej jak nam... Przykro oglądać taki mecz :(
0
yyyyyyy aha? co to było
2
fajnie widzieć następny sezon: Puig, Fati, Trincao, Pedri
0
Dobry składzik wiadomo Fati przydałby się od drugiej połowy ale nic innego nie poradzimy, cieszy Puig trzeba młodzikami się nacieszyć :)
0
Cieszy bardzo Pugi, wolałbym Fatiego od drugiej połowy ale lecimy :)
0
@SHIBA wow nawet o tym nie słyszałem
2
Malang Sarr, Angel Gomes, Adil Aouchiche, Nathan Ferguson bez umów przeglądając transfermarkt ciekawe gdzie zagrają :)
1
@KochamInieste jeśli poszukujesz dobrej porady serdecznie polecam Fanboy bądź techlipton pomogą Tobie z wyborem :)
4
Suarez złapał laga jak w fifie :D
1
W następnym sezonie byłoby lepiej ściągnąć jakiegoś bramkarza jak Stegen wtedy Stegena na pomoc nie byłoby cofania do bramkarza :D
2
Setin broni 1:0 przez takie akcje w 85/90 minucie stracimy bramkę na 1:1 wtedy zaczyna się atakowanie zamiast dobić przeciwnika to lepiej bronić wyniku 1:0 logika trenera :D
2
Uff.... dobrze że jest Stegen........