0

Kolejny raz gol aa nie sorki znów spalony ? :D

0

Ufffff dobrze że spalony...

4

Fati na rozgrzewce, uśmiech na twarzy :)

0

Pistolero i Jong :) brakuje tylko Fatiego :)

2

Perez jak leci :)

0

Firpo złapał laga yyyyyy ????

2

Hmmm może ta bramka przed końcem pierwszej połowy musiała wpaść, dlatego plusem może być to że nie zagramy bronieniem wyniku tylko atakowaniem dalej ? :D

3

Kuuurnaaa 1:1 akurat prawie przed przerwą...

0

@Rewolucja123 Akuku tutaj jestem :D :D :D :D

4

Alenia pewnie dostał informacje jak będzie tak grał to w drugiej połowie przy bronieniu wyniku zostanie zmieniony :D

0

Szkoda że nie wpadło trzeba walczyć dalej :)

1

Jeśli nawet wygramy pierwszą połowę oby Valverde nie bronił wyniku bo wiadomo jaki wynik może być....

3

Goooooool Pereeeezzzz :DD

0

Hmmm 20 mln? to tak tylko minus czy do tego są doliczone dodatki i pozostałe zmienne :D

3

Gratulacje dla Leo

12

Vidal Ty kozaku ;)

1

Goooool Messsiii !!!!

0

Pique...... ehh

0

Vidal dawaj mi go tu walczaka :D

24

Mats to kocur, jeśli Neuer jest lepszy to nie wiem chyba myślami parę ładnych lat temu.....

0

Ciekawie jak zagramy :D

0

@TR3YWAY hmm Vidala nie sprzedawałbym jako zmiennik jestem na tak typowy walczak :D

0

Gol dla Napoli jaka radość :D

4

gol uznany prawidłowo ale wygrywać 2:1 po takiej grze masakra....

1

Dajesz Fati :)))

1

Łooooooo co ten Busi, jestem w szoku nie spodziewałem się jego oddania strzału jak pewnie reszta oglądających mecz :D

1

Król jest tylko jeden jest nim Leooo Messiiii !!!

2

Andre szybkiego powrotu do zdrowia, najważniejsze w takiej chwili dla każdego piłkarza jak i każdego z nas żeby się nie poddawać bo kontuzje to najgorsze co może być :(

0

Morata strzela gola Atletico 1:1 Sevilla

0

Ehh gol nie został uznany ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?