0

Ten 31 sierpnia to czysta propaganda. Już widzę jak Pep czeka na wzmocnienia po zakończeniu pretemporady, tym bardziej widząc, że mierda ma już wszystkich od początku przygotowań. W ciągu dwóch tygodni się wzmocnimy, przed meczem z Hajdukiem.

0

Plota. Przecież to prędzej skrzydłowy w ofensywie niż obrońca. Jednego pędziwiatra w pierwszej 11-tce już mamy.

0

Prawda jest taka, że żródłem niusa są wynurzenia Sportu. Tu chyba nikt od nikogo nie zerżnął.

Ale takie tematy to dowód na posuchę informacyjną. Bo jak inaczej tłumaczyć kreślenie taktyki z zawodnikiem który do nas nie należy.

0

Haha. Dobry żart. Chłopaki ze Sportu się nawąchali słabego towaru i piszą bzdety. Jestem pewien, że którakolwiek tytularna jedenastka nie wyjdzie w takim ustawieniu. Taki wariant to może przybierać chyba tylko jak gonimy wynik.

0

barsa8

Ciekawe jakim sposobem wyciągniesz kasę za zawodnika któremu skończył się kontrakt.

0

No jeżeli sobie myślisz, że Rosell i Zubi mają włączone laptopy i przeprowadzają transfery poprzez football managera to faktycznie długo to trwa :]

0

Moyart

Dla tej betonowej sekty z rm.pl to nawet i sam Ronaldo mógłby mówić, że Messi jest najlepszy a oni by i tak to mieli w tyłku.

0

Henrique powoli domawia się z Palmeiras, inna drużyna z Brazylii interesuje się Keirrisonem a co z Hlebem to kompletnie nie wiem. Przydałoby się pozbyć całej tej drużyny wypożyczonych.

0

Właśnie. Należy przypomnieć, że do B wchodzi np. Rafinha i Deulofeu. Okazjonalnie będzie ich wzmacniać Femenia. Utrzymywanie rezerw w Segunda jest wartością samą w sobie, bo zapewnia nam dobry poziom rozwoju starszych canteranos.

0

tabaluga56

Zapraszam na sport.onet.pl, tam więcej takich "przebiegłych" jak Ty.

Oprócz Sancheza jeszcze temat Henrique, Hleba i Keirrisona.

0

Assulin? I gdzie on teraz jest? Uwielbiam jak w komentarzach objawiają się lepsi od Oscara Garcii i Sergiego Barjuana.

0

ezequiel

Barca wyszłaby na wyższy plus niż wszechmocna biel gdyby nie decyzja o spłacie 70 mln z długu.

0

Mające odpowiednio po 24 i 25 lat? Niby nie emeryci ale to tylko w Polsce byliby młodymi talentami. Jeśli chodzi o Blaugranę, rezerwy to najwyższy poziom jaki mogli ugrać.

0

O ile dobrze wiem to Kiko ma predyspozycje na całe prawe skrzydło. Więc mógłby okazjonalnie zmieniać Daniego. Ale to tylko moje domysły.

0

Kanaryjczyka nikt nie ruszy, nie ma opcji ;] Kolejna piękna historia. Z Segunda Division B do absolutnego światowego topu właściwie w rok, maksimum dwa lata.

0

rastinho

tak, bo to rosellik kompletuje skład i odpowiada za stronę sportową, brednie i bzdety jakich mało. Jak Pep chce Jose Angela i Femenie to tak ma być. Jeżeli jest tani to tylko dobrze. Poza tym świeżo upieczony Mistrz Europy u-21.

0

Jeżeli się sprawdzi to mamy spokój na lewej obronie na lata. Jeszcze nadałby się Femenia a w tamtym wypadku negocjacje już są podobno dalej posunięte.

0

Ależ to jest idealny temat dla pismaków i innych. W sam raz na ogórkowy sezon transferowy. Tak na dobrą sprawę to nie jestem pewien czy to puste gadanie z "nowymi ofertami". Rownie dobrze może ich wcale nie być. Bawi mnie tylko wypychanie Thiago przez gazety w opozycji do słów zainteresowanego, że chce zostać.

0

Każdy mądrzejszy od Pepa. Może jednak to niech trener decyduje kto się przyda a kto nie?

0

Luzik. Póki Sandro jest u sterów to nie wybulimy 50 na nikogo. Wystarczy przypomnieć co mówił o Cescu. Jak chciwce z Udinese nie zechcą naszej oferty to mamy mnóstwo alternatyw.

0

Abidal chce skończyć karierę u nas, Blaugrana też tego chce, czego chcieć więcej. Przy nazwisku Abidal już zawsze będę pamiętał moment wzniesienia Pucharu Europy na Wembley. Cudowna historia.

0

A pamiętam jak był wymieniany w gronie najzdolniejszych młodych talentów i hasała Atomowa Pchła z 30 na plecach. A teraz Predator pracujący na miano legendy.

0

Ja rozumiem to tak, że przez najbliższe 5 lat mamy po 45 milionow euro na okno letnie. Plus kasa ze sprzedaży.

0

Ktoś tu palnął głupotę i z niewinnego niusa wyszła plota o dużej sile rażenia.

0

Zapewne pan Pozzo pragnie włączyć w transfer Soriano nie obniżając przy tym oferty pieniężnej.

0

cytuję za barcastuff :

Pozzo: "Sanchez' normal value is minimum 50M, but then there's the player's wish. We're not looking for cash, but for players included."

0

a czy przypadkiem 50 mln dolarów to nie 38 mln euro czyli tyle ile dajemy?

0

Niektórzy maja już sraczkę i się niecierpliwią. Mamy 16 czerwca do cholery. A jeśli chodzi o "domniemane" oferty to jeżeli nawet jest w tym 5% prawdy, to w końcu jakoś negocjacje trzeba zacząć prawda? Gratulacje dla człowieka który na wstępie daje ofertę równą oczekiwaniom drugiej strony.

0

Złote czasy. O ile dobrze pamiętam jesteśmy największym wielosekcyjnym klubem na świecie.

0

Martin to nasza cantera. Jak widać na przykładzie ostatnich sezonów produkty domowe wypruwają sobie flaki za ten Klub. Gdyby nie Pep to nie wiem czy byśmy tak bardzo docenili takiego Busiego czy Pedro. Zresztą nie wiadomo czy byliby w drużynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?