0

Wielki Muu nie zadowoli Floro samymi wynikami, bo skonczy jak Capello. Ciekaw jestem jak będzie to wyglądać ale stokroć bardziej czekam na nasze mecze. My nie musimy szukać stylu. Bo wiele klubów kopiuje nasz.

0

Ucz się Muniesa od Milito, ucz. Dobry wzór :) I na dodatek sprawdziły się doniesienia i Henrique olał ciepłym moczem pierwszy trening. Nie ładnie. A to tłumaczenie jego i tak stoi na bakier wobec jego zobowiązań wobec klubu.

0

Ja bede na 100% :) To już będzie mój drugi Gamper z rzędu. Lece na 10 dni Wizz Airem z Warszawy. 3 raz do Barcelony a wczesniej latalem z Katowic i Poznania i o ironio dopiero teraz lece z domu ;] Zbigniew dobrze prawi. Taki porządny wyjazd to konkretne pieniądze i te 2500 za wszystko to z palcem w tyłku.

0

Brawa dla szamana Maradony za genialną decyzję nie zabrania tego piłkarza na mundial.

Około roku powikłań, rehabilitacji. Niektórzy już go wysyłali do innego klubu, a Gabi z klasą wielkiego sportowca wrócił i zabił Pepowi kołka czy aby napewno para Pique-Puyol to najlepsza para stoperów w naszym wspaniałym klubie.

0

X-Ray

Gdzie Ty się niemieckiego uczyłeś? Witamy z Barcelony? Niestety popis lingwistyczny się nie udał.

Podoba mi sie takie uzupełnienie składu. Bardzo dobry ruch. Zubizarreta zaczyna z dobrego poziomu.

0

Mimo wszystko jak dla mnie Andres i medialność to antonimy. Chłopak jest do bólu skromny a w rozmowach z dziennikarzami cichy. Siła spokoju której sie czepiają regularnie w crackovii. Ale anemikiem nie jest udowadniając wrogim nastawieniem do boskiego Crisa :D

0

Widać wiedza niektórych na temat La Liga zamyka się na pierwszej jedenastce FCB. Pogratulować.

To zawodnik którego bardzo wiele łączy z Danim i może być nominalnym zmiennikiem, ale nie musi, bo jego koronną cechą jest uniwersalność. To skarb dla trenera i to nam pozwoli uniknąć takiej poruty jak w meczu z Atletico gdzie trzeba było wciskać Bartrę.

0

Bardzo dobry transfer, mocne uzupełnienie składu. A niektórym się w tyłkach poprzewracało i myślą atrybutami z football managera. Radziłbym nie zapominać, że ostateczne zdanie w sprawie transferów ma trener.

0

Życzę Ci Busi byś każdym meczem udowadniał niektróym ignorantom, że za friko nie dostałeś miejsca w wyjściowej jedenastce La Seleccion i jesteś jednym z najbardziej utalentowanych produktów naszej płodnej szkółki.

0

No to jest niepowtarzalna szansa na obronę Euroligi. Zabrakło naprawdę tyci to trypletu, to chłopaki powinni mieć konkretną motywację w najbliższym sezonie.

0

damiansport

Ty cały czas w dobrym humorze widze. Jak już icefire powiedział to nie jest żadna sztywna granica. I poczytaj sobie o istocie kredytu konsorcjalnego zanim zaczniesz się wymądrzać.

0

Wbrew pozorom zakupy na fcbarcelona.com są opłacalne. Opłata za wysyłkę to około 15 euro ale jeżeli zamiawy większą partię towaru to to naprawde nie ma większego znaczenia.

0

Zielony

A na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo ja uważam, że Rafa nadal ma nam wiele do zaoferowania

0

Sandrusco zapowiadał ten Barca Park. Projekt zakładał modernizację terenów wokół Camp Nou i zadaszenie naszego giganta. Ciekaw ejstem czy skończy się na wyborczym bajdurzeniu czy może jednak czeka nas duża budowa.

0

Santana10

Mówi się, że "mogą być"? Jeżeli się mówi to raczej jako o fakcie dokonanym. Carles i Xavier to już są legendy w skali FC Barcelona i nie widzę przeciwskazań żeby nimi byli w skali światowej.

0

Olo

Pamietam jak byłęm rok temu w BCN i sprzedawali te koszuleczki w Botidze w gustownych pudełeczkach. Muszę przyznać, że są ładne ale mimo wszystko cena mnie nieco odstraszyła. Ale pogratulować zakupu.

0

Nie ma to jak firmowy prezent ;] Przy okazji darmowa reklama

0

AmericanMuscle

Ale Ty zdajesz sobie sprawę, że Twoje święte oburzenie nic nie znaczy i nic nie zmieni? Jeśli tak to gratuluję.

Na dodatek Gerard nie był na niczyim ślubie i Twoje porównanie jest tu co najmniej nie na miejscu. Jak możesz porównać balangę ponad 23 chłopa z takim wydarzeniem (sic!)

0

Konsorcjum które wspiera kredyt to samie wielkie firmy. Santander to światowa czołówka. To także wyrazne wotum zaufania dla naszej wiarygodności kredytowej i płynności finansowej.Bagatelka 155 mln euro to dobry czynnik ubezpieczający długoterminowe cele inwestycyjne klubu.

0

Josep dokonał czegoś czego nie był w stanie zrobić Boski Johan któy do tej pory był w tej sferze punktem odniesienia. W panteonie największych trenerów w historii klubu jest napewno. I oby jego gwiazda lśniła jak najdłużej.

0

Smutek

Niektórzy myślą, że klub FC Barcelona żyje tylko z własnych zysków na czysto ;] zresztą kredyt konsorcjalny to kredyt najczęściej obliczony na finansowanie, zabezpieczenie inwestycji kapitałochłonnych. Do tego często długoterminowych. INWESTYCJI. Poresztą klub FC Barcelona to nie tylko zespół piłkarski tylko potężne wielosekcyjne przedsiębiorstwo.

0

I bardzo ładnie rozwiązana sprawa odejścia. Żadnych nędznych targów tylko pełne szacunku rozwiązanie kontraktu. Henry to biegający pomnik i wielce znamienne jest, że spełniliśmy rok temu jego wielkie marzenie.

0

To do kiedy obowiązywał poprzedni kontrakt? Nie chce mi się wierzyć, że do 30 czerwca 2010, bo oficjalnie byśmy od 16 dni byli bez trenera :)

0

Legendą napewno jest Puyol i na 100 procent Xavi. Oni już swoimi dokonaniami wystawili sobie pomnik. Exegi monumentum. Na dobrej drodze do bycia legendą jest właśnie Leo i Iniesta. Bo przynajmniej dwa gole Andresa obrastają już ponadczasową legendą.

0

Sami wielcy puryści się tu znalezli. Dajcie sobie już siana z ocenianiem Gerarda. Już widze was grzecznych z rękami na kołderce podczas świętowania być może największego życiowego sukcesu. Kamery uchwyciły scenkę na autobusie a to co działo się wcześniej choćby w szatni w RPA, czy pózniej na mniej oficjalnej fieście nie znamy w ani jednym szczególe.

0

Choćby po to, że taka była wola zawodnika. Swoją drogą już znamy jeden z powodów dla których zamienił nas na szejków. Toure dostał najwyższą gażę w Premiership. Nie wiem czy to tylko ja mam takie wrażenie, że wielu piłkarzy z Czarnego Lądu jest łasych na kasę.

0

Według mnie Xavi byłby zasłużonym zwycięzcą plebiscytu. Serce Mistrza Hiszpanii, Serce Mistrza Świata. I jeszcze taki dodatkowy głos za "całokształt" swojej cięzkiej pracy którą odwala od lat. Bo jak nie teraz to kiedy?

0

Zawsze? To czemu był finał na Camp Nou?

Swoją drogą na takim evencie to będzie prawdziwe polowanie scoutów. Zapewne Wągier wyśle swoją świtę żeby poszukać nowe ofiary do kolekcji :]

0

Część tytulu to żywcem wzięta z onetu. Mała prowokacja i zagrywka :D A Andres jak mało kto zasługuje na zakończenie u nas kariery. Kolejna ikona po Puyolu i Xavim.

0

stifler

a Messi to wychowanek Arsenalu i dobry przyjaciel Van Persiego czy Arszawina z młodych lat? no daruj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?