Barcelonismo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nadużywanie epitetu "epicki" jest irytujące. Ale nie o tym mowa. Notujmy skrupulatnie każde osiągnięcie chłopaków i piękny mecz. Bo kto opowie wnukom o słynnych Eterns Guardioli? :)
0
Ciężka naukowa praca. Skoro już widzę tu Cule a Muerte to chciałbym zadać jedno pytanko w temacie. Skoro masz dostęp do ciekawych stronek żródłowych i innych materiałów to jak wygląda sprawa słynnego 11-1? Tzw. Gran Derbi pod karabinami.
0
Szczęście ma wiele imion, a dziś poznaliśmy kolejne. Jest fantastycznie. Z 4 pucharów byłem świadkiem trzech. Wyrazy zazdrości dla pamiętających gol Koemana :)
0
Takie tam gadu-gadu. Po 28 maja będzie coraz więcej ogórkowych plotek o najnowszych nabytkach. Ten news też tak naprawdę nic nowego nie wnosi.
0
Az bym się zainteresował taka koszuleczką
0
Świetna inicjatywa. Ciekawe jak Andres rozprowadzał piłeczki :D
0
Pep w końcu na niego postawi. Chłopak ma ogromny talent który rozkwitnie u nas.
0
Nowik
bo? to jest Sergi jak malowany
0
jimmyjazz
a co tu jest do sknocenia? Klub trzyma się drabinki płac która jest sztywna i żadne widzimisię kogokolwiek tego nie zmieni.
0
hanc jak zwykle w samo sedno. Już jedynie żałośni dyletanci wspominają o szmatach VV i deprecjonują jego umiejętności. Poza tym, należy wspomnieć, że pozycja bramkarza w FCB to pozycja wyjątkowa. Musi umieć bardzo dobrze grać nogami, bez przerwy grać wysoko i precyzyjnie wyprowadzać kontrataki.
0
Ankiewicz
Żałosne jest jedynie twoje podejście, ale nadchodzi Boże Narodzenie to tobie też:
Bon Nadal.
0
kwiaatek
Dziś się urodziłeś, że nie wiesz jak odnosi się do mierd Vulgar Bulgar?
0
Ice-X
A widzisz stary, dzieckiem nie jestem a "piątka" nie jest dla mnie durnym dowartościowaniem, tylko pamiątką po historycznym zwycięstwie. I tylko utwierdzę się w swoim przekonaniu widząc frustrację i bezsilność kibiców pompujących wcześniej balonik przeciwko Barcelonie.
A właśnie. Mierda widowiskowo rozbiła dziś mniej niż mierne Levante i znów zaczyna tworzyć sobie wielkie mniemanie o sobie.
0
Vidic? Terry? Chiellini?
A moze Pepe do tego?
Puyi i Pique to najlepszy duet na świecie. Tajemnica poliszynela jest fakt, ze obaj bardzo przypadli sobie do gustu a Carles przeżywa u boku Gerarda drugą młodość.
0
To jest energia katalońskiej Renaixency z XIX wieku w połączeniu z myślą futbolu totalnego którą nam zaimplementował boski Johan. Idealne połączenie którego efekty podziwiamy choćby dziś.
0
No racja drogi Gaucho, ale choćby mały wycinek wystarczy :)
0
Już dajcie spokój temu kolesiowi co ma w nicku błąd, taki z niego "kibic". Wszyscy widzimy na własne oczy jak wygląda prawda więc nie przekonujmy frustrata. Tylko mu piątke przybić pożegnać.
0
gran nit Pep, gran nit. Coś pięknego. Jeśli ktoś nie wie, że z piłki nożnej można zrobić dzieło sztuki, to niech odpali 3 ostatnie mecze Dumy Katalonii.
0
luckyluke
Już mamy Affelaya. Chłopak poszerza nam wachlarz możliwości. Mamy piekielnie silny zespół na papierze a przede wszystkim sprawdza się w rzeczywistości.
0
polcio7
Nie oceniaj ludzi po tym od kiedy zaczeli kibicować, lecz jak kibicują. Każdy kiedyś musiał rozpocząć. Ja jestem z Blaugraną od 2005 roku i nie jest to długi staż, ale nie mogę powiedzieć, że sezonuję. Bo to jedynie początek mojej drogi z Barcą.
0
UnitedFan
Jęczysz i jęczysz stary jakby tragedia się działa. Jeśli już walczysz na froncie o wartość trofeów to Ci powiem, że jeden gol Iniesty jest wart więcej niż asysty i gole Sneijdera. Nie ma nic droższego niż Mistrzostwo Świata.
0
m_o_z
true. Podpisuję się pod tym co uważasz ale chyba więcej niż pewne jest, że Balona dostanie Mistrz Świata. Taka już "tradycja"
0
dedee
Bo GD to coś co wykracza poza kategorię "kolejnych zmagań". To oddzielny sort emocji jakie towarzyszą każdemu Cule. Coś ponad.
0
Skoro Pep się wkurzył to naprawdę jest coś na rzeczy. A wsparcie prawdziwych kibiców macie zawsze. A w szczególności nasza żywa legenda na ławce trenerskiej.
0
mleeko
A jaki ma być? Struktura płac jest sztywna i jak najbardziej uzasadniona i z całym szacunkiem ale Dani nie powinien zarabiać tyle samo albo, co gorsza, więcej niż dwie żyjące legendy.
0
endriuuu2
Redaktor Qras zrobił taką siarę tym artykułem, że pewnie do tej pory z pod stołu nie wychodzi. A tak na serio, to jakby miał krztynę honoru to by przeprosił nas za te obraźliwe bujdy na resorach. I subiektywizm nie ma tu nic do rzeczy.
0
Te brameczki to czysty David. Tego właśnie wszyscy od niego oczekiwaliśmy. Moltes felicitats Villa!
0
To są jawne kpiny. Ale mierda wczoraj znów ochlapała tą swoją smieszną biel. Realem są tylko z nazwy.
0
Ja za naszym wielkim Misterem podziękuję Cruyffowi za wielki wkład w tworzenie naszego niepowtarzalnego stylu. Coś niesmaowitego.
0
Najpierw pompują balonik i zagęszczają atmosferę prowokacjami a potem płaczą nad zbitą szybą. Oby Camp Nou zdało jutro egzamin i zagłuszyło najmniejszy pisk tego miałkiego Portugalczyka.