0

Prowincji Barcelony? A co to za dziwny twór?

0

Wedle Guardia Urbana zgromadziło się 1,5 miliona ludzi. Potężny ruch. Proszę sobie wyobrazić choćby połowę tego na ulicach Warszawy.

0

A w Barcelonie o 18 zaczyna się Marsz Miliona. Ruszają z Passeig de Gracia demonstrować na rzecz niepodległości.

0

m'agrada!! za 8 dni Diada de Catalunya. Fcbarca.com mogła by na tą datę sięknąć jakiś konkretny artykuł na temat :)

0

Juntos podemos ;] Jak to niegdyś zawodziły mierdy. Trzeba w nich wierzyć, bo wszyscy wiemy jak wielka siła drzemie w tym zespole

0

Jesterss - a skąd takie wnioski?

0

Bzdura wierutna, plota jakich wiele w ciągu roku. Deul siedzi sobie spokojnie u nas i dorasta. Jestem pod wielkim wrażeniem jego talentu, młody ma ogromną moc.

0

Osobiście liczę na 3 punkty aczkolwiek to nie będzie łatwa przeprawa. Mamy dość specyficzny terminarz i przed końcem września mamy już za sobą Villarreal, Valencię i Atletico. 7 punktów ugranych na tych rywalach byłoby więcej niż zadowalającym wynikiem.

0

Czyli z tego co rozumiem Grada Jove tak czy owak powstanie. Niezmiernie mnie to cieszy, bo stały "młyn" i wszelkie inne formy zorganizowanego dopingu są mile widziane. Camp Nou to wielki potencjał do zagospodarowania.

0

Generalnie grupa Hleb-Henrique-Keirrison to jakaś porażka. Kupieni głównie po to by ich wypożyczać gdzie popadnie.

0

Znów pompują balonik. Jak można się podniecać po przegranym Superpucharze i ograniu kandydata do spadku? Na rm.pl już wisiał artykuł "10 powodów dla których Real będzie mistrzem".

0

Mamy obłędną linię pomocy. Do tego fantastyczny pressing a co za tym idzie przygotowanie fizyczne, bo tak kręcić motorkiem to ciężka sprawa. Dalej kontynuujemy ciężką pracę, oby z efektami zbliżonymi do zeszłosezonowych. Choć za nami rywal klasowy to nie ma co pompować balonika. Nie bądźmy jak madryccy co to "idą na mistrza" po ograniu słabowitej Saragossy.

0

Cule

Dziękuję za głos rozsądku. Póki widzę takie obrazki jakie serwuje Mourinho i "przeprosiny" po nich kierowane tylko do "madridistas" plus daremne transparenty na Bernabeu to krew mnie zalewa jak ktoś chce być świętszy od papieża i proponuje koniec wojny. Na jakich warunkach? Barcelonismo nie uzyskało żadnych przeprosin a medialny obraz jest do szczętu zakłamany.

0

seba1899

Sezon jest długi i intensywny więc Andreu dostanie swoje szanse nie raz. Widocznie jeszcze nie jest gotów.

0

Nie obrażam. Są inne, bardziej obraźliwe określenia. Wyraziłem swoją opinię, bo po obejrzeniu tej strony na facebooku odczułem zażenowanie. Starczy wyjaśnień?

0

Żenująca ta inicjatywa na fb. Najpierw Wielki Muu narobi bigosu, nastroi bojowo piłkarzy, a potem kibice mają się bratać. Póki on tam jest to żadnego "end of the war" nie będzie. Poza tym po jego kadencji smród pozostanie na długo.

0

I do tego jeszcze przygotowanie taktyczne zespołów. Teraz futbol jest zupełnie, drastycznie inny.

0

#10

Osobiście oglądałem część pierwszą tego filmiku i to nie jest nic żałosnego tylko nagrania będące twardymi dowodami. Chyba, że jesteś jednym z tych kibiców co to się wzbraniają przed jakąkolwiek konfrontacją i oskarżeniem rywala. A to jest mało pochlebne dla człowieka który chce się zwać kibicem.

0

culagier666

A na jakiej podstawie snujesz swoje wywody? Sierota po Wembley czy skrzywdzony kanonier?

0

Będąc w wakacyjnej formie i zremisować na Bernabeu z Realem który ma za sobą pełną pretemporadę to dobry wyczyn. Jestem usatysfakcjonowany.

0

To trwało tak długo, że nadal w to wszystko trudno mi uwierzyć. Jak zobaczę Cesca w koszulce na prezentacji to będę się szczypał czy nie przysnąłem ;]

0

Oj dużo pociechy z niego nas czeka. Pressing, siła, technika. Najgorszy możliwy rywal na debiut i duży plus.

0

Benvingut a casa, Cesc !

0

czarna wołga

Ciekawa teza. Wieszczenie rychłej porażki w supercopa też przynajmniej ryzykowne. Niech spokojnie pracują i wieńczą pretemporadę. Jak miałbym sugerować się takimi 'partidazo' jak z Chivas to bym kreślił krzyżyk po porażce z Wisłą w Krakowie.

0

Nie byłoby tej całej szopki gdyby nie bezjajectwo Fabregasa. Jęczy, stęka a kontrakt na miliard lat to się sam podpisał. Jak mu faktycznie zależy na grze u nas to niech da to jasno do zrozumienia samemu Wągrowi lub decydentom Armatek. Nie musi zwoływać konferencji prasowych.

0

paws

Witaj w klubie ;] Na szczęście odbiłem sobie rok później z Milanem.

0

To się trochę pomieszało z komentarzami i samym newsem :D

0

Barcastuff: Udinese representatives: "There are only a few details left before we can close the transfer of Alexis Sanchez." [ona fm]. Gorąco liczę na pierwsze fichado dla pierwszej drużyny.

0

News generalnie wyjęty z tyłka ;] Zwłaszcza dzień po triumfie Argentyny.

0

Ale co ma innego powiedzieć? Jakby powiedział, że odpuszcza to by zrobił krecią robotę negocjatorom Arsenalu, bo by podkopał pozycję. Czekamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?