31 marca 2010, 22:16
0
Oojojojojoojojoj
31 marca 2010, 22:12
Stiffmeister NO a ty jestes liderem bandy idiotów :)
31 marca 2010, 22:06
Haha BRAWO IBRA Zamknij mordy sezonowcom
31 marca 2010, 21:59
A co Eto robił jak on by wszytko wykorzystałw tamtym sezonie miałby 50 goli lajtowo -.-
27 marca 2010, 21:59
Ban!
24 listopada 2008, 17:24
Moja 11 Valdes,Alves,Marquez,Caceres,Sylvinho,Keita.Busquets,Xavi,Hleb,Eto,Pedro Messiego wrazie czego na 2 połwke gdyby sie gra nie kleiła i jeszcze za Hleba moze Henry
28 lipca 2009, 22:15
ja bym tam najchętniej widział w 1 zespole fontasa/muniese dalmau, ruede i jeffrena
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Oojojojojoojojoj
0
Stiffmeister
NO a ty jestes liderem bandy idiotów :)
0
Haha BRAWO IBRA
Zamknij mordy sezonowcom
0
A co Eto robił jak on by wszytko wykorzystałw tamtym sezonie miałby 50 goli lajtowo -.-
0
Ban!
0
Moja 11
Valdes,Alves,Marquez,Caceres,Sylvinho,Keita.Busquets,Xavi,Hleb,Eto,Pedro
Messiego wrazie czego na 2 połwke gdyby sie gra nie kleiła i jeszcze za Hleba moze Henry
0
A co Eto robił jak on by wszytko wykorzystałw tamtym sezonie miałby 50 goli lajtowo -.-
0
Haha BRAWO IBRA
Zamknij mordy sezonowcom
0
Stiffmeister
NO a ty jestes liderem bandy idiotów :)
0
ja bym tam najchętniej widział w 1 zespole fontasa/muniese dalmau, ruede i jeffrena