O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Lionel Andres Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 250
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Prowincji Barcelony? A co to za dziwny twór?

0

Wedle Guardia Urbana zgromadziło się 1,5 miliona ludzi. Potężny ruch. Proszę sobie wyobrazić choćby połowę tego na ulicach Warszawy.

0

A w Barcelonie o 18 zaczyna się Marsz Miliona. Ruszają z Passeig de Gracia demonstrować na rzecz niepodległości.

0

m'agrada!! za 8 dni Diada de Catalunya. Fcbarca.com mogła by na tą datę sięknąć jakiś konkretny artykuł na temat :)

0

Juntos podemos ;] Jak to niegdyś zawodziły mierdy. Trzeba w nich wierzyć, bo wszyscy wiemy jak wielka siła drzemie w tym zespole

Zobacz wszystkie

0

Właśnie. Należy przypomnieć, że do B wchodzi np. Rafinha i Deulofeu. Okazjonalnie będzie ich wzmacniać Femenia. Utrzymywanie rezerw w Segunda jest wartością samą w sobie, bo zapewnia nam dobry poziom rozwoju starszych canteranos.

0

Marquez na zmiennika. A może spojrzeć w kierunku cantery? Przeznaczmy kasę na inną pozycję, bo tu naprawdę mamy parę rozwiązań.

0

Henrique powoli domawia się z Palmeiras, inna drużyna z Brazylii interesuje się Keirrisonem a co z Hlebem to kompletnie nie wiem. Przydałoby się pozbyć całej tej drużyny wypożyczonych.

0

250 000 ale chyba euro a nie funtów. To mimo wszystko jest różnica

0

Mamy obłędną linię pomocy. Do tego fantastyczny pressing a co za tym idzie przygotowanie fizyczne, bo tak kręcić motorkiem to ciężka sprawa. Dalej kontynuujemy ciężką pracę, oby z efektami zbliżonymi do zeszłosezonowych. Choć za nami rywal klasowy to nie ma co pompować balonika. Nie bądźmy jak madryccy co to "idą na mistrza" po ograniu słabowitej Saragossy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?