BarcelM10
Dołączył/a: sierpień 2012
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JarekS Jeszcze chwila i wszyscy co wieszali psy na Torresie będą się cieszyć jak nam będzie mecze wygrywał w końcówkach. Może też nie tyle co Xavi mu zmarnował te 1,5 roku. Torres grał tam, gdzie mógł. Robercika wygryźć nie mógł, Ansu dochodził do siebie, nie mieliśmy wiele opcji na lewe skrzydło, stąd Gavi i Torres w to miejsce. Teraz przy Abde i powracającym Fatim naturalne wydaje się właśnie przesunięcie Torresa na środeczek.
0
Aż trudno uwierzyć, że Coutinho to jest ten sam piłkarz co przed wypożyczeniem do Bayernu. Gra naprawdę niesamowicie.
0
Aż ciężko w to uwierzyć. Niby człowiek wiedział, że kiedyś nadejdzie dzień bez Ronaldo i Messiego w La lidze, ale jednak nie, że tak szybko. Liga dużo straciła na odejściu Ronaldo i tak samo dużo straci na odejściu Messiego, nie mniej jednak trzeba życzyć obojgu szczęścia w dalszym etapie kariery.
9
busi znowu w każdej akcji spóźniony
1
valdek z nosem do zmian dzisiaj
13
Coutinho dzisiaj pokazał, że wraca do formy.
1
To nie tylko kwestia zaplecza
0
Barcelona złożyła ofertę Luizowi
0
Visca el Tata Barca
0
0
4:1 dla Barcy ;d
VeB!
0
Gratulację!
0
Musimy się starać aby nie popełniać tych samych błędów i doprowadzić abyśmy to my strzelili pierwszego gola.
Mi sięśniłwynik na 8:2 dla Barcy lecz bardziej realne będzie 3:1 ;]