0

Wtedy przestane byc kibicem najlepszego klubu na swiecie !!!

0

Normalny, uczciwy czlowiek nie sra we wlasne gniazdo w mediach a ten pan to niewatpliwie zrobil !!!

0

Nie moge czytac takich glupot bo mi zylka laczaca mozg z jelitem grubym peknie !!! Facet byl kiepski i pozostanie kiepski ale przemadrzaly bo z fc
bauern jest !!! oszolom.

0

Szkoda !!! To wielki walczak i symbol ,jak gral to serducho z piersi wyrywal !!!
Poezja pilkarskiej walki,przyklad dla pokolen co znaczy zaangazowanie i praca nad soba .Niewatpliwie ewenement na skale swiatowa a to co ustrzelil
mutantom germanskim w polfinale MS i srealowi (2:6) to rewelacja. Puyi zawsze bedziesz wielki !!! KOCHAMY CIEBIE,cale BARCELONISMO !!!

0

Nie chce mi sie z tym panem dyskutowac!! A to co widzialem mialoby byc idealne ,to nie chce juz wiecej ogladac futbolu aby nie zapomniec jak idealnie mozna grac w pilke !!!

0

Do dzieci komentujacych moj wpis !!! Jak infantylym trzeba byc zeby nie zrozumiec sytuacji jaka wywolal ten pan(tzw.pep) na i po konferencji prasowej w Monachium oraz zachowanie wobec przyjaciela (23 lata przyjazni)gdy ten przebywal kuracje antynowotworowa w Nowym Jorku.Ja wiem ze minuta wspolnego przebywanie z kielbasiana glowa hoenessem grozi calkowitym wyresetowaniem inteligencji i kultury bycie ,ale ze to az tak dotknelo LEGENDE ---smiechu warta legenda !!! A z klubem ktory kocham od 50 lat toniema nic wspolnego !! ten pan jest przeszloscia,pioraca brudy przeszloscia !!! VISCA BARCA !!!

0

Ladny gest ,ladne slowa !!!v Tylko szkoda ze poprzedzone sraniem w gniazdo !! Byl najlepszym trenerem ,bo mial najlepsza ,poukladana druzyne
i wszystko jest OK ,ale tak sie nie robi !!! Mialem do tego pana ogromny szacunek i powazanie ,teraz go juz nie mam !!!

0

O tym meczu juz niepamietam !!! Bo to nie byl mecz !!!

0

Niestety powoli tak samo mysle !!! Obym sie mylil !!!

0

Zakonczenie kariery OK !!! Szacunek i Chapeau Monsieur Capitan !!! Wszystkie inne informacje - kompletna bzdura !!!

0

Nie wysilaj sie Lukaszku !!! Zmien pieluche i do kosciolka !!!

0

nie pisz o rzeczach ktorych nie rozumiesz !!!

0

Marcinku!!!Ja kibicuje Barcy dluzej jak ty zyjesz ,bo jestem juz starszym panem!! a 2013 to przeklety rok kiedy zostalo cale BARCELONISMO sprowadzone na ziemie,niestety brutalnie, czego osobiscie w mojej 46 letniej przygodzie z pilka w takim wymiarze nie pamietam !!! Swoja droga pajacow szukaj w swojej rodzinie !!!

0

Zle ustawilem zespol !!! Tak po raz drugi w czterech meczach !! Takich trenerow jest wielu !! Ale ten pan teraz przesadzil !!! Serce nalezace do tego klubu ,krwawi !! Oby krotko !!

0

Ten wystep mozna skwitowac tylko jednym slowem-SKANDAL !!!!
Zbyt duzo z tych grajkow nie jest godnym nosic stoj BLAU-GRANA !!! Wyczyny Valdesa,Montoyi,Pique,Bartry,Iniesty,Messiego,Busqutsa,Songa( co za debil sprowadzil tego mlota ??? )Neymara wolaja o pomste do nieba !!!!!!!!!!!!!
W tym sezonie czarno widze - tzn. bez tytulow i zdania nie zmienie !!! Moze jednak zostane mile zaskoczony ale tej mozliwosci daje 5 %!!! Niestety !!!

0

Napisz komentarz...jakie nazwisko,taki komentarz....

0

Nie chce mi sie u was pisac !!!

0

0

Glupek,bez honoru i obiektywizmu !!! Slepy halowiec !!!!

0

Dochodze do wniosku ze na wyspach trenerzy przeinaczaja sie w placzki !!!!

0

0

Danni Alves -absolutne ZERO !!!!!!!!!!

0

To jest gosc !!!! VISCA EL BARCA !!!!!

0

Szkoda ze w tym przypadku nie mozna zastosowac eutanazji !! Jak widze tego goscia to dostaje zielonych pryszczy na dupie !!!

0

umarlem ze smiechu .!!!! Tylko debil moze cos takiego powiedziec !!! Ale to dzisiaj norma ,Kasa,Kasa,Kasa i jak tu wychowywac mlodych !!! FC bauern z monachium oszukuje gdzie i jak moze i wszystko jest OK i inni sa winni .!!!

0

Tak jest, miejsce mieczakow oszczekujacych dom ojczysty jest w... Monachium !!! Na pochybel tej bandzie najemnikow z glownym pioracym brudy pepem na czele !!!!

0

Miejsce drwala jest w .....lesie !!!!

0

Powoli sie rozkreca ,jednak mimo wszystko nie jest on tak kreatywny jak byl Yaya Toure !! To wszystko musi wywrzec tylko korzystny wplyw na postawe Sergio , bo jest tym jedynym ogniwem w dzisiejszej druzynie Barcy ktore wyraznie nienadaza,wrecz odstaje !!!

0

Pinto i dlugo,dluzej nic !!!!!

0

Dziekuje serdecznie za 4 minusy ,znawcy z koziej wolki !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?