Barcelonismo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
super, nie mogłem się doczekać. Tylko tak można przyciąć języki tym pieniaczom.
0
genialne. To jest absolutny must have.
0
Czyli mundo już wzięło za pewnik, że to nasz nowy nabytek ;] Ale jeżeli Sandro i Bartomeu mówią oficjalnie o negocjacjach to sprawa jest już bardzo poważna. I super, bo Ibrahim to wszechstronny i dobrze wyszkolony technicznie zawodnik. I oby kontynuował niezwykle chlubną historię graczy Oranje u nas.
0
Żeby nie skończyło się szumnymi zapowiedziami a skończy się autobusem w bramce. Ale Villarreal raczej wyjdzie poza utarty schemat.
0
Xavi nie w pełni sił i taka dyspozycja jak wczoraj. Klasa sama w sobie. Określeń brakuje, bo słowo "geniusz" słabo oddaje to co wyrabia nasz mózg.
0
lukasoon ma racje.
Bez wątpienia mamy do czynienia z legendami za życia i niebawem Xavi czy Puyi dołączą do Paulino Alcantary, Kubali, Zamory czy Cruyffa. Cieszmy się, że żyjemy za czasów Generała Xaviego Hernandeza Creusa.
0
I Nietoperze sie nie zamurowali tylko otwarcie walczyli o swoje - szacunek za to. Niestety inni nie wezma przykladu, a juz zwlaszcza boski Żoze i jego magiczna taktyka na ikarusa.
0
Valencia punktuje aż miło. Tylko ciekawe jak wypadnie na tle naprawdę mocnego rywala. Jednego kozaka z Vicente Calderon już sprawdzono.
0
Burza medialna w Hiszpanii wybuchła na całego i znów mamy dyskusję na temat ochrony faulowanych i sposobów ukarania faulujących. Moim zdaniem to nie był żaden faul taktyczny, niewinne spóznienie czy coś innego. Zwyczajne wejście z premedytacją, obliczone na zadanie krzywdy prowadzącemu piłkę. Nie ma co chwalić Ujfalusiego za przeprosiny, bo to nic specjalnego, niezbędne minimum choćby na pożywkę mediów. Jedynie dziękować Bogu, że Leo nie skończył meczu ze złamaniem czy innym pęknięciem.
0
stop trollom, do rzeczy.
Mamy w składzie kilku, dość znanych niektórym mistrzów świata. Jeśli tylko choćby nasz David z Asturii wstrzeli się z formą to nie odczujemy za bardzo braku naszego głównego asa. Na szczęście hipotetycznie jedynym twardym orzechem do zgryzienia bez ząbków Leo będzie Athletic, więc szczęściem w nieszczęściu jest czas w jakim Messi doznał urazu.
0
Pyrzo
Jeżeli komentarz gratulujący jest na poziomie i wnosi coś poza suchym "gratuluję" to jak dla mnie nie ma problemu. Można w różnoraki sposób to zrobić.
0
Sporting Gijon to wizytówka i duma Asturii :) Z tym klubem zawsze kojarzę ten region Hiszpanii. Kolega niżej słusznie przywołał Lucho a nowe czasy przyniosły nam kolejnego nieprzeciętnego Asturyjczyka.
0
hehe, cicha woda :D
No to na fali tej wiadomości niech poprowadzi nam Barcę bez Leo do zwycięstw :)
0
Cule88
lekko dotknął? To ja nie mam pytań. Może inny mecz oglądałeś.
0
betrayed
jezeli sie zalogowales to powinno sie pokazac okienko do wstukania kodu. Jezeli licencja jest kupiona to powinienes miec na swojej stronce oznaczone "kupiony" i zielony ptaszek. Tam wszystko jest opisane.
0
no to uefa.com sugeruje, że wytaczamy najcięższe działa. I bardzo dobrze
0
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/liga-mistrzow-na-zywo-w-onetpl,1,3669404,wiadomosc.html
mam nadzieję, że admin nie potraktuje to jako reklamy
Na tej stronce można wejść w linka który już potem prowadzi za rączkę co dalej robić :)
0
A ja tradycyjnie kupuje sobie transmisje przez onet.pl. 6 zeta leci w pipkę przez komórke ale za to dobra jakość i bardzo płynnie.
0
Chciałbym żeby David dziś użądlił. Niech pozytywnie przywita się z Ligą Mistrzów :)
0
Ronaldinho-Eto'o-Messi ... Chyba najlepsze tridente jakie widziałem. Mimo, że Pep Team jest bezkonkurencyjny, to wielki sentyment do ataku który nas poprowadził do Paryża.
Warto dobrze zacząć marsz, tym razem na Londyn. Kolejny puchar na Wembley, to byłoby coś.
0
Po Herculesie 10 razy trzeba sie zastanowic zanim sie cos powie o teoretycznie slabszym rywalu. Nie nastawiajmy sie jutro na spacerek, bo Panathinaikos to ekipa raczej silniejsza niz zespol ktory nam sprawil psikusa ostatnio. Moim skromnym zdaniem zwyciezymy, ale niewielka roznica bramek.
0
Tez mi na mysl przyszedl Leszek Miller :D Ale Dani nie rzuca slow jak polityk wiec wydaje mi sie, ze mozna mu zaufac :)
0
Pamietam łzy Sylwka i jego solidne występy gdy nasz skład był mocno przetrzebiony w obronie ad 2008/2009. Szacunek dla tego profesjonalisty w każdym calu.
0
pan Esteban chyba nie widział jak się kończy otwarta gra z Barceloną. Real Madryt mógłby trochę tego pana nauczyć jakie są efekty takiej zagrywki i pochlipać nad 2-6.
0
Ten człowiek to dla mnie razem z Pepem, Leo i Andresem symbol tych pięknych miesięcy które spływają na wszystkich Cules. El Barca de les Seis Copes już przeszła do legendy i nasi wspaniali zawodnicy też już do niej przechodzą. Za życia.
0
Albo mi się w oczach mieni, albo kręcili te rundki w Barcelonecie która jest po drugiej stronie miasta ; ] Dzielnica dość urokliwa, nadmorska ale Camp Nou to tam nie uświadczysz.
0
Bon cop de falc!
Chciałbym być tego dnia w Barcelonie, bo nawet zwykłego sierpniowego dnia tego lata czułem, że to miasto ujawnia swoją odrębność. Jeżeli na codzień wiszą dziesiątki senyer na balkonach to co się stanie za dwa dni? Moltes felicitats, Catalans!
0
jestestwo
Panie, manipulujesz pan faktami. "Czasem zdobywa mistrzostwo" - mistrzostwo to i zdobył, ale ładnych parę lat temu, z piłkarzami nie mającymi nic wspólnego z modelem jaki forsuje jaśnie oświecony Arsene. Wrzut o pieniądzach w piłce też nie na miejscu, bo Guardiola także byłby niezłym przykładem.
ps. z tymi funduszami z 1. ligi angielskiej to już bardzo grubo naciągane, przekłamane (chodzi o Championship, prawda?)
0
Zombie... Mino przedawkował nocne horrory. A tak na serio to agenci piłkarzy mają coraz więcej do gadania i obok Raioli dorzuciłbym jeszcze ulubieńca Cules - Dimitri Seluka.
0
Zmysł strzelecki? Te dwa gole (półfinał LM i finał MŚ) są warte więcej niż worki ligowych goli. Tylko Andres zmusił Pepa do przebiegnięcia połowy boiska w lakierowanych laczkach :D