BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Oby tylko to był żart wiadomo Messi któregoś dnia odejdzie ale oby jeszcze nie teraz...
0
@garbovski lepiej do p30 bo od p40 nie ma usług google to wiadomo :) ewentualnie jakiś Samsung/Xiaomi jak kto woli :D
0
@eXi no teraz raz pada mocniej raz nie ale jeszcze grzmi więc może być burza :P
0
Oho zaczyna mocno padać Gdynia :o
11
Lewandowski jest klasa bez wywyższania się nad pozostałymi, wzruszający moment puchar jest na pewno dla mojej żony,dzieci i rodziny ale najbardziej wzruszył mnie moment o Tacie który cały czas patrzył i wierzył... Wzruszył ten moment najbardziej Lewandowski zasłużył na Ligę Mistrzów jak nie udało się w BVB ma puchar w Bayernie :)
1
Chyba transfermarkt zlagowało miło będzie widzieć obok Lewandowskiego Ligę Mistrzów zasłużył na to :)
0
@Majsteer no jestem ciekaw jak to będzie czy będą płacić czy nie ale oby był fake bo trzeba inaczej płacić :D
0
Brawooo Bayer brawo Lewandowski masz LM no a Barcelona musi płacić za Coutinho :D
3
Gooool Baayyeeeernn
1
Ajjjjjć Lewy Lewy :D
2
Neuer będzie miał dziś sporo roboty :D
0
No to oby dobrego widowiska :)
0
Brawo Polacy jest siła !!!! :D
0
Sevilla lubi puchar Ligi Europy :)
0
Seviiilllaaa 3-2 :D
1
Taki meczyk można oglądać :)
2
Hahahah co za mecz 2-2 :D
0
Sevilla 2-1 ładnie :D
0
Gool 1-1 ładnie :D
0
No to ciekawie zaczyna się meczyk od karnego :D
0
@marcin62 Lepiej jak przekładają premierę gry niż wypuścić grę i co parę dni jakieś łatki do błędów :D
0
@BarcaInfo Ciekawe co za prywatne spotkanie pewnie między innymi tematy Suareza :)
2
No to zostaje czekać na mecz Bayern - PSG ;)
4
Leewaaandoooowskiiiii
0
Goretzka co strzela :DD
0
Pojawia się Coutinho dajesz brameczke :D
2
@Shapiro już głośno było jakiś czas temu, warto wpłacić nawet symboliczną "złotówkę" :)
0
Faulują Polaka :/
0
Gooooll 2-0 Bayern :D
0
Gooooooooooool Bayeern