0

@BarcaInfo Oby tylko to był żart wiadomo Messi któregoś dnia odejdzie ale oby jeszcze nie teraz...

0

@garbovski lepiej do p30 bo od p40 nie ma usług google to wiadomo :) ewentualnie jakiś Samsung/Xiaomi jak kto woli :D

0

@eXi no teraz raz pada mocniej raz nie ale jeszcze grzmi więc może być burza :P

0

Oho zaczyna mocno padać Gdynia :o

11

Lewandowski jest klasa bez wywyższania się nad pozostałymi, wzruszający moment puchar jest na pewno dla mojej żony,dzieci i rodziny ale najbardziej wzruszył mnie moment o Tacie który cały czas patrzył i wierzył... Wzruszył ten moment najbardziej Lewandowski zasłużył na Ligę Mistrzów jak nie udało się w BVB ma puchar w Bayernie :)

1

Chyba transfermarkt zlagowało miło będzie widzieć obok Lewandowskiego Ligę Mistrzów zasłużył na to :)

0

@Majsteer no jestem ciekaw jak to będzie czy będą płacić czy nie ale oby był fake bo trzeba inaczej płacić :D

0

Brawooo Bayer brawo Lewandowski masz LM no a Barcelona musi płacić za Coutinho :D

3

Gooool Baayyeeeernn

1

Ajjjjjć Lewy Lewy :D

2

Neuer będzie miał dziś sporo roboty :D

0

No to oby dobrego widowiska :)

0

Brawo Polacy jest siła !!!! :D

0

Sevilla lubi puchar Ligi Europy :)

0

Seviiilllaaa 3-2 :D

1

Taki meczyk można oglądać :)

2

Hahahah co za mecz 2-2 :D

0

Sevilla 2-1 ładnie :D

0

Gool 1-1 ładnie :D

0

No to ciekawie zaczyna się meczyk od karnego :D

0

@marcin62 Lepiej jak przekładają premierę gry niż wypuścić grę i co parę dni jakieś łatki do błędów :D

0

@BarcaInfo Ciekawe co za prywatne spotkanie pewnie między innymi tematy Suareza :)

2

No to zostaje czekać na mecz Bayern - PSG ;)

4

Leewaaandoooowskiiiii

0

Goretzka co strzela :DD

0

Pojawia się Coutinho dajesz brameczke :D

2

@Shapiro już głośno było jakiś czas temu, warto wpłacić nawet symboliczną "złotówkę" :)

0

Faulują Polaka :/

0

Gooooll 2-0 Bayern :D

0

Gooooooooooool Bayeern

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?