0

Dla mnie osobiście ten transfer jest bez sensu. Skoro Fabregas tak nas kocha i chce wrócić to po co popisywał kontrakty z Arsenalem do 2014, co on z tym Arsenalem wygra ? Arsenal na koniec tego sezonu zfrajerzył totalnie i przegrał sobie miejsce w LM na rzecz City. Arsenalowi mało, dobrze. Kupimy sobie za te 34 Miliony 3 grajków o podobnych cechach co Fabregas którzy nie mają kontuzji co 3 mecze i grają jako tak.

0

Czemu do Milanu odchodzą praktycznie wszyscy światowej klasy grajkowie i to za darmo. Milan wrobił Real w transfer Kaki (56 mln) przedtem jednak zakupili Pato (22 mln) który spłacił siebie po 2 sezonach, kupili Boatenga za praktycznie darmo, Mexesa i Taiwo za darmo, Cassano chyba za 5 mln, Ibre (my daliśmy 70 mln + Eto) za 20 mln, Robinho za 14 i pewnie jeszcze kogoś. W sumie wydali w zimowym i letnim okienku transferowym ile 40 mln Euro i mają przynajmniej 6 rasowych grajków którzy mogą grać na najwyższych obrotach.

Zazdroszczę Milanowi takie zarządu :)

0

Powiem tak po gol Villi popłakałem się jak dziecko. Manchester nie istniał niech najpierw nauczą się szanować i podawać piłkę, a nie grają bez pomysłowo. Jeżeli chodzi o to że sędzia nam pomagał, to proszę gol ze spalonego Rooneya, ręka Evry było by 2-0, 8 fauli Valenci i dopiero za 7 żółta kartka, Carrick faul Iniesda Czerwona kartka. Co do wątpliwości to myślę że w stronę Barcelony był jeden, ręka przy ciele chyba Villi dodatkowo nabita.

0

Rozbił mnie koleś który powiedział że Ibra już drugi sezon nic nie pokazuje :). Oglądałeś ostatnie mecze Milanu ? Jak sam potrafił cofnąć piłkę i kropnąć ją z okolic 16 m,tak że nawet Valdes by miał nic do powiedzenia.

Na 99 % nie trafimy na Milan, raczej wolał bym Inter albo Marsylie.

Sprawimy im Interowi rewanż za zeszły rok.

0

To podobno najlepszy Real od lat, jeżeli to jest najlepszy Real od lat to gdzie jest Barcelona ?

5-0 rozumiecie słownie pięć do zera. Messi, Villa, Iniesda, Xavi, i Puyo - magia.

Zresztą cała Barca Magia.

Ramos takiej cioty i chama już dawno nie widziałem.

A Mina The Special One ://( BEZ CENNA.

0

Ale serce wali, zwłaszcza po śnie w którym widziałem 1-0 dla Barcy.

Hala Hagrid, Visca El Barca.

0

Jak dla mnie Robinho zagra w pomocy razem z Pirlo i Seedorfem.

Linię ataku będzie Ronaldinho - Ibra - Pato. Milan ma obecnie bardzo szybki , atak i już nie mogę się doczekać meczu za tydzień.

Co do Bramki , raczej Abbiati , choć mam nadzieję że Amelia także coś pokaże , co do Obrony to Silva i Nesta są praktycznie nie do przejścia.

Milan ma bardzo silny i zrównoważony skład , zawodnicy albo wyróżniają się Dryblingiem i znakomitymi podaniami , albo świetną szybkością i znakomitym celowaniem , lub znakomitym ustawieniem się.

Co do Robinho to ma rację Barcelona jest najlepsza , gra najładniejszą piłkę , bardzo efektowną oraz celną , niesamowicie trudno ich zatrzymać. Finał Ac Milan - Fc Barcelona bardzo mile widziany.

0

Ludzie według was w Milanie graja same gwiazdy bo kupili 2 znanych piłkarzy ?

Barcelona ma 10 więcej Gwiazd od Milanu. Dla mnie nawet nie ma porównania do Real czy Manchester City , bardziej już jest do nas niż do nich.

0

kickit! jestem kibicem Barcelony , ale również Milanu. Jak mówisz coś w stylu że Barcelona wciągnie Milan nosem , to ci przypomnę że Barcelona też przegrywa.

Teraz następna notka która mnie bardzo denerwuje , ludzie jeśli nie oglądacie Milanu to się na temat gry tego klubu nie wypowiadajcie.

Ronaldinho nie potrafi wygrywać meczów ? Z kąt masz takie informacji , bo chyba z przed 2 lat za czasów jeszcze jego gry w Barcelonie.



0

Al FCB , Inter też Barcelonie wciągnie nosem :)

Człowieku Milan teraz świetną Obronę , doskonałą Pomoc i znakomity Atak , podobnie jak Barcelona.

kickit! - Milan już rok temu upokorzył Real , jeszcze w tedy nie był w formię , a zresztą przekonamy się na boisku.

0

No to Milan nam się rozbrykał , nakupował młodych gwiazd z RPA , a oprócz tego Robinho i Ibre.

Fanatyk4 twoje porównanie mam 2 zastrzeżenia , jak dla mnie Milan wygrywa 2 razy i 1 remisuje. Leo jest trochę lepszy od Ronaldinho choć patrząc co wyczyniał w meczu z Lecce można mieć do tego zastrzeżenia , Ibre z Villą porównać można i wydaje mi się że to Ibra jest lepszy , choć Villa obecnie jest w wysokiej formie , Zlatan 2 lata temu potrafił wygrać 3-0 sam bez pomocy swoich kolegów z Interu. Pato i Pedro , niema nawet porównania Pato jest dużo lepszym zawodnikiem , wydaje mi się że jego szybkość i technikę można porównać do dawnego Messiego. Dodatkowo dochodzi jeszcze pomoc , u nas Xavi i Iniesta , w Milanie Pirlo i Robinho.

0

Sory ludzie , ale jak słyszę że Ronaldinho jest teraz strasznie słaby to mnie krew zalewa , kto oglądną wszystkie mecze Milanu wie kim był Ronaldinho dla tego zespoły , bez niego wątpie czy to 3 miejsce było osiągnięte. W Seria A strzelił 15 bramek , zaliczył 19 asyst i 5 trafień w LM.

A tu macie filmik , niech najlepiej każdy to zobaczy przed swoim komentarzem - link - http://www.youtube.com/user/NitterChannel#p/u/21/1lU7IOlTdl0

Chciałbym mieć taką wyobraźnie jak niektórzy z was , którzy mówią że Ronaldinho jest w słabej formie :)

0

Ronaldinho się wypalił ? http://www.youtube.com/user/NitterChannel#p/u/21/1lU7IOlTdl0 - http://www.youtube.com/user/NitterChannel#p/u/20/qJr0fXBDMsM

0

Ja osobiście przypominam sobie coś , o tym że Ronaldo mówił że jest lepszy (albo większy) od Messiego , coś w tym stylu.

0

Ronaldinho się wypalił ?

http://www.youtube.com/user/NitterChannel#p/u/12/1lU7IOlTdl0

Jednak nie :)

0

Powiedziałem to Hipotetycznie ,i gdzie ja ci powiedziałem że znam go najlepiej ?

0

Jaki dziad , Yaya to świetny gracz a ten je**** Seluk namówił go na zdradę.

Foch :(

0

Ja was nie rozumiem , znacie człowieka tylko z wywiadów i myślicie że wiecie czego chce.

Myślicie że Fabregas powie otwarcie że chce odejść , bo Arsenal to dno i nic nie wygra ?

On powiedział tak gdyż ma szacunek albo nie chce sobie psuć opinie a jak go Arsenal sprzeda to nie będzie na niego tylko na Wengera.

A o ile pamiętam jak Henry przechodził do Barcelony to miał 30 lat czyli np Drogba jest od niego o rok młodszy i jakoś zdołał ustrzelić złotego buta.

Ja bardzo watpię że by Henry kończył karierę mając jeszcze coś do udowodnienia.

A wracając do Fabregasa to powiem tak wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :)

Dla mnie to albo poprostu plotka albo nie.

Musimy dać Fabregasowi samemu dać wybrać gdzie chce grać , a Arsenal nie może go trzymać na siłę.

Takie jest moje zdanie :)

0

Mi się przypomina jak Henry przechodził do Barcelony.

Też latały teksty w stylu on ma zadurzy szacunek do tego klubu i na 100% procent nie odejdzie.

A ty bach Henry jest piłkarzem Barcelony.

Skąd wy w ogóle wiecie że on ma tak duży szacunek do tego klubu.

Kilka razy powiedział że bardzo lubi Arsenal i jakoś Henry( uwczesny kapitan) mógł odejść on też może.

Wątpię czy jest to plotka skoro tak się napalił na transfer Barcelony to na pewno zrobi wszystko żeby do Barcelony przejść.

0

I 2 link który także nie działa :( :(

Sory za zamieszanie :*(

http://www.youtube.com/user/NitterChannel#p/u/2/qJr0fXBDMsM

0

I 2 link który także nie działa :( :(

Sory za zamieszanie :*(

http://www.youtube.com/user/NitterChannel#p/u/2/qJr0fXBDMsM

0

A tutaj macie 3 link bo ten ostatni nie działa

http://www.youtube.com/user/NitterChannel#p/u/1/FrFyTLfNdP4

0

Goli*

0

dziuni ty jesteś kibicem Milanu , to ja chyba więcej meczów od ciebie Milanu oglądnełem.

Człowieku popatrz na ilość Asyst później Asyst i ile jego zagrań ratowało Milan.

'



http://www.youtube.com/user/NitterChannel#p/u/1/FrFyTLfNdP4

i mecze z Sieną albo Juve wtedy pogadamy.

A jak chcesz to odaj nam Ronaldinho za darmo.

0

Niewiem czy jakoś opłaca nam się ten transfer 80 Mln (tyle rząda Arsenal) to trochę za dużo. Jestem pewien żę Arsenal weźmie z FC Barcelony max 45 mln (i tak dużo za dużo) i Fabregas przejdzie do nas .

I serio nie dziwi mnie postawa Arsenalu , który już dawno pożegnał się z Fabregasem , a teraz tylko chcę ubić jak najwięcej pieniędzy.

Z końcem lata lub nawet miesiąca Fabregas będzie nasz.

0

Generał Xavi pomyślałem to samo.

0

Zlatan dla mnie nie musi odchodzić , wiadomo 1 sezon może być nie udany ... potrzeba się zaaklimatyzować , i zgrać z resztą zespołu.

Jeżeli mu się to uda to w następnym sezonie spokojnie strzeli 30 goli.

A jeżeli chodzi o transfer do Milanu , to jedyna możliwość to zamiana Ronaldinho - Zlatan.

0

Zastanawiam się czy 4-3-3 nie było by dobrym rozwiązaniem

Fabregas----- Xavi---- Iniesda

Messi - -- Villa - --- Pedro (ławce by usiadł pan Ibra)

0

Real się boj to widać.

Guti i Ronaldo to potwierdzają .

A na Bernabeu 0-4 dla Barcelony

0

Wypowiedź jak na Krystynę mądra ale i tak ta jego pewność siebie wkurza.

Do nie dawna krzywił buzie na Messiego bo się się bał że jest lepszy.

Teraz wie to cały świat :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?