BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli wieczór można uważać za doskonały teraz każdy z nas może spokojnie się położyć i czekać na następny meczyk, piweczko obowiązkowo :D
0
Powodzenia Quique, pamiętajcie wariaty nie skreślajcie go po pierwszych słabszych meczach przychodzi wielka presja i wielkie oczekiwania wiadomo w drużynie w kryzysie po Valverde, krok do przodu Twoja kolej Quique musisz, dobrej nocy VEB :)
0
Error 502 każdy odświeża stronę sprawdzając informacje czy już nie ma Valverde ^^
0
Szkoda też że Valverde dopiero teraz odchodzi a nie w święta to były idealny prezent na święta ale lepiej późno niż wcale ;p
1
Jak będzie to oficjalne to kieliszki i piweczka w górę świętujmy, cieszmy się no i nie skreślajmy trenera po słabym początku :D
3
@student97r Wiesz przejmując klub w takim momencie będzie dla danego trenera zawsze wyzwaniem do tego również dochodzi presja kibiców jak i marka "Barca" to nie jest pierwszy lepszy klub więc będą oczekiwania od pierwszego dnia, trzeba dać szansę nie skreślać po pierwszym słabszym mecze VEB :)
15
Online: 5029 Culés ładnie pozdrawiam wszystkich obecnych i czytających relacja live :D
3
Prawie 5000 Culés na strone online, jakbyśmy czekali na transfer pod tytułem "Valverde zwolniony" :)
0
No to czekamy czekamy i czekamy jak transfer Neymara teraz saga z Valverde :D
1
Gdyby był za darmo to co innego ale i tak nie ma sensu sprowadzać kogoś po czym będzie odsunięty na boczny tor skoro mamy Griziego Fatiego Pereza więc nie opłaca się ściągać żadnych zmienników, jedynym rozwiązaniem to jest kupno nowego napastnika za Suareza.. Suarez wieku już nie oszuka :/
0
@Borneo jak nie ma kasy to jedynie wypożyczenie z obowiązkowym wykupem ale nie wiadomo co teraz sztab zrobi :/
2
To było pewnie że Real wygra w karnych :x
0
No szkoda Polaków ale zawsze coś :)
0
Griezmann na 9 a na skrzydło Fati albo Perez, nie żadne wynalazki wypożyczania zawodników typu Boatengów czy innych grajków lepiej postawić na naszą młodzież...
0
@Pawlak1992 no może tak też być Puyol zawsze walczył nigdy się nie poddawał brakuje takiego zawodnika na obronie u nas :D
0
Chciałbym zobaczyć takiego Puyola jako trenera :)
0
Będzie okazja dla Fatiego lub Pereza tylko ciekawego na kogo postawi Valverde i jak będzie to wyglądać :)
0
Rakieta za Busiego chociaż dobra zamiana dobrze że walczaka Vidala nie zdejmuje ...
2
Vidal wojownik proszę nie sprzedawajcie go.....
0
Messi KING jak nie Ty to nikt inny KRÓL jest tylko JEDEN :)
0
@Messibestplayerintheworld wiadomo to jest pewne bo tak szybko innego następcy nie znajdziemy w połowie sezonu szkoda..
0
Leo strzela gola więc Valverde się cieszy bo większe szanse na to że zostaje dalej :x
1
Gooooooool Leooooo 1;1
0
No i zaczyna się już 0:1 ......
0
Vidal, Busquets, De Jong łoo Valverde nie szalej :D
1
Piłka nożna to również biznes, oczywiście wiadomo ale zdrowie zawodników to już nie liczy się hmm?
1
Teraz niech pokaże co Valverde stracił liczę na Ciebie Alenia :)
3
Szkoda że tak zmarnował swoją karierę, tak wybrał :/
1
Piękny widok gratulacje :)
8
Przyjemnie oglądać wygranego i cieszącego się Polaka, lecz piękniejsza chwila usłyszeć Hykm Mazurek Dąbrowskiego gratulacje.