0

Przewidywany skład panowie ! Przewidywany ! To nie jest jedenastka która jutro wybiegnie na boisko.

0

Gratulację dla Realu Madryt za piękny mecz i zwycięstwo ! I dziękuję że stworzyliśmy razem piękne widowisko bez fauli nie potrzebnych czerwonych kartek nakładek itd. To był piękny mecz w którym tym razem okazaliście się lepsi i chyba wygraliście mistrzostwo Hiszpanii (również gratulację w tym roku byliście po prostu najlepsi). Mecz mi się podobał wiadomo szkoda porażki ale wkońcu to nie koniec świata nadal mamy szanse na dublet i to będzie bardzo dobry wynik. Dobranoc panowie !

0

Żeby ta "gra psychologiczna" nam bramki nie strzeliła :P

0

Rastafarnianin -
Masz rację ale równie dobrze nikt nie kazał ścigać się Bolidowi F1 !
To samo się tyczy Barcelony, nikt im nie kazał grać technicznie !
Moim zdaniem zarzuty są słabo uzasadnione i Barcelona prędzej dostanie karę niż Milan....

0

Trochę lipa :/ Liczyłem ze Milan będzie zdziesiątkowany kontuzjami, a wychodzi na to ze będzie brakowało tylko Thiago Silvy w podstawowej jedenastce :/
Ale jak wygrywać to z rywalem w najsilniejszym składzie prawda !

0

piotr1985 - To nie widziałeś Inter - Palermo :D

0

karol130197 - Barcelona musi wygrać to spotkanie !
W razie porażki czy remisu (bramkowego) to Milan awansuje dalej !

0

oscp - Kto nie dawał rady ? Antonini był wczoraj wybrany man of the match przez UEFA. Tello (który wczoraj dwa razy dal się zrobić jak dziecko Bonerze, raz zachował się jak samolub nie podając wolnemu Messiemu) jest szybki ale brakuje mu ogrania i pewności. Taki Bonera samym doświadczenie go dwa razy zablokował.

0

N2O - Człowieku wiesz ze jesteś żałosny ? Po pierwsze myślisz ze nasze pikniki "wystrasza" Ibrahimovica ? :) Po drugie jesteście zwykłymi boi dupami normalnie nawet jakbyście mieli okazje spotkać Ibrahiomvicia to błagali byście go o autograf i nawet byś cie się nie odwarzyli podnieść na niego głos co dopiero zagwizdać. Teraz w internecie to jesteście tacy mądrzy itd...
A Ibrahimoivc miał już do czynienia z graniem z Interem i Juventusem, kibicami zdecydowanie bardziej żywiołowymi niż ci na Camp Nou i jakoś nigdy się nie przestraszył...

0

reew - Lopez miał lekki uraz nie został powołany na Romę bo nie chcieli ryzykować odnowienia się urazu ! Robinho i Lopez trenowali dzisiaj normalnie, Abate trenował 30 minut po czym odbył trening z piłką.
Boateng, Lopez, Seedorf i Robinho na 100% będą dostępni na mecz z Barcelona

0

Santana10 - Idioto znam Włoski i wlazłem na MilanNews !
Nesta nie poradził sobie z Messim ? Radze obejrzyec pierwszy mecz i wślizg Nesty na Messim ? Jeszcze jakieś problemy ze Nesta to nie światowa klasa.
Robinho ma datę powrotu ustawiona na mecz z Barcelona i już trenuje !
Powrót Abate jest planowany na wtorek i nie wiadomo czy trener go powoła.
Od kiedy Lopez jest kontuzjowany ?
LOL ludzie piszecie takie bzdury ze głowa boli !
www.acmilan.pl/zespol/kontuzje.php - Tutaj macie kontuzje w Milanie i daty powrotów poszczególnych piłkarzy

0

Panowie więcej pokory !
Milan ma jeszcze Antoniniego, Abate, Zambrotte, Mexesa, Neste, Bonere, Yepesa i Mesbaha w obronie ! Silva może jest kluczowa postacią ale moim zdaniem i tak obrona Milanu prezentuje się o niebo lepiej niż nasza !
Po pierwsze Messi będzie miał do czynienia z Nesta, który na jeden lepszy zwód się nie da zrobić. Moze i Silva jest lepszy, ale Nesta nie ustępuje mu zbytnio. Boki i rewelacyjny ostatnio Abate i w dobrej formie Antonini to łatwa przeszkoda nie będzie.

Pamietajmy jednak ze w Milanie nie wystąpi w roli defesywnego pomocnika Van Bommel bo jest zawieszony, wiec zobaczymy najprawdopodobniej Seedorfa... Troszkę mnie martwi to ze zagra Boateng z duetem z Robinho i Ibrahimoviciem w ataku :( Jak oglądałem jak szmacili Arsenal w pierwszym meczu własnie w takim ustawieniu to trochę się balem ze na nich wpadniemy. Moim zdaniem oglądając ostatnie 2 mecze Milanu (Roma i Juventus) to Milan zagra:

-------------------Abbiati-------------------
Antonini-----Mexes----Nesta-----Abate
----------------Seedorf/Aquilani----------
Emanuelson/Aquilani--------Nocerino-
------------------Boateng------------------
------Ibrahimovic--------Robinho--------

Lawka rezerwowych: Lopez, El Shaarawy, Seedorf/Emanuelson, Bonera, Yepes, Mesbah, Zambrotta, Amelia, Gattuso, Ambrosini....

Szanse na awans 30 % Milanu i 70 % Barcelony

0

Milan grał drugim składem. Wystarczy spojrzeć kto strzelił bramkę, Lopez i Mesbah to raczej głęboka rezerwa.
Podstawowy skład Milanu wygląda tak, a tak wyglądał z Juevntusem.
Abbiati - Amelia
Abate - Antonini (nie ta strona)
Mexes - (Czasem gra Nesta)
Silva - Silva
Antonini - Mesbah
Muntari - (Czasem gra Van Bommel)
Aquilani - Aquilani
Nocerino - Seedorf
Boateng - Emanuelson
Robinho - El Shaarawy
Ibrahimovic - Ibrahimovic (z tym że grał tylko 45 minut bo ma grypę).

Czyli tylko czyli tylko 3 piłkarzy z podstawowego składu, w tym jeden chory :) Dlatego nie popadał bym w tak wielki optymiz gdyż wystarczy sobie powiedzieć że rezerwa Ac Milanu (nawet czasami głęboka, bo Inzaghi nawet gra :P) pokonał nie pokonanych w tym sezonie Juventus Turyn !

0

kociol123 porównujesz Puchar Gampera do Ligi Mistrzów ? Super tylko więcej takich porównań.

0

-wiernyCules- Wróć do szkoły bo "drózyn" dawno nie widziałem. Dodatkowo twój komentarz jest bez sensu, co z tego że mieliśmy piłkę przez 70 % gry skoro nie stworzyliśmy sobie tak naprawdę klarownych sytuacji pod bramkowej, poza oczywiście golem Pedro. Albo wybijali nam piłkę na 16 m, ale bo oddawaliśmy niecelne strzały za pola karnego, natomiast kiedy wchodziliśmy w pole karne (głównie Messi z którym coś się stało bo grał "samolubnie") to zaraz Silva na spółkę z Nestą wszystko czyścili.

0

Z taką obroną jak wczoraj jak wróci Ibra i Robinho dodatkowo na San Siro będzie niesamowicie trudno. I racje mają ci którzy mówią że zamiast kupować Sancheza i Fabregasa trzeba było kupić obrońce. Milan tak naprawdę wczorajszy mecz wygrał z nami obroną. Nie dali nam wejść w pole karne, co jest naszą największą zaletą.

0

@gilbert3 a co może mi powiesz że Milan zagrał jak Inter :P Albo jak Real

Dali nam pograć, sami próbowali kontrować i rozgrywać, a to że podania były nie dokładne nie oznacza że murowali bramkę.

0

Dobrze że nie grał Ibrahimovic i Robinho by byśmy przegrali.

Tragiczna obrona, nawet Puyol nic nie dał. Mówiłem że z Milanem nie ma żartów i nie mówicie że był autobus, bo nie było. Milan pokazał Realowi, Manchesterowi, Arsenalowi, Interowi że można zagrać z nami otwarty football i nie przegrać.

0

oleo daj mi jakiś artykuł lub zdjęcie gdzie widać że Ibra nie przyleciał z Milanem do Barcelony.

0

mucha19945 - Chodzi mi o naszego trenera :)

0

iniestams tak tylko że Robinho nie zagra bo ma kontuzję :P:P

0

oleo akurat nie koniecznie, wystarczy sięgnąć pamięcią 2 sezony temu kiedy podobno Sneijder miał nie zagrać z Barcelony z powodu kontuzji, również 2 sezony temu kiedy Rooney miał nie zagrać z Milanem bo miał złamaną nogę. Raczej Ibra zagra, a boje się że Pepe nie weźmie go pod uwagę i będziemy mieli niespodziankę. A nawet jeśli to atak Cassano - Pato jest i tak bardzo silny.

0

Wczoraj jak Milan zremisował 2-2 było - "Ale słabeusze, nawet nie umieją ze słaby Lazio wygrać, ogramy ich 5-0". Super co teraz ci wielcy optymiści powiedzą, bo my zremisowaliśmy 2-2 z beznadziejnie słabym Sociedad (oczywiście porównując go do Lazio).

0

Właśnie teraz zauważyłem że gramy z Milanem 13 września na Camp Nou, ucieszyłem się niezmiernie. Potem jednak zobaczyłem że prawdopodobniej gramy bez środkowych obrońców.... Pique i Puyol nie zagrają. Teraz to nie wiem czy jest się z czego cieszyć że to pierwszy mecz gramy z Milanem :(

0



Poza Milanem to grupa łatwa, jedynie z mistrzem Włoch będzie ciężka przeprawa, powiem początek sezonu więc myślę że zaliczmy z jedną wpadkę i przegramy z Milanem którzy mieli dwa bardzo ważne mecze z Interem i Juvetusem. Pozatym wszyscy wiemy w jakiej formie jest Ibrahmovic, który w meczu z nami zapewne będzie się bardzo starał.

Pozatym Pato i Robinho swoje robią, a na ławie jeszcze Cassano czy Inzaghi. Dlatego ciężko będzie, chociaż jak widzę ich obronę to wygrywamy spokojnie. Seedorf który się zapewne zmęczy ligowymi meczami, a jego zamiennik to równie doświadczony Van Bommel. Doszedł do nich ten dobry pomocnik Aquilani no i mają Boatenga.

Obronę mają świetną, bardzo podobną do naszej. Nesta, Silva, Abate, Mexes, Taiwo, Zambrotta, Antonino. Ciężko będzie zdobywać z nimi bramki :( Podobno ma do nich dojść Kaka który mimo że forma już nie ta sama to dalej bardzo dobry zawodnik. A zimą Ganso i Montolivo. Jednak my mamy Messiego. Buhahahahah.

0

Wszyscy tutaj krytykują Barcelonę, a każdy wie że gra bez farta ch*** warta :P Nie chcę dostać Bana tylko to jest dla mnie najlepszy wyraz wyrażenia wczorajszego spotkania.

0

To chyba my sprowadzimy Ronaldo na ziemie. Hehehe :P

Oni naprawdę myślą że nas pokonają, buhaha.

0

Ja za to słyszałem zupełnie inną wersję wydarzeń niż ta tutaj.

Najpierw z tym wywiadem, on powiedział że jak był mały to kibicował Milanowi i czuje do tego klubu Respekt. Nie powiedział że nadal mu kibicuje i że kocha ten klub.

Jedziemy dalej.

Podczas meczu Kibice Interu Zwyzywali go od najgorszych i od zdrajców w łagodnym tego słowa znaczeniu. Po prostu miał piłkę był wygwizdywany przez 60 % Stadionu, Chłopak nie wytrzymał.

Materazzi nawet nie ruszył pupy gdy ci go wygwizdywali, a on coraz bardziej się wkurzał, zapewne stał i śpiewał z nimi. A gdy ten rzucił się na niego jak na mięso. Potem kibice Interu "przez przypadek" rozwalili mu samochód, a potem próbowali zabić.

Nie dziwię się że przeszedł do City, na jego miejscu obraził bym tylko jeszcze raz kibiców Interu i Mourinho i wygarnął im wszystkie syfy jakie mają za uszami.

0

Chelsea, Inter - zależy jaką będą mieli formę. Np: Chelsea pod koniec obecnego sezonu nie ugrała by nawet 1/8 LM, Inter również (jak oglądałem Ligę Włoską i widziałem jaki poziom prezentuje Milan, a jaki Inter brrr..)

Barcelona - Finał

Manchester - Ćwierćfinał

Milan - Finał

Inter Ćwierćfinał

Real - Pófinał

Arsenal - 1/8

Bayern - 1/8

Chelsea - Pófinał

Do tego dojdą tam kluby jak: Manchester City, Valencia czy Udinese. Ale wątpie by zdziałały coś większego niż 1/8 lub ćwierćfinał.

Fajnie natomiast było się spotkać z Milanem w przyszłym roku w finale. Bardzo lubię ten klub z racji tego że jak byłem mały to przez rok mieszkałem z matką i ojcem we Włoszech właśnie w Mediolanie. Zawszę chodziliśmy na mecze Milanu, a teraz aż miło się w sercu robi jak widzę ich styl gry.

0

preemo Jak tam główka czasem cię nie boli ? On zagrał w prawie wszystkich meczach Milanu.

Tutaj masz statystki - http://www.igol.pl/player,10384.html

W tym i poprzednim rok nie złapał groźniejszej kontuzji która wykluczała by go z choćby 2 meczów.

Mam do ciebie prośbę nie wypowiadaj się na temat na który nie masz pojęcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?