BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny raz gol aa nie sorki znów spalony ? :D
0
Ufffff dobrze że spalony...
4
Fati na rozgrzewce, uśmiech na twarzy :)
0
Pistolero i Jong :) brakuje tylko Fatiego :)
2
Perez jak leci :)
0
Firpo złapał laga yyyyyy ????
2
Hmmm może ta bramka przed końcem pierwszej połowy musiała wpaść, dlatego plusem może być to że nie zagramy bronieniem wyniku tylko atakowaniem dalej ? :D
3
Kuuurnaaa 1:1 akurat prawie przed przerwą...
0
@Rewolucja123 Akuku tutaj jestem :D :D :D :D
4
Alenia pewnie dostał informacje jak będzie tak grał to w drugiej połowie przy bronieniu wyniku zostanie zmieniony :D
0
Szkoda że nie wpadło trzeba walczyć dalej :)
1
Jeśli nawet wygramy pierwszą połowę oby Valverde nie bronił wyniku bo wiadomo jaki wynik może być....
3
Goooooool Pereeeezzzz :DD
0
Hmmm 20 mln? to tak tylko minus czy do tego są doliczone dodatki i pozostałe zmienne :D
3
Gratulacje dla Leo
12
Vidal Ty kozaku ;)
1
Goooool Messsiii !!!!
0
Pique...... ehh
0
Vidal dawaj mi go tu walczaka :D
24
Mats to kocur, jeśli Neuer jest lepszy to nie wiem chyba myślami parę ładnych lat temu.....
0
Ciekawie jak zagramy :D
0
@TR3YWAY hmm Vidala nie sprzedawałbym jako zmiennik jestem na tak typowy walczak :D
0
Gol dla Napoli jaka radość :D
4
gol uznany prawidłowo ale wygrywać 2:1 po takiej grze masakra....
1
Dajesz Fati :)))
1
Łooooooo co ten Busi, jestem w szoku nie spodziewałem się jego oddania strzału jak pewnie reszta oglądających mecz :D
1
Król jest tylko jeden jest nim Leooo Messiiii !!!
2
Andre szybkiego powrotu do zdrowia, najważniejsze w takiej chwili dla każdego piłkarza jak i każdego z nas żeby się nie poddawać bo kontuzje to najgorsze co może być :(
0
Morata strzela gola Atletico 1:1 Sevilla
0
Ehh gol nie został uznany ;/