Barcelonismo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Reprezentacja by istniała, ale pamiętajcie, ze selekcjoner wybiera najlepszych i z tyłka sobie nie wyciągnął 8 naszych zawodników. A to, że rdzeń linii obronnej i pomocy stanowi nasza cantera o czymś świadczy. Brawa dla wszystkich partycypujących w sukcesie drużyny del Bosque. Rozumiem, że Casillas zasadnie jest bohaterem mistrzostw, ale już choćby bez gola Puyola w półfinale być może by dziś nie obnosił Pucharu po Barajas ;]
0
I Bykunn ma racje. Nie porównywać Pais Catalan z jakimś tam Śląskiem, bo to inna para kaloszy. Gest Carlesa byl jak najbardziej na miejscu, bo w duzej mierze gracze katalonscy stanowili o sile tej reprezentacji i postanowili to zaznaczyc. Catalunya ma bardzo bogata historie ktora warto by niektorym ignorantom przytoczyc.Wrzućcie sobie w wujaszka google hasło "10 lipca katalonia" to sie dowiecie, że na ulicach Barcelony demonstrowało ponad milion (!) ludzi.
Egoistycznie i po chamsku? Powiedz mi jakim prawem rościsz sobie uprawnienia do wydawania takich sądów.
0
K9 spokojnie może sobie przyprawić łatkę obieżyświata. Od odejścia z Palmeiras nigdzie nie zagrzał na dłużej miejsca. Mając tak obsadzony atak jak mamy teraz to trudno widzieć jego przyszłość u nas w jasnych barwach.
0
Piękny gest. Warto podkreślić, że na ulice Barcelony wyległo 10 lipca więcej ludzi niż wczoraj w Madrycie podczas świętowania tytułu. Senyera wyjątkowo pięknie się komponuje z Pucharem Świata :)
0
chyba w zamyśle Guardioli automatycznym zmiennikiem Alvesa jest Puyol i ewentualne kupno obrońcy miało by załatać dziurę w ramach takiego rozwiązania. Muniesa pewnie będzie oscylował między drużyną A i B (tak jak Pedro ostatnio), a Henrique wchodzi w miejsce po Caceresie. A doskonale wiemy co działo się w kwietniu i maju przy takim stanie rzeczy, Toure musiał grać na środku z braku laku.
0
Laporta jak niepodległości będzie bronił hierarchii płac w klubie i to jest właśnie główny motyw jego działania. I dobrze, nawet na liście płac (a może i przede wszystkim) widać kto jest liderem i twarzą projektu sportowego.
0
wielkie dzieki za info :) wlasnie dzis mam rezerwowac miejscowki
0
ja wlasnie przymierzalem sie do kupna przez strone jakiegos innego posrednika, bo przez oficjalna to chyba jedynie posiadacze kart socio o ile sie nie myle
0
a za posrednictwem jakiej stronki kupiles bilety? bo pierwotnie myslalem nad kupnem na Camp Nou, ale pewnie juz by dobrych miejsc nie bylo
0
ja sie wybieram drogi damianie na gampera :) bede w BCN od 18.08 do 25.08, także superpuchar hiszpanii obejrze moze w knajpie Stoiczkowa na Placa Catalunya