Barcelończyk-10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak tylko graja w Lidze Europy, a to tez go wyklucza
0
https://www.facebook.com/photo.php?v=358500577613232&set=vb.120666998063259&type=2&theater
0
Jeśli Barcelona spadłaby do Segunda to wtedy Barca B spada do 3 ligi
0
Ten gol dał nam bardzo dużo, bo powiedzmy że remisujemy w moskwie i wygrywamy z Benfiką a Celtic wygrywa 2 ostatnie mecze i mamy po 13pkt i dalej ten gol nam nic nie daje?
0
Może być, ale wolałbym więcej niebieskiego a mniej czerwonego koloru;d
0
Dobrze że strona sie rozwija, dla tych co lubią koszykówke jest to świetna wiadomość;) ale ja raczej rzadko bede tam zaglądał bo nie przepadam za koszem.
0
Tello kiwnał na prawą noge;d to jest najwiekszy sukces:)
0
Ten pan wie lepiej od jednego z najlepszych sędziów jakich widziałem;D
0
Myslałem że dałes juz spokój ale widze że nie, to pisz sobie dalej ja nie mam całego dnia żeby z Tobą tutaj pisac.
0
no a ja jak napisałem umiesz czytać?
0
klocek, on nie napisał "niech pójdzie" tylko "niech wróci" to zupełnie co innego i chyba ty nie zrozumiałes kolego
0
Cuenka i Thiago to juz raczej nie wrócą, chyba nie jestes na bierząco:D
0
dmc
Pomyłki sędziowskie na korzyść Realu w tym sezonie ligowym - tylko te ewidentne, wypaczające wynik meczu:
1. Ręka Higuaina w doliczonym czasie gry z Valencią.
2. Odgwizdanie spalonego zawodnika Mallorki przy stanie 1:0 w meczu Mallorca - Real M. Zawodnik był na
swojej połowie i miał poza tym bliżej bramki jednego obrońcę Realu.
3. Ręka Pepe w meczu z Getafe (tu mogło być różnie bo to była ok. 75 min. meczu).
Razem 6 pkt. gratis dla Realu (oczywiście potencjalnie bo karny to jeszcze nie bramka).
Pomyłki sędziowskie na niekorzyść Barcy - także tylko te ewidentne:
1. Getafe - Barca 1:0 i nieuznana prawidłowa bramka Messiego w ostatniej minucie meczu.
2. Espanyol - Barca 1:1 i ewidentna ręka obrońcy Espanyolu w ostatniej minucie meczu.
Gdyby nie ręka padłaby bramka.
3. Osasuna - Barca 3:2 i bramka dla gospodarzy (na 2:0) zdobyta przy pozycji
spalonej podającego a także prawidłowa bramka Sancheza pod koniec meczu (Sergi Roberto nie dotknął
piłki w powietrzu i nie przedłużył podania - poza tym jak sędzia mógł to zauważyć, tym bardziej,
że nie widział w I poł. spalonej pozycji zawodnika Osasuny).
Razem ok. 4-6 pkt. zabrane Barcelonie (również potencjalnie bo też chodziło o karnego).
Łącznie różnica 10 pkt. znika, być może nawet Barca byłaby na czele. Mimo gorszej gry w tym sezonie.
0
powiedz jeszcze o który mecz z Chelsea Ci chodzi, bo były 2 nie pamietasz?
0
Padłem xD
0
usunąc spacje
0
Jeżeli już mówicie o ACTA to nawet jest petycja o odwołanie rządu Tuska:
petycjeonline.pl/petycja /petycja-o-odwolanie-rzadu-donalda-tuska/639
0
Z jednej strony to powinien być taki skład, a z drugiej Thiago i Mascherano też zasługuja zeby zagrać.Trudna decyzja dla Pepa.
0
Ale sie musiało dziać na CN w tym ostatnim meczu
0
chociaż pewnie nie bedzie takiej potrzeby żeby nadrabiać;p
0
Dobrze ze trafimy na nich wcześniej (jak awansujemy) a nie dopiero w finale, bo zawsze to dwa mecze i można coś ewentualnie na CN nadrobić:)
0
Macie moze link do losowanie 1/8 copa del rey?
0
Mateusz6987
Ja nie mówie konkretnie o tej wypowiedzi Mou, tylko o tym że za każdym razem kiedy Jose na coś narzeka i krytykuje itd. to Pep odpowiada spokojnie na jego słowa i nie daje sie wciągnąć w jego gierki. I to dla Jose jest z pewnością irytujące bo wszędzie gdzie pracował takiego Guardioli nie było ;)
0
cesc4fabregas
... szkoda słów
0
Najlepsze jest to jak Guardiola spokojnie odpowiada na słowa mou, to musi byc dla Jose strasznie denerwujące xD
0
W finale Ligi Mistrzów? xD No brawo MessiFabre14 :)
0
Wam też brakuje meczów do typowania w lidze typerów?
0
Bierze ktoś z was typy od riko999 ???
0
shady
Obydwa mecze są na tvp1
14.8 o 22:00, a 17.08 o 23:00 :)
0
szkielas
Barca dopłaci 6mln do poprzedniej oferty a Cesc widać że chce przejsc do nas i dołoży te 5mln. Zresztą jak będzie odnosił sukcesy to i tak mu sie to wróci z premii, więc nie widze problemu.