0

Antykatalonia

Licz sie ze slowami, bo nie jestes w chlewie. Twoja argumentacja jest tyle denna, co żenująca. Pep nie musi sie uczyć od żadnych Wengerów czy Sir Alexow, bo nie jest nieopierzonym młokosem tylko człowiekiem z wizją, konsekwentnie wprowadzającym ją w życie. Tekst o samograjach i rzucaniu piłki został dawno obalony, wiec idz troche poczytaj, przemysl i moze dopiero sprobuj cos skrobnac, bo narazie sie osmieszasz.

0

Megalomania tego chlopaka nie zje. Jest bardzo mlody a juz pokazal, ze ma jaja i zdecydowal sie na walke o pierwszy sklad. Okazal spora cierpliwosc, choc nie jeden klub gotow bylby mu zaoferowac pierwszy sklad z palcem w nosie. Mial wysmienita koncowke sezonu i Bożo jako zmiennik davida jest wporzo. :)

0

Carles "Lwie Serce" Puyol jak znalazł na Atleti więc wymarzona para na Herculesa to Pique-Milito. Oby nasz Kapitan trzymal forme jak najdluzej, bo takich pilkarzy jak on to chyba juz nie ma. Gatunek na wymarciu.

0

rafalek50

Brawo inteligencie. Tak zes sie chcial pochwalic i kicha wyszla.

0

f1faxoff

Otrzyma? Stary, ja nie wiedzialem, ze masz wtyki u kazdego liczacego sie trenera swiata i wiesz na kogo zaglosuja. Gratuluje wiedzy.

0

Kawal roboty wykonuje Luis Enrique. A naladowanie talentem skladu musi budzic zazdrosc innych. Wielkie brawa. JUz chyba widac dlaczego mamy szczuply sklad pierwszej druzyny.

0

Cule 88

A Ty sie ubierasz jak z żurnala? Dani sie na rewie nie wybiera i zaklada to co mu pasuje i w czym mu wygodnie. Nowy Toni Miro sie urodzil ...

0

NIech sie utrzymuja w Segunda i to starczy. I tak wyzej nie zajda. A rezerwy na zapleczu ekstraklasy to luksus dla Pepa, bo ma stale ogrywajacych sie rezerwistow na naprawde dobrym poziomie.

0

Polece patetycznie ale Barcelona to moje miejsce na ziemii. Bylem 3 razy rok do roku i zawsze mnie miasto zaskakiwalo. Bym nieco zmienil dobor zdjec w linkach w newsie, bo Paseig de Gracia jest fantastyczna, wielkomiejska aleja z milionem atrakcji architektonicznych. Najlepszy klub świata nie mógł mieć lepszej miejscówki :)

0

Czasem już to darcie szat nad stratami związanymi z tym transferem zakrawa na paranoję. Każdy z wielkich trenerów kiedyś się mylił w sprawie transferów. Nie ma co wymieniać, ale przykład Fergiego by wystarczył. Projekt Pepa Guardioli bronią wyniki i postawa zespołu. Pomyłki? Ja już naprawdę wolę takie problemy niż zdejmowanie pajęczyny z gabloty trofeów.

0

Jacy wy wszyscy genialni ekonomiści. Na Camp Nou byłoby mleko i miód jakbyście zluzowali Sandrusco i Bartomeu.

0

Keite to zawodnik któego doceni każdy trener. Pracowity rzemieślnik który daje odetchnąć naszym geniuszom i wspiera ich w czarnej robocie. Inni niech się maglują i podniecają fajerwerkami Milanu na mercato, a ja się cieszę, że przedlużamy kontrakty z kolejnymi elementami zlotej drużyny.

0

Widze jakiś gremialny spust z powodu transferów Milanu i jacy to oni nie sa faworyci. Wczoraj banda dziadków a dziś ofensywni gladiatorzy. pur nonsens. Moze ktos wspomni jaka mieszanke charakterkow uzbieral sobie Milan w szatni? Ibra+Robinho(?). Medialnie atak jest picuś-glancuś, ale oglądając całą drużynę już nie jest kolorowo. To nie sa raczej potulne baranki. Na papierze wiele klubow wyglada jak bity faworyt do laurów. Szkoda tylko, ze boisko ma taka glupia wlasciwosc, ze to weryfikuje. My mamy fantastyczną szatnię która już sobie chwali Javier a wiec co za tym idzie mamy klucz do sukcesu - drużynę. Inną sprawą jest to, że na wielu pozycjach mamy absolutny światowy top - gwiazdy futbolu.

0

Cule a Muerte

To jakis zart? Ironia? Twoje wyobrazenie to jakis istny Armageddon. Zupelnie jak Guardiola wyslal trzon zespolu na trening do Afganistanu.

Nie ma sensu miauczenie o tworzeniu dwoch rownorzednych jedenastek, bo to niemozliwe do wykonania na dluzsza mete. Nie od dzis Pep preferuje wezsza kadre uzupelniana wychowankami i poki co to dziala. Dajcie juz sobie spokoj z wymadrzaniem sie i kwestionowaniem kwalifikacji Mistera.

0

Pozostawiajac juz w tyle animozje i akcje ultrasow Colchoneros, nalezy jednak sie cieszyc, ze jest klub ktory (byc moze) bedzie w stanie uatrakcyjnic rozgrywki i pokazac, ze la Liga nie bedzie bipolarna rozgrywka ktorej rozstrzygniecie sie ograniczy do Gran Derbi. Zwyciestwo w superpucharze i owszem, nie bylo specjalna przysluga od wszystkich pilkarzy Atletico dla Blaugrany w prezencie na urodziny ale chyba kazdy Cule przyzna, że dalsze dzierzenie rekordu przez Blaugrane smakuje niezle.

0

Brawo dla Sandro. Czas respektować założenia które już od dawna powinny być obecne w działaniu.

0

Ibra zostaje i swoim zaangazowaniem i postawa zasluguje na dalszy pobyt u nas. Praca ktora w siebie wlozy powinna zaprocentowac i juz predzej zobaczymy Ibre z jesieni 2009 niz wiosny 2010. Trzymajmy za niego kciuki.

0

Dosc juz tego smietnika. Miejsce białych trolli jest w koszu na bany a my zajmijmy się naszymi sprawami. Jesli nie bedziemy sie wogole interesowac wypocinami zakompleksionych dzieci to sie zwina, bo pisanie do samego siebie bywa nudne. Nie dowalajmy roboty moderatorom ktorzy i tak maja paprania sie po uszy.

0

Od 20 sierpnia jestem w Barcelonie i z niekrytą satysfakcją w razie triumfu ide na Ramblas pod Canaletes świętować. RFEF i Del Bosque przegieli pałę a już perełką jest David Villa z paroma tysiącami kilometrów podróży bez choćby minuty na boisku. Brawo 'treneiro'

0

Warto powiedzieć, że nie gramy z nożem na gardle i ten superpuchar to mily dodatek na rozpoczęcie sezonu, a nie morderczy must-have. Ale wierzę, że chłopaki nie pokpią do końca tematu i na Camp Nou obejrzymy przednie widowisko. Nie wymagajmy od razu cudów od Davida, ale chłopak wyraznie czuje chemię z Xavim i Andresem i może wyjść z tego prawdziwa bomba. Villa może być potężnym orężem w ręku Guardioli. Bardzo się cieszę, że już nie będzie szukać drogi do naszej bramki w barwach Los Ches.

0

zxcvbnm

Przyjmę, że to nie była ironia.

Skoro Puchar Beckenbauera to nie mecz towarzyski, to co, oficjalny termin FIFA? Pewnie, że to był towarzyski i był wart tyle samo ile Emirates Cup czy nasze azjatyckie wojaże.

0

W naszej sytuacji Javier to nie jest "must have" ale jezeli by przybyl to bylbym niezmiernie zadowolony. Zdecydowanie bysmy mieli spokoj na DM-ie na pare ladnych sezonow. Tym bardziej warto zauwazyc, ze deklaracje Masche pomagaja w zbijaniu ceny, bo Liverpool ma zawodnika "na wylocie".

0

i brawo. Widzialem na zywo Fontasa na Gamperze i zrobil na mnie spore wrazenie.

0

Osobiście uważam, że Villar to debil do n-tej potęgi i chce zarobić 2 miliony euro kosztem własnych, krajowych rozgrywek. Godna pożałowania niekonsekwencja.

0

Haha. Browar dla Ice'a za adnotację przy banie. Zdrówko :D

Rzekłbym, że na tą deklarację się zanosiło już od pewnego czasu i rzewne łzy w Arenys de Mar były tylko elementem medialnego cyrku. Jak ktoś już wspomniał, sam wpadł w bagno podpisując tysiącletni kontrakt. Nie ma czego żałować, bo trzeba dać okazję Thiago i Jonathanowi, bo chłopaki mają wszelkie atuty by nas zadziwić. I do tego paredziesiąt milionów na propozycje Pepa i zaczynamy sezon.

0

Kontratak pismaków. Druga fala męczących doniesień - tak powinno wyglądać.

0

paws

Ja mam to samo ale z Gamperem. Proponuje skorzystać z serwisu servicaixa.com. Ja dzis tak zrobie.

0

kamil9040

"Wiesz co ty to byś dał każdemu bana kto inaczej myśli niż ty. Mi się

Barça nie podoba w ostatnich latach. Co roku 100 milionów wydawane na transfery są. Nie szanowanie innych zespołów. Faworyzuje piłkarzy, przeważnie wychowanków. Moralnie Barça jest na dnie."

Hahaha. Mam już kandydata do nagrody ufoludka roku 2010. Oprócz zawartości merytorycznej składnia zdań także wymiata kurz spod kanapy. Czas chyba kłaść się do trumny, bo jesteśmy na moralnym dnie. Nie to co inni, na olimpijskim poziomie logiki. Kiedyś myślałem, że jeśli chodzi o komentarze to stoimy na jakimś niezłym poziomie, ale ja obserwuję napływ dziwnych ludzi którzy pomylili adresy z realmadrid.pl, bo do tej pory tam był i nadal jest festiwal durnoty.

0

misk00, weniu

Wiecie lepiej od Pepa? Skoro taka decyzja Mistera to tak ma byc i moim skromnym zdaniem to wiecej niz dobre rozwiazanie. Nie jesteśmy obwoznym cyrkiem i jak może coś zaskodzić względom sportowym to należy to niwelować.

0

Mimo, że jest megagwiazdą to i tak na boisku bardziej wygląda jak podwórkowy wymiatacz niż dojrzały piłkarz. To działa na ludzką wyobraznię bardziej niż blichtr i splendor Krisztianu. W pewnym sensie ma coś wspólngo wizerunkowo z Andresem ale "lo puto crack" z Fuentealbilli to niedościgniony wzór skromności :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?