Barcelonczyk315
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oojojojojoojojoj
0
Stiffmeister
NO a ty jestes liderem bandy idiotów :)
0
Haha BRAWO IBRA
Zamknij mordy sezonowcom
0
A co Eto robił jak on by wszytko wykorzystałw tamtym sezonie miałby 50 goli lajtowo -.-
0
Ban!
0
sajmondiscrast
Żebyś sie zastanawial....
0
ja bym tam najchętniej widział w 1 zespole fontasa/muniese dalmau, ruede i jeffrena
0
ja bym tam najchętniej widział w 1 zespole fontasa/muniese dalmau, ruede i jeffrena
0
Robertfrbdg
A gdzie ty chcesz wcisnac tego bojana i za kogo??
0
No LOdeiro może byc.Sprzedac Eidura i miec cos młodszego na ławce.
0
Moja 11
Valdes,Alves,Marquez,Caceres,Sylvinho,Keita.Busquets,Xavi,Hleb,Eto,Pedro
Messiego wrazie czego na 2 połwke gdyby sie gra nie kleiła i jeszcze za Hleba moze Henry
0
japirdole kurwa mac
0
Jak to jest prawda to super:D