Barcelonista2013
Dołączył/a: luty 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Konski leb moze tym razem miec racje !!!
0
No i rob juz w gacie bo w takim gazie rozjedzie was Atletico na miazge,bando bawarskich kryminalistow !!! Respekt Atletico, Respekt Simeone !!!
1
Prorok ,z koziej wolki !!!
0
No comment !!!
0
to niech lepiej obejrzy jeszcze raz mecz !! No commment !!
0
respekt Atletico !!! A alves piach.piach,piach !!!! Do tego jeszcze 10 przypadkowych kolegow i pozamiatane !!!
0
Jak zwykle !!! Intrygant !!!
0
Prosze o definicje slowa wartosc -parchu !!!
0
Ales ty wygadany ojszczymurku i oblatany jak Burek po smietnikach !!
Do ktorego przedszkola chodzisz mutancie ???
0
Dzieki za minusy zaslepiona czieciarnio !!! Fakty i postepowanie tego kolesia wyjasnily wszystko ,choc jak widze niektore tepaki nic nie zrozumialy !! A szkoda !!!
0
twoj czlowiek !!! moim czlowiekiem przestalbyc w 2012 roku odchodzac z katedry futbolu do kryminalistow z bawarii !!!
2
O rany boskie !! Skad taki obrot spraw !! Nagle nie rozmawiam na tematy zwiazane z moim poprzednim klubem !! A co w gniazdo nasralem to moje !!!
Ten koles zasluguje na zero szacunku !!!
6
i ten jedyny swiety ktory tego oczywiscie nie robil !!!
0
Jak juz to wiezadla krzyzowego przedniego !! Fachowcy !!!
0
Tego goscie nie mozna juz czytac . Filiozof qrwa mac ,sie znalazl !!! Toksyczny jak hoeneß .W dzisiejszym Sport Bild juz teraz zdradza plany jak osiagnie tryplet ,zarozumialy kiep !! Golonka i niemieckie piwo powoduje nieowracalne zmiany kory mozgowej !!!
0
Ciesze sie ze sytuacja prowadzenie najlepszej druzyny swiata przez tego pana
wciaz zatacza nowe kregi i sa to niestety kregi objawiajace brak kompetencji
i ignorancje oraz zarozumialosc !!! Pep byl wielki bo mial wielka druzyna ,ktorej niestety nie potrafil do konca poprowadzic . Zycze mu tego samego w fc bauern ,klubie kryminalistow i ksenofobow !!
0
Zachowanie nazelowanej kryski,nieudacznika pepe czy sergio zwanego ramosem to skandal . jak gowno nie umie plywac to mowi ze woda winna.
I jeszcze te komentarze psedopilkarzykow spod hali !!!
0
No co ten konski leb ma jeszcze do powiedzenie,nieudacznik spod hali !!!
0
Zanik obiektywnosci murowany !!! Jaki on ci najlepszy ,w lidze jada po nim jak po burej suce !!
0
My zdecydowanie mocniejsi !!!
0
A moze Kryska dostanie miesiaczke !!
0
Na ten syf bawarski z elementami katalonsko-hiszpansko-francusko-holenersko-austriacko-chorwacko-niemieckimi nie mozna potrzec !! to trzeba olac !!
0
Perez to nieslubne dziecko Franco !!!
0
Taki sam trener jak tata?? Czyli gowniany !! Pod niebiosa wychwalac patalachow,co wygrali z antydruzyna ,na poziomie kalectwa !!
0
i
0
No i Chuj z tego !!!
0
chcialbym zaglosowac na : INNY albo nieobecny !! Nalezy podziekowac temu panu ktory szumnie nazywany jest trenerem !! Jezeli on jest trenerem najlepszej druzyny swiata i wali takie klocki to ja jestem najlepszym trenerem
najgorszej druzyny swiata i mam wyniki !! Oficjalnie obejrzalem dzisiaj ostatni mecz tej grupy do dzisiaj nazywanej FD Barcelona a od jutro FC Parodia Barcelona !!! Niech sie gonia ci wielcy pilkarze ale ogladac tego badziewia poprostu nie mozna !! Rak oczu gwarantowany !!!Zegnam wszystkich na forum ,to moj ostatni wpis !!! Czesc i czolem do lepszych czasow ,jestem wypalony tymi oszolomami !!! VISCA prawdziwa BARCA !!!
0
Müller !! To zart !! Chlopcow do podawania pilek mamy nawet za duzo !! No nie
Pinokio w Barcelonie !!!
0
Obaj graja piach !!!
0
Natychmiast brac te parke !!! Z takim nastawieniem w grze sa za slabi na Barce B !!!