Barcelonismo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prowincji Barcelony? A co to za dziwny twór?
0
Wedle Guardia Urbana zgromadziło się 1,5 miliona ludzi. Potężny ruch. Proszę sobie wyobrazić choćby połowę tego na ulicach Warszawy.
0
A w Barcelonie o 18 zaczyna się Marsz Miliona. Ruszają z Passeig de Gracia demonstrować na rzecz niepodległości.
0
m'agrada!! za 8 dni Diada de Catalunya. Fcbarca.com mogła by na tą datę sięknąć jakiś konkretny artykuł na temat :)
0
Juntos podemos ;] Jak to niegdyś zawodziły mierdy. Trzeba w nich wierzyć, bo wszyscy wiemy jak wielka siła drzemie w tym zespole
0
Jesterss - a skąd takie wnioski?
0
Bzdura wierutna, plota jakich wiele w ciągu roku. Deul siedzi sobie spokojnie u nas i dorasta. Jestem pod wielkim wrażeniem jego talentu, młody ma ogromną moc.
0
Osobiście liczę na 3 punkty aczkolwiek to nie będzie łatwa przeprawa. Mamy dość specyficzny terminarz i przed końcem września mamy już za sobą Villarreal, Valencię i Atletico. 7 punktów ugranych na tych rywalach byłoby więcej niż zadowalającym wynikiem.
0
Czyli z tego co rozumiem Grada Jove tak czy owak powstanie. Niezmiernie mnie to cieszy, bo stały "młyn" i wszelkie inne formy zorganizowanego dopingu są mile widziane. Camp Nou to wielki potencjał do zagospodarowania.
0
Generalnie grupa Hleb-Henrique-Keirrison to jakaś porażka. Kupieni głównie po to by ich wypożyczać gdzie popadnie.
0
Znów pompują balonik. Jak można się podniecać po przegranym Superpucharze i ograniu kandydata do spadku? Na rm.pl już wisiał artykuł "10 powodów dla których Real będzie mistrzem".
0
Mamy obłędną linię pomocy. Do tego fantastyczny pressing a co za tym idzie przygotowanie fizyczne, bo tak kręcić motorkiem to ciężka sprawa. Dalej kontynuujemy ciężką pracę, oby z efektami zbliżonymi do zeszłosezonowych. Choć za nami rywal klasowy to nie ma co pompować balonika. Nie bądźmy jak madryccy co to "idą na mistrza" po ograniu słabowitej Saragossy.
0
Cule
Dziękuję za głos rozsądku. Póki widzę takie obrazki jakie serwuje Mourinho i "przeprosiny" po nich kierowane tylko do "madridistas" plus daremne transparenty na Bernabeu to krew mnie zalewa jak ktoś chce być świętszy od papieża i proponuje koniec wojny. Na jakich warunkach? Barcelonismo nie uzyskało żadnych przeprosin a medialny obraz jest do szczętu zakłamany.
0
seba1899
Sezon jest długi i intensywny więc Andreu dostanie swoje szanse nie raz. Widocznie jeszcze nie jest gotów.
0
Nie obrażam. Są inne, bardziej obraźliwe określenia. Wyraziłem swoją opinię, bo po obejrzeniu tej strony na facebooku odczułem zażenowanie. Starczy wyjaśnień?
0
Żenująca ta inicjatywa na fb. Najpierw Wielki Muu narobi bigosu, nastroi bojowo piłkarzy, a potem kibice mają się bratać. Póki on tam jest to żadnego "end of the war" nie będzie. Poza tym po jego kadencji smród pozostanie na długo.
0
I do tego jeszcze przygotowanie taktyczne zespołów. Teraz futbol jest zupełnie, drastycznie inny.
0
#10
Osobiście oglądałem część pierwszą tego filmiku i to nie jest nic żałosnego tylko nagrania będące twardymi dowodami. Chyba, że jesteś jednym z tych kibiców co to się wzbraniają przed jakąkolwiek konfrontacją i oskarżeniem rywala. A to jest mało pochlebne dla człowieka który chce się zwać kibicem.
0
culagier666
A na jakiej podstawie snujesz swoje wywody? Sierota po Wembley czy skrzywdzony kanonier?
0
Będąc w wakacyjnej formie i zremisować na Bernabeu z Realem który ma za sobą pełną pretemporadę to dobry wyczyn. Jestem usatysfakcjonowany.
0
To trwało tak długo, że nadal w to wszystko trudno mi uwierzyć. Jak zobaczę Cesca w koszulce na prezentacji to będę się szczypał czy nie przysnąłem ;]
0
Oj dużo pociechy z niego nas czeka. Pressing, siła, technika. Najgorszy możliwy rywal na debiut i duży plus.
0
Benvingut a casa, Cesc !
0
czarna wołga
Ciekawa teza. Wieszczenie rychłej porażki w supercopa też przynajmniej ryzykowne. Niech spokojnie pracują i wieńczą pretemporadę. Jak miałbym sugerować się takimi 'partidazo' jak z Chivas to bym kreślił krzyżyk po porażce z Wisłą w Krakowie.
0
Nie byłoby tej całej szopki gdyby nie bezjajectwo Fabregasa. Jęczy, stęka a kontrakt na miliard lat to się sam podpisał. Jak mu faktycznie zależy na grze u nas to niech da to jasno do zrozumienia samemu Wągrowi lub decydentom Armatek. Nie musi zwoływać konferencji prasowych.
0
paws
Witaj w klubie ;] Na szczęście odbiłem sobie rok później z Milanem.
0
To się trochę pomieszało z komentarzami i samym newsem :D
0
Barcastuff: Udinese representatives: "There are only a few details left before we can close the transfer of Alexis Sanchez." [ona fm]. Gorąco liczę na pierwsze fichado dla pierwszej drużyny.
0
News generalnie wyjęty z tyłka ;] Zwłaszcza dzień po triumfie Argentyny.
0
Ale co ma innego powiedzieć? Jakby powiedział, że odpuszcza to by zrobił krecią robotę negocjatorom Arsenalu, bo by podkopał pozycję. Czekamy.