Barcelończyk-10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie dobrze że Cesc dopłaci do transferu, przynajmniej widać że mu zależy
0
Chyba w niedziele o 19
0
Mi się wydawało że kartki SPH są liczone do Copa Del Rey.
0
deyaay
No jak takie cuda by się działy przed ostatnią kolejką to nie wiem.
Ale chyba by nie zmniejszyli do 4 kartek w tym momencie sezonu.
0
Ja znowu na tej stronie przejrzałem wszystkie mecze i tez mi wyszło że Xavi dostał kartkę w 4 meczach z Sevilą, realem, Getafe i Almerią.
0
madridista21
A ja się pytam dlaczego takie głupie pytania zadajesz? Bo ja widzę że są na swoim miejscu wpisani.
0
A do kiedy Cesc ma kontrakt bo wyleciało mi z głowy do 2012 czy 2014?
0
na rojadirecta com będzie pewnie dużo linków do prezentacji od 18:30
0
Ciekawe kiedy będzie news że real się Ashleyem Simonem Youngiem z Aston Villi, Barca go chce to oni pewnie też zaraz będą go chcieli
0
On jest poprostu genialny, a moim największym marzeniem jest to żeby Barca jako pierwsza obroniła tytuł Ligi mistrzow ;p
0
mam pytanie gdzie można oglądać Barca TV??? bo chciałbym sobie przejazd i fiestę pooglądać
0
Dla mnie najlepszym piłkarzem w życiowej formie był Ronaldinho. ale obecnie to oczywiście Leo
0
Otwartą grę hehe manu to chyba taka pokaże jak chelsea ;d
0
a czy będzie ceremonia z TVP 2 ??? albo po Polsku?
0
http://www.as.com/recorte/20090506dasdasftb_35/LCO/Ies/penaltis_pide_Chelsea.jpg
http://www.as.com/recorte/20090506dasdasftb_37/LCO/Ies/penaltis_pide_Chelsea.jpg
http://www.as.com/recorte/20090506dasdasftb_38/LCO/Ies/penaltis_pide_Chelsea.jpg
http://www.as.com/recorte/20090506dasdasftb_39/LCO/Ies/penaltis_pide_Chelsea.jpg
http://www.as.com/recorte/20090506dasdasftb_40/LCO/Ies/penaltis_pide_Chelsea.jpg
Tutaj jest 5 kontrowersyjnych sytuacji oceńcie to mi się wydaje że ewentualnie tylko przy ręce Pique mógłby być karny ale na Camp Nou też powinien być ale nie było czyli remis w pomyłkach!
0
http://www.as.com/recorte/20090506dasdasftb_35/LCO/Ies/penaltis_pide_Chelsea.jpg
http://www.as.com/recorte/20090506dasdasftb_37/LCO/Ies/penaltis_pide_Chelsea.jpg
http://www.as.com/recorte/20090506dasdasftb_38/LCO/Ies/penaltis_pide_Chelsea.jpg
http://www.as.com/recorte/20090506dasdasftb_39/LCO/Ies/penaltis_pide_Chelsea.jpg
http://www.as.com/recorte/20090506dasdasftb_40/LCO/Ies/penaltis_pide_Chelsea.jpg
Tutaj jest 5 kontrowersyjnych sytuacji oceńcie to mi się wydaje że ewentualnie tylko przy ręce Pique mógłby być karny ale na Camp Nou też powinien być ale nie było czyli remis w pomyłkach
0
Eto
z kąd wiesz że Henry poleci
0
Już się nie mogę doczekać kiedy do pobrania będzie oby z Polskim komentarzem, chyba będę to codziennie oglądał pięknie *:*:*:*:*:*Jeszcze z chelseą wygrać i pędzie cudownie
0
kurwa zaraz mnie szlak trafi, nie wierze normalnie w to co się dzieje za tydzień będziemy musieli wziąć sprawy w swoje ręce i tyle
0
Macie jakąś dobrą stronę z meczem? bo na rojadirecta mi coś wyskakuje co chwila i przerywa a chce obejrzeć jak Sevilla wygrywa.
0
po 20 minutach powinno byc juz spokojnie 2:0
0
Ciekawe co jutro pokażemy ;p a Henry wcale grać nie musi może zagrać np Hleb, albo Iniesta na lewej a na środku pomocy Besquets
0
Super był dzień dzisiaj na 18 urodzinki Barca mi taki prezent dała 6:1 i jeszcze od kolegów orginalną koszulkę Barcy dostałem :):):):):)
0
Wiecie ile może kosztować bilet na mecz wisła - Barca jak wisła przejdzie??????