0

Przecież to są kpiny... ter Stegen jest obecnie w lepszej formie od Neuer'a pare lat temu nie ale obecnie to Stegen powinien grać jako podstawowy bramkarz w Reprezentacji Niemiec...

10

Ansu przy piłce = uśmiech na twarzy :)

0

Tutaj Suarez powinien uczyć się od Fatiego po stracie piłki wracać i starać się po odbiór piłki :/

1

Jeśli Ansu nie zagra w podstawowym składzie następnego meczu to już nie wiem co musi zrobić... Chyba strzelić bramke z 50 metrów..

1

Ansu to było cudowne, Kocham Cie stara się walczyć o piłkę jeszcze będzie z Ciebie dużo dobrego dla Barcelony

3

kogoś takiego jak Ansu brakuje Barcelonie.. który będzie walczył o piłkę, taką grę to można oglądać :)

0

Ansu młody kocur jeśli nie odbije mu kasa i będzie rozsądnie grał wielki talent rozwijaj się !

1

Brawo jest i Ansu :))

0

Ansu powinien wejść i to teraz....

0

Jak nie będą się cofać i grać do tyłu można to ugrać.....

0

Jeszcze może być 2-2 :/

0

Messi jeśli czuję że coś będzie nie tak wtedy zejdzie ;)

0

Każdy chce zwycięstwa po 3 punkty lecz jak przegrają to zwiększają się szanse na zwolnienie Valverde... Wygramy mecz to pewnie wyjazdowy mecz przegramy smutne :(

1

Smutne jest to że piłkarze specjalnie muszą przegrać żeby zwolnili trenera :(

0

Hahaha porobieni ładnie PSG mimo że nie lubię Was gratki za bramke z Realem :D

4

Dobrze że jest Var w LM :) uśmiech na twarzy

4

Ewidentnie czas na Firpo nie przychodził do nas tylko na grzanie ławki oby grał a nie Roberto lub Semedo na lewej stronie

1

Schodzi 16 latek wchodzi 16 letni starszy Majster szef :)

1

Kocur Mats hmm dalej Neuer jest lepszy? :))

1

Brawo Valverde, odważnie z Ansu ale dobrze bo jest w gazie tylko oby nie hejtowali gdyby nawet zagrał słabiej po trzy punkty VEB

3

300 euro co to jest?:D 300 tys rozumiem ale nie 300 euro :D

5

Fakt lepszy ale parę lat temu obecnie to nie jest :)

0

Uwielbiam oglądać jego mecze w Ajaxie liczę na takie same występy u nas i nawet lepsze nawet po jednym słabszym meczu który będzie nie należy do skreślać powodzenia

1

Ehh szkoda Umtitiego taki byk potrzebny jest w obronie :(

0

Ansu Fati wyceniany przez transfermarkt na 25 mln nieźle

4

Żółta dla Bielika? to gdzie ma schować nogę?:D

0

Dobrze Bielik nie ma straty lepsze takie strzały niż oddać piłkę ;)

0

Hmmm ciężko ocenić sytuację z Krychowiakiem walka o piłkę

0

Błaszczykowski ehh :/

0

Powinien zostać pierwszym bramkarzem rezerwowym Neuer, lecz jak wiadomo u Joachima nie prędko zostanie pierwszym bramkarzem :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?