0

tak tylko graja w Lidze Europy, a to tez go wyklucza

0

Jeśli Barcelona spadłaby do Segunda to wtedy Barca B spada do 3 ligi

0

Ten gol dał nam bardzo dużo, bo powiedzmy że remisujemy w moskwie i wygrywamy z Benfiką a Celtic wygrywa 2 ostatnie mecze i mamy po 13pkt i dalej ten gol nam nic nie daje?

0

Może być, ale wolałbym więcej niebieskiego a mniej czerwonego koloru;d

0

Dobrze że strona sie rozwija, dla tych co lubią koszykówke jest to świetna wiadomość;) ale ja raczej rzadko bede tam zaglądał bo nie przepadam za koszem.

0

Tello kiwnał na prawą noge;d to jest najwiekszy sukces:)

0

Ten pan wie lepiej od jednego z najlepszych sędziów jakich widziałem;D

0

Myslałem że dałes juz spokój ale widze że nie, to pisz sobie dalej ja nie mam całego dnia żeby z Tobą tutaj pisac.

0

no a ja jak napisałem umiesz czytać?

0

klocek, on nie napisał "niech pójdzie" tylko "niech wróci" to zupełnie co innego i chyba ty nie zrozumiałes kolego

0

Cuenka i Thiago to juz raczej nie wrócą, chyba nie jestes na bierząco:D

0

dmc
Pomyłki sędziowskie na korzyść Realu w tym sezonie ligowym - tylko te ewidentne, wypaczające wynik meczu:
1. Ręka Higuaina w doliczonym czasie gry z Valencią.
2. Odgwizdanie spalonego zawodnika Mallorki przy stanie 1:0 w meczu Mallorca - Real M. Zawodnik był na
swojej połowie i miał poza tym bliżej bramki jednego obrońcę Realu.
3. Ręka Pepe w meczu z Getafe (tu mogło być różnie bo to była ok. 75 min. meczu).
Razem 6 pkt. gratis dla Realu (oczywiście potencjalnie bo karny to jeszcze nie bramka).
Pomyłki sędziowskie na niekorzyść Barcy - także tylko te ewidentne:
1. Getafe - Barca 1:0 i nieuznana prawidłowa bramka Messiego w ostatniej minucie meczu.
2. Espanyol - Barca 1:1 i ewidentna ręka obrońcy Espanyolu w ostatniej minucie meczu.
Gdyby nie ręka padłaby bramka.
3. Osasuna - Barca 3:2 i bramka dla gospodarzy (na 2:0) zdobyta przy pozycji
spalonej podającego a także prawidłowa bramka Sancheza pod koniec meczu (Sergi Roberto nie dotknął
piłki w powietrzu i nie przedłużył podania - poza tym jak sędzia mógł to zauważyć, tym bardziej,
że nie widział w I poł. spalonej pozycji zawodnika Osasuny).
Razem ok. 4-6 pkt. zabrane Barcelonie (również potencjalnie bo też chodziło o karnego).
Łącznie różnica 10 pkt. znika, być może nawet Barca byłaby na czele. Mimo gorszej gry w tym sezonie.

0

powiedz jeszcze o który mecz z Chelsea Ci chodzi, bo były 2 nie pamietasz?

0

Padłem xD

0

usunąc spacje

0

Jeżeli już mówicie o ACTA to nawet jest petycja o odwołanie rządu Tuska:
petycjeonline.pl/petycja /petycja-o-odwolanie-rzadu-donalda-tuska/639

0

Z jednej strony to powinien być taki skład, a z drugiej Thiago i Mascherano też zasługuja zeby zagrać.Trudna decyzja dla Pepa.

0

Ale sie musiało dziać na CN w tym ostatnim meczu

0

chociaż pewnie nie bedzie takiej potrzeby żeby nadrabiać;p

0

Dobrze ze trafimy na nich wcześniej (jak awansujemy) a nie dopiero w finale, bo zawsze to dwa mecze i można coś ewentualnie na CN nadrobić:)

0

Macie moze link do losowanie 1/8 copa del rey?

0

Mateusz6987
Ja nie mówie konkretnie o tej wypowiedzi Mou, tylko o tym że za każdym razem kiedy Jose na coś narzeka i krytykuje itd. to Pep odpowiada spokojnie na jego słowa i nie daje sie wciągnąć w jego gierki. I to dla Jose jest z pewnością irytujące bo wszędzie gdzie pracował takiego Guardioli nie było ;)

0

cesc4fabregas
... szkoda słów

0

Najlepsze jest to jak Guardiola spokojnie odpowiada na słowa mou, to musi byc dla Jose strasznie denerwujące xD

0

W finale Ligi Mistrzów? xD No brawo MessiFabre14 :)

0

Wam też brakuje meczów do typowania w lidze typerów?

0

Bierze ktoś z was typy od riko999 ???

0

shady

Obydwa mecze są na tvp1

14.8 o 22:00, a 17.08 o 23:00 :)

0

szkielas

Barca dopłaci 6mln do poprzedniej oferty a Cesc widać że chce przejsc do nas i dołoży te 5mln. Zresztą jak będzie odnosił sukcesy to i tak mu sie to wróci z premii, więc nie widze problemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?