3

jeśli awansuje Ajax to faworytem raczej Live ale sercem za Ajaxem :)

2

Gooooool Ajax ideolo !! 1 :0

0

Lepiej jak odpadliśmy teraz w takim beznadziejnym stylu niż przegrać finał.. .. Kompletnie nic nie wyszło Live zagrało ponad siły mimo że my graliśmy ostatni mecz rezerwami.... To jest sport raz się wygrywa raz przegrywa ale Panowie nie w takim stylu bez walki powinniśmy brać przykład z Live, dobrej nocy wszystkim

0

tak sądziłem wiele osób było zadowolnych po pierwszym meczu z wygranej 3-0 ale Live to nie jest słaba ekipa... Klopp niestety wygrał z Valverde ;/

0

dlatego nigdy nie należy lekceważyć przeciwnika to nie jest słaby zespół Liverpool w domu gra dobrze.. BARCA MUSISZ !

0

no i Live 1-0...

1

mimo że wygraliśmy 3-0 teraz pełne skupienie 101% to będzie ciężki mecz VEB !

10

nigdy nie wolno życzyć nikomu kontuzji oby z Salahem nie było nic poważnego chciałbym żeby zagrał w meczu z nami lepsze widowisko trzymaj się kontuzje to najgorsza sprawa dla piłkarza :(

0

gol nie uznał uznany 0:0 :)

0

kurde Dembele... oby nic poważnego ;/

0

bardzo fajny skład super i cieszę się nie ma co przemęczać piłkarzy, niebawem mamy ciężki mecz z Live trzeba oszczędzać każdego gracza liczę dziś na dobry wynik tylko mam nadzieję że jak ktoś dziś zagra słabsze spotkanie to nie będziecie go sprzedawać po zwycięstwo VEB !

0

jeśli byłby zmiennikiem Alby to mało meczy jedynie ponowne wypożyczenie bo szkoda sprzedawać go

0

Todibo zaminast Murillo i tak raczej Murillo nie zostaje u nas więc lepiej niech ogrywa się Todibo i fajnie byłoby zobaczyć Puiga Malcoma Dembele ;)

0

oho chyba spalony

0

oprawy są fajne ale rozumiem przed/po meczu a nie w trakcie meczu gdzie trzeba wszystko przerywać :/

0

nawet jak przegramy trzeba skupić się na meczu z Live a na mecz z Celtą powinni zagrać rezerwowi ewentualnie Dembele na zdobyciu minut :)

0

ehhh szkoda szkoda

0

aż mam łzy w oczach... ale piękny cudowny strzał i trybuny MESSI MESSI MESSI !

1

Gooooool Leooooo ale Bomba !

0

Gooooooooool Mesiiiiii 2;0 !!!!!!!

2

Gooooooool Suarezzzzzzz

0

2

Najważniejsze nie ważne kto strzeli bramkę wygrać mecz jak i nie stracić bramki VEB

0

Ajaaaaaaaax !!!!!!!!!

0

tak strona jest legitna ale trzeba sprawdzać od kogo zamawiasz :) zawsze jest pomoc od supportu

2

nie będzie to łatwy mecz każdy dzień i mecz jest inny trzeba wygrać najlepiej bez straconego gola VEB

2

brawo czas na wygrana w najważniejszym meczu :)

7

Gratulacje czas na skupienie 100% z Live powodzenia Panowie! VEB

0

Vidal idealny transfer ;)

0

Lazio 1-0 Milan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?