O sobie

  • Zainteresowania Szeroko pojęta geografia, piłka nożna, szachy
  • Ulubiony zawodnik Złota era Barcelony
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005 r

Statystyki

  • Dni w serwisie 5057
  • Liczba komentarzy 13
  • Polecenia 25

Komentarze

1

@JarekS Jeszcze chwila i wszyscy co wieszali psy na Torresie będą się cieszyć jak nam będzie mecze wygrywał w końcówkach. Może też nie tyle co Xavi mu zmarnował te 1,5 roku. Torres grał tam, gdzie mógł. Robercika wygryźć nie mógł, Ansu dochodził do siebie, nie mieliśmy wiele opcji na lewe skrzydło, stąd Gavi i Torres w to miejsce. Teraz przy Abde i powracającym Fatim naturalne wydaje się właśnie przesunięcie Torresa na środeczek.

0

Aż trudno uwierzyć, że Coutinho to jest ten sam piłkarz co przed wypożyczeniem do Bayernu. Gra naprawdę niesamowicie.

0

Aż ciężko w to uwierzyć. Niby człowiek wiedział, że kiedyś nadejdzie dzień bez Ronaldo i Messiego w La lidze, ale jednak nie, że tak szybko. Liga dużo straciła na odejściu Ronaldo i tak samo dużo straci na odejściu Messiego, nie mniej jednak trzeba życzyć obojgu szczęścia w dalszym etapie kariery.

9

busi znowu w każdej akcji spóźniony

1

valdek z nosem do zmian dzisiaj

Zobacz wszystkie

13

Coutinho dzisiaj pokazał, że wraca do formy.

9

busi znowu w każdej akcji spóźniony

1

@JarekS Jeszcze chwila i wszyscy co wieszali psy na Torresie będą się cieszyć jak nam będzie mecze wygrywał w końcówkach. Może też nie tyle co Xavi mu zmarnował te 1,5 roku. Torres grał tam, gdzie mógł. Robercika wygryźć nie mógł, Ansu dochodził do siebie, nie mieliśmy wiele opcji na lewe skrzydło, stąd Gavi i Torres w to miejsce. Teraz przy Abde i powracającym Fatim naturalne wydaje się właśnie przesunięcie Torresa na środeczek.

1

valdek z nosem do zmian dzisiaj

1

To nie tylko kwestia zaplecza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?