BarcaaVEB
Dołączył/a: maj 2017
Gdynia
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież to są kpiny... ter Stegen jest obecnie w lepszej formie od Neuer'a pare lat temu nie ale obecnie to Stegen powinien grać jako podstawowy bramkarz w Reprezentacji Niemiec...
10
Ansu przy piłce = uśmiech na twarzy :)
0
Tutaj Suarez powinien uczyć się od Fatiego po stracie piłki wracać i starać się po odbiór piłki :/
1
Jeśli Ansu nie zagra w podstawowym składzie następnego meczu to już nie wiem co musi zrobić... Chyba strzelić bramke z 50 metrów..
1
Ansu to było cudowne, Kocham Cie stara się walczyć o piłkę jeszcze będzie z Ciebie dużo dobrego dla Barcelony
3
kogoś takiego jak Ansu brakuje Barcelonie.. który będzie walczył o piłkę, taką grę to można oglądać :)
0
Ansu młody kocur jeśli nie odbije mu kasa i będzie rozsądnie grał wielki talent rozwijaj się !
1
Brawo jest i Ansu :))
0
Ansu powinien wejść i to teraz....
0
Jak nie będą się cofać i grać do tyłu można to ugrać.....
0
Jeszcze może być 2-2 :/
0
Messi jeśli czuję że coś będzie nie tak wtedy zejdzie ;)
0
Każdy chce zwycięstwa po 3 punkty lecz jak przegrają to zwiększają się szanse na zwolnienie Valverde... Wygramy mecz to pewnie wyjazdowy mecz przegramy smutne :(
1
Smutne jest to że piłkarze specjalnie muszą przegrać żeby zwolnili trenera :(
0
Hahaha porobieni ładnie PSG mimo że nie lubię Was gratki za bramke z Realem :D
4
Dobrze że jest Var w LM :) uśmiech na twarzy
4
Ewidentnie czas na Firpo nie przychodził do nas tylko na grzanie ławki oby grał a nie Roberto lub Semedo na lewej stronie
1
Schodzi 16 latek wchodzi 16 letni starszy Majster szef :)
1
Kocur Mats hmm dalej Neuer jest lepszy? :))
1
Brawo Valverde, odważnie z Ansu ale dobrze bo jest w gazie tylko oby nie hejtowali gdyby nawet zagrał słabiej po trzy punkty VEB
3
300 euro co to jest?:D 300 tys rozumiem ale nie 300 euro :D
5
Fakt lepszy ale parę lat temu obecnie to nie jest :)
0
Uwielbiam oglądać jego mecze w Ajaxie liczę na takie same występy u nas i nawet lepsze nawet po jednym słabszym meczu który będzie nie należy do skreślać powodzenia
1
Ehh szkoda Umtitiego taki byk potrzebny jest w obronie :(
0
Ansu Fati wyceniany przez transfermarkt na 25 mln nieźle
4
Żółta dla Bielika? to gdzie ma schować nogę?:D
0
Dobrze Bielik nie ma straty lepsze takie strzały niż oddać piłkę ;)
0
Hmmm ciężko ocenić sytuację z Krychowiakiem walka o piłkę
0
Błaszczykowski ehh :/
0
Powinien zostać pierwszym bramkarzem rezerwowym Neuer, lecz jak wiadomo u Joachima nie prędko zostanie pierwszym bramkarzem :(