O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 1333
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Wszyscy mowicie, ze ten niepotrzebny ten niepotrzebny, potem przyjdzie wiosna, iniesta zlapie kontuzje, Xavi bedzie zmeczny i bedzie narzekanie kim mamy grac, dlaczego Maxwell w pomocy

0

Trzymac na ławce grajka kkupionego za mega kase, zarabiajacego bardzo duzo, jaki to ma sens? Bojan zaczął się jako tako rozkręcać i to znowu sprawi, ze bedzie grac malo/

0

Najwieksza bronią Barcy przynajmniej jesze gdy byl Etoo to byly prostopadle pilki. Odkad gra Zlatan bylo tego wiele mniej. Jezeli on bedzie gral dalej, to Villa musi grac na lewej flance. Xavi oraz Iniesta rozumieja sie swietnie z Villa ale jezeli on nie bedzie grac na szpicy to nie bda mieli takich okazji zeby do niego takie pilki dogrywac. Do tego Zlatan w skladzie to jeden zawodnik mniej w obronie, gdyż nie angazuje sie w nia w ogole

0

Jezeli nic nie pokaze to kolejna gigantyczna strata kasy bo za rok to juz go nikt nie kupi nawet za 10mln

0

PIłakrze to na prawde mająt endencyjne wypowiedzi i czesto nie grzesza inteligencją. to by nie przyszedł to będą słowa: bedziemy silniejsi itp.

Zobacz wszystkie

0

MadMike

Dlaczego Fabregas miałby byc rezerwowym tylko. Wiadomo sezon ebdize ciezki i pewne sa kontuzje. Jak pisalem mglby grac w pierwsyzm skladzie np. zamiast Henrego rotując siez Iniesta na skrzydle. TAkze albo gralby w zamian za kogos w wypadku wielce prawdopodonych kontuzji oraz odrazu mógłby grac w 1skłądzie.

0

Kania88-VeB

Jakbyś się dokładnie przyjżał to byś zobaczył, ze piłka nie odbiła sie od słupka tylko odbiłą się za bramką od części bramki.

0

I weżźcie pod uwage to, ze aklimatyzacja piłkarzy trwa różnie. henry potrzebowal roku zeby sie rozegrac. Byli inni wielcy pilkarze, ktorzy zmieniali kluby i potrzebowali rok czy dwa zeby zaczac grac swietnie. Przyklad z naszego podwórka- Żurawski. Przyszedł do Wisły w 99roku juz jako gwiazda ligi i w p[ierwszych dwóch sezonach strzelał ledwie po pare bramek na ponad 20spotkań w lidze. A po ponad dwoch latach wystrzelił i kazdy wie ile fantastycznych goli zdobył i meczow strzelił. I co WIsla tez sie go miałą pozbywac bo nie spełnia oczekiwaś. SKad wiecie, moze gdyby Hleb dostał tearz szanse to zaczoł by grac bardzo dobrze. Mozna go było zatrzymac jeszce do zimy gdyby dalej bylo zle to w zimie mozna b y było go sprzedac albo wyopzyczyc. Bo tearz wypozyczenie do VFB nic nieda bo nawet jak znowu bedzie bardzo dobrze grac to znowu moze wrocic do Barcy i tutaj miec problemy z wejsciem w druzyne. Jak mial sie rozegrac to tylko tutaj albo wogole powinien isc na sprzedaz. I to jest duzy blad włodarzy.

0

yaya24fcb

Racja, wyobrazasz sobie Bojana czy Henryego kontra Ferdinand,Terry,Evans,Vidic,Alex czy innych obronców. Tylko Ibra moze ich poprzestawiac

Nie ma co pisac bzdur, ze nie ma Ibry to jest ladna gra. TO jest RAcing, na pewno grajac przeciwko Realowi,Chelsea,MU,Interowi czy Bayernowi to by nikt tak nie pisał

0

A co do liderowania Realu. Barca spokojnie miala by lidera bo przewaznie pierwszałądowała po 3-4 gole i potem troche więcej chęci i ze Sportingiem,Atletico czy Racingiem padlo by więcej bramek. Real natomiast przeważnie się meczy jakiś czas i potem wpycha pare bramek nakoniec podczas gdy Barca jkuż dogrywa sobie mecz niszcząc rywala setkami podań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?