O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 13
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Oojojojojoojojoj

0

Stiffmeister

NO a ty jestes liderem bandy idiotów :)

0

Haha BRAWO IBRA

Zamknij mordy sezonowcom

0

A co Eto robił jak on by wszytko wykorzystałw tamtym sezonie miałby 50 goli lajtowo -.-

0

Ban!

Zobacz wszystkie

0

Moja 11

Valdes,Alves,Marquez,Caceres,Sylvinho,Keita.Busquets,Xavi,Hleb,Eto,Pedro

Messiego wrazie czego na 2 połwke gdyby sie gra nie kleiła i jeszcze za Hleba moze Henry

0

A co Eto robił jak on by wszytko wykorzystałw tamtym sezonie miałby 50 goli lajtowo -.-

0

Haha BRAWO IBRA

Zamknij mordy sezonowcom

0

Stiffmeister

NO a ty jestes liderem bandy idiotów :)

0

ja bym tam najchętniej widział w 1 zespole fontasa/muniese dalmau, ruede i jeffrena

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?