Barcelonista
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław / Golowo
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie osobiście ten transfer jest bez sensu. Skoro Fabregas tak nas kocha i chce wrócić to po co popisywał kontrakty z Arsenalem do 2014, co on z tym Arsenalem wygra ? Arsenal na koniec tego sezonu zfrajerzył totalnie i przegrał sobie miejsce w LM na rzecz City. Arsenalowi mało, dobrze. Kupimy sobie za te 34 Miliony 3 grajków o podobnych cechach co Fabregas którzy nie mają kontuzji co 3 mecze i grają jako tak.
0
Czemu do Milanu odchodzą praktycznie wszyscy światowej klasy grajkowie i to za darmo. Milan wrobił Real w transfer Kaki (56 mln) przedtem jednak zakupili Pato (22 mln) który spłacił siebie po 2 sezonach, kupili Boatenga za praktycznie darmo, Mexesa i Taiwo za darmo, Cassano chyba za 5 mln, Ibre (my daliśmy 70 mln + Eto) za 20 mln, Robinho za 14 i pewnie jeszcze kogoś. W sumie wydali w zimowym i letnim okienku transferowym ile 40 mln Euro i mają przynajmniej 6 rasowych grajków którzy mogą grać na najwyższych obrotach.
Zazdroszczę Milanowi takie zarządu :)
0
Powiem tak po gol Villi popłakałem się jak dziecko. Manchester nie istniał niech najpierw nauczą się szanować i podawać piłkę, a nie grają bez pomysłowo. Jeżeli chodzi o to że sędzia nam pomagał, to proszę gol ze spalonego Rooneya, ręka Evry było by 2-0, 8 fauli Valenci i dopiero za 7 żółta kartka, Carrick faul Iniesda Czerwona kartka. Co do wątpliwości to myślę że w stronę Barcelony był jeden, ręka przy ciele chyba Villi dodatkowo nabita.
0
Rozbił mnie koleś który powiedział że Ibra już drugi sezon nic nie pokazuje :). Oglądałeś ostatnie mecze Milanu ? Jak sam potrafił cofnąć piłkę i kropnąć ją z okolic 16 m,tak że nawet Valdes by miał nic do powiedzenia.
Na 99 % nie trafimy na Milan, raczej wolał bym Inter albo Marsylie.
Sprawimy im Interowi rewanż za zeszły rok.
0
To podobno najlepszy Real od lat, jeżeli to jest najlepszy Real od lat to gdzie jest Barcelona ?
5-0 rozumiecie słownie pięć do zera. Messi, Villa, Iniesda, Xavi, i Puyo - magia.
Zresztą cała Barca Magia.
Ramos takiej cioty i chama już dawno nie widziałem.
A Mina The Special One ://( BEZ CENNA.
0
Ale serce wali, zwłaszcza po śnie w którym widziałem 1-0 dla Barcy.
Hala Hagrid, Visca El Barca.
0
Jak dla mnie Robinho zagra w pomocy razem z Pirlo i Seedorfem.
Linię ataku będzie Ronaldinho - Ibra - Pato. Milan ma obecnie bardzo szybki , atak i już nie mogę się doczekać meczu za tydzień.
Co do Bramki , raczej Abbiati , choć mam nadzieję że Amelia także coś pokaże , co do Obrony to Silva i Nesta są praktycznie nie do przejścia.
Milan ma bardzo silny i zrównoważony skład , zawodnicy albo wyróżniają się Dryblingiem i znakomitymi podaniami , albo świetną szybkością i znakomitym celowaniem , lub znakomitym ustawieniem się.
Co do Robinho to ma rację Barcelona jest najlepsza , gra najładniejszą piłkę , bardzo efektowną oraz celną , niesamowicie trudno ich zatrzymać. Finał Ac Milan - Fc Barcelona bardzo mile widziany.
0
Ludzie według was w Milanie graja same gwiazdy bo kupili 2 znanych piłkarzy ?
Barcelona ma 10 więcej Gwiazd od Milanu. Dla mnie nawet nie ma porównania do Real czy Manchester City , bardziej już jest do nas niż do nich.
0
kickit! jestem kibicem Barcelony , ale również Milanu. Jak mówisz coś w stylu że Barcelona wciągnie Milan nosem , to ci przypomnę że Barcelona też przegrywa.
Teraz następna notka która mnie bardzo denerwuje , ludzie jeśli nie oglądacie Milanu to się na temat gry tego klubu nie wypowiadajcie.
Ronaldinho nie potrafi wygrywać meczów ? Z kąt masz takie informacji , bo chyba z przed 2 lat za czasów jeszcze jego gry w Barcelonie.
0
Al FCB , Inter też Barcelonie wciągnie nosem :)
Człowieku Milan teraz świetną Obronę , doskonałą Pomoc i znakomity Atak , podobnie jak Barcelona.
kickit! - Milan już rok temu upokorzył Real , jeszcze w tedy nie był w formię , a zresztą przekonamy się na boisku.
0
No to Milan nam się rozbrykał , nakupował młodych gwiazd z RPA , a oprócz tego Robinho i Ibre.
Fanatyk4 twoje porównanie mam 2 zastrzeżenia , jak dla mnie Milan wygrywa 2 razy i 1 remisuje. Leo jest trochę lepszy od Ronaldinho choć patrząc co wyczyniał w meczu z Lecce można mieć do tego zastrzeżenia , Ibre z Villą porównać można i wydaje mi się że to Ibra jest lepszy , choć Villa obecnie jest w wysokiej formie , Zlatan 2 lata temu potrafił wygrać 3-0 sam bez pomocy swoich kolegów z Interu. Pato i Pedro , niema nawet porównania Pato jest dużo lepszym zawodnikiem , wydaje mi się że jego szybkość i technikę można porównać do dawnego Messiego. Dodatkowo dochodzi jeszcze pomoc , u nas Xavi i Iniesta , w Milanie Pirlo i Robinho.
0
Sory ludzie , ale jak słyszę że Ronaldinho jest teraz strasznie słaby to mnie krew zalewa , kto oglądną wszystkie mecze Milanu wie kim był Ronaldinho dla tego zespoły , bez niego wątpie czy to 3 miejsce było osiągnięte. W Seria A strzelił 15 bramek , zaliczył 19 asyst i 5 trafień w LM.
A tu macie filmik , niech najlepiej każdy to zobaczy przed swoim komentarzem - link - http://www.youtube.com/user/NitterChannel#p/u/21/1lU7IOlTdl0
Chciałbym mieć taką wyobraźnie jak niektórzy z was , którzy mówią że Ronaldinho jest w słabej formie :)
0
Ronaldinho się wypalił ? http://www.youtube.com/user/NitterChannel#p/u/21/1lU7IOlTdl0 - http://www.youtube.com/user/NitterChannel#p/u/20/qJr0fXBDMsM
0
Ja osobiście przypominam sobie coś , o tym że Ronaldo mówił że jest lepszy (albo większy) od Messiego , coś w tym stylu.
0
Ronaldinho się wypalił ?
http://www.youtube.com/user/NitterChannel#p/u/12/1lU7IOlTdl0
Jednak nie :)
0
Powiedziałem to Hipotetycznie ,i gdzie ja ci powiedziałem że znam go najlepiej ?
0
Jaki dziad , Yaya to świetny gracz a ten je**** Seluk namówił go na zdradę.
Foch :(
0
Ja was nie rozumiem , znacie człowieka tylko z wywiadów i myślicie że wiecie czego chce.
Myślicie że Fabregas powie otwarcie że chce odejść , bo Arsenal to dno i nic nie wygra ?
On powiedział tak gdyż ma szacunek albo nie chce sobie psuć opinie a jak go Arsenal sprzeda to nie będzie na niego tylko na Wengera.
A o ile pamiętam jak Henry przechodził do Barcelony to miał 30 lat czyli np Drogba jest od niego o rok młodszy i jakoś zdołał ustrzelić złotego buta.
Ja bardzo watpię że by Henry kończył karierę mając jeszcze coś do udowodnienia.
A wracając do Fabregasa to powiem tak wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :)
Dla mnie to albo poprostu plotka albo nie.
Musimy dać Fabregasowi samemu dać wybrać gdzie chce grać , a Arsenal nie może go trzymać na siłę.
Takie jest moje zdanie :)
0
Mi się przypomina jak Henry przechodził do Barcelony.
Też latały teksty w stylu on ma zadurzy szacunek do tego klubu i na 100% procent nie odejdzie.
A ty bach Henry jest piłkarzem Barcelony.
Skąd wy w ogóle wiecie że on ma tak duży szacunek do tego klubu.
Kilka razy powiedział że bardzo lubi Arsenal i jakoś Henry( uwczesny kapitan) mógł odejść on też może.
Wątpię czy jest to plotka skoro tak się napalił na transfer Barcelony to na pewno zrobi wszystko żeby do Barcelony przejść.
0
I 2 link który także nie działa :( :(
Sory za zamieszanie :*(
http://www.youtube.com/user/NitterChannel#p/u/2/qJr0fXBDMsM
0
I 2 link który także nie działa :( :(
Sory za zamieszanie :*(
http://www.youtube.com/user/NitterChannel#p/u/2/qJr0fXBDMsM
0
A tutaj macie 3 link bo ten ostatni nie działa
http://www.youtube.com/user/NitterChannel#p/u/1/FrFyTLfNdP4
0
Goli*
0
dziuni ty jesteś kibicem Milanu , to ja chyba więcej meczów od ciebie Milanu oglądnełem.
Człowieku popatrz na ilość Asyst później Asyst i ile jego zagrań ratowało Milan.
http://www.youtube.com/user/NitterChannel#p/u/1/FrFyTLfNdP4
i mecze z Sieną albo Juve wtedy pogadamy.
A jak chcesz to odaj nam Ronaldinho za darmo.
0
Niewiem czy jakoś opłaca nam się ten transfer 80 Mln (tyle rząda Arsenal) to trochę za dużo. Jestem pewien żę Arsenal weźmie z FC Barcelony max 45 mln (i tak dużo za dużo) i Fabregas przejdzie do nas .
I serio nie dziwi mnie postawa Arsenalu , który już dawno pożegnał się z Fabregasem , a teraz tylko chcę ubić jak najwięcej pieniędzy.
Z końcem lata lub nawet miesiąca Fabregas będzie nasz.
0
Generał Xavi pomyślałem to samo.
0
Zlatan dla mnie nie musi odchodzić , wiadomo 1 sezon może być nie udany ... potrzeba się zaaklimatyzować , i zgrać z resztą zespołu.
Jeżeli mu się to uda to w następnym sezonie spokojnie strzeli 30 goli.
A jeżeli chodzi o transfer do Milanu , to jedyna możliwość to zamiana Ronaldinho - Zlatan.
0
Zastanawiam się czy 4-3-3 nie było by dobrym rozwiązaniem
Fabregas----- Xavi---- Iniesda
Messi - -- Villa - --- Pedro (ławce by usiadł pan Ibra)
0
Real się boj to widać.
Guti i Ronaldo to potwierdzają .
A na Bernabeu 0-4 dla Barcelony
0
Wypowiedź jak na Krystynę mądra ale i tak ta jego pewność siebie wkurza.
Do nie dawna krzywił buzie na Messiego bo się się bał że jest lepszy.
Teraz wie to cały świat :)