Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy mowicie, ze ten niepotrzebny ten niepotrzebny, potem przyjdzie wiosna, iniesta zlapie kontuzje, Xavi bedzie zmeczny i bedzie narzekanie kim mamy grac, dlaczego Maxwell w pomocy
0
Trzymac na ławce grajka kkupionego za mega kase, zarabiajacego bardzo duzo, jaki to ma sens? Bojan zaczął się jako tako rozkręcać i to znowu sprawi, ze bedzie grac malo/
0
Najwieksza bronią Barcy przynajmniej jesze gdy byl Etoo to byly prostopadle pilki. Odkad gra Zlatan bylo tego wiele mniej. Jezeli on bedzie gral dalej, to Villa musi grac na lewej flance. Xavi oraz Iniesta rozumieja sie swietnie z Villa ale jezeli on nie bedzie grac na szpicy to nie bda mieli takich okazji zeby do niego takie pilki dogrywac. Do tego Zlatan w skladzie to jeden zawodnik mniej w obronie, gdyż nie angazuje sie w nia w ogole
0
Jezeli nic nie pokaze to kolejna gigantyczna strata kasy bo za rok to juz go nikt nie kupi nawet za 10mln
0
PIłakrze to na prawde mająt endencyjne wypowiedzi i czesto nie grzesza inteligencją. to by nie przyszedł to będą słowa: bedziemy silniejsi itp.
0
Wzmocnienie lewego skrzydła badz srodka jest koneiczne ale nie Matą:/
0
Wujek_Albert
Ja rozumiem normalną rotacje jednak Toure byl poddany rotacji nie normalnej, rozumiem jaby grali mniej wiecej po polowie ale Toure grał gdzies polowe tego co Keita i Sergio i w dodatku w waznych meczach nie grywał prawie w ogóle oprócz incydentów.
0
Lopezinho
Taki srodek byłby imponujący problem w tym, ze z Iniesty zrobił sie człowiek szkło, jak pół sezonu zaliczy to będzie dobrze. Dlatego strasznie potrzeba kogos chocby wlasnie na lewe skrzydło ale tkaiego, który potrafi zejsc do srodka i tam pograc, kto potrafi rozegrać, wlasnie kogos podobnego do Iniesty,Cesca czy Robinho, natomiast Mata tego nie daje. Brakiem Iniesty przegralismyz Interem dlatego widzimy jak potrzebne jest wzmocnienie w tym rejonie
0
lopezinho88
Nigdy truskawki kupne nie będą ci tak smakować jak własne:)
0
Kupno Maty do Barcy mogę porównać do sytuacji, takiej, że mam hektar truskawek, jest czerwiec a ja ide kupić truskawki do sklepu.
0
wookashpyka
Ja mam gdzieś srednią wzrostu ataku, moze byc nawet 150, byleby padało dużo bramek.Tak wolano, ze przydjzie Zlatan, ebdzie nareszcie wysoki napastnik i co to dało?
0
Ja się pytam po co? To gracz z poziomu Pedo, moze nawet gorszy, bo Pedro jednak w rok juz pograł wiele waznych meczów. Silva i Mata sa przereklamowani, po prostu ktośkomuś gidzes kiedyś powiedział, ze sa dobrzy i tak kazdy powtarza : Silva i Mata Mata i Silva. Kolejne wywalanie kasy na gracza, który nie pasuje stylem gry, bo Barca nie grywa takimi klasycznymi skrzydłowymi. Pep już udowodnil, że po za paroma przypadkami nie ma głowy do transferów, gdyby nie ratunek od wychowanków to leżymy.Potrzeba gracza większego formatu niz Mata nie ma się co rozdrabniać!
0
Tak mnie korci wejsc na rm.pl i im tam pocisnać. Porónajcie komentarze z naszej strony o meczu Hiszpaniia te z ich. Tam często jazdy po Villi, czy graczach Barcy, dyskusja o Higuainie, ktory buty moze Davidowi czyscic. Co za dzieciarnia
0
Po Hiszpanach jednak nie widać tej gry, która była jeszce nie dawno. Piłka krąży jakoś wolniej i gorzej, i nie przesuwają się już tak jak kiedyś. Torres wczoraj masakra, ale On bedzie dalej potrzebny więc musiał agrac w tkaim meczu, zeby lepiej poczuć rytm meczowy.
0
unique
Przy wyniku Hiszpania-Chile 1-0 badz w ogole wygranej Hiszpanow jedną bramką, Szwajcarom wystarczy wygrana dwoma golami i wygrywają grupe.
Widzieliście te dwa zwody Sergio z przekładaniem nó nad piłką :D?
0
Navas to porazka, musi byc Iniesta zeby cos zdziałali, Navas to tylko zwod do linni i wrzutka.
0
Bramki o awansie nie zadecydują. Szwajcaria pokona Honduras, a Hiszpania tak czy siak musi pokonac Chile i tutaj moze to zrobic chocby 1-0, wtedy przescignie Chile. Zostaje wtedy juz tylko problem kto z 1 miejsca. Mimo, ze Chile teraz prowadzi w grupie ja śmiało powiem, ze to ono odpadnie:) Hiszpanie ich pokonają i wyprzedzą, a Szwajcariapokona Honduras i to mysle, ze dwoma golami, i na koniec 1:Szwajcaria 2,Hiszpania :)
0
Wszystko ok tylko pod bramka Hiszpanie mają jakby powaiązane nogi. Villa dzis karny i setka, Torres ze 3 setki, Fabregas jedna i jeszce wiele sytuacji gdzie pod bramką nie wieidzeli jaka dacyzje podjac
0
I wielu sie dalej dziwi po co nam Cesc czy inny pomocnik. Iniesta toobecnie człowiek szkło, a Xavi tez widizmy, ze nie gra juz tak jak jeszce nie dawno. Hiszpanie moga sobie sami bata ukrecic, liczy sie bilans bramkowy, niech Szwajcaria pokona Honduras o nic nie walczacyy np. 2 golami to bedzie goraco
0
Eriksson zniszczył z pewnoscia WKS> Czy w tamtejszym zwiazku nie widzieli jego wcześniejszych wyczynów? Chyba tym co go zatrudniają to się jego nazwisko podoba. Zniszczł ładny styl WKS, zawodnicy grają jak nie oni. Jakim cudem trenerzy tacy jak On co chwila się gdzieś wysoko zaczepiają
0
Zlatan jest po prostu zbędny. Ville raczej omijają kntuzje, a Bojan musi byc jego naturalnym zmiennikiem. Zeby jeszce Zlatan umiał grac na boku ale nie umie wiec jest po prostu nie potrzebny, Za rok juz na Nim sie nie zarobi, sprzedawac póki w City są jeszce idioci chcący dac za niego taką kse
0
Co Wy macie z tym Torresem dość już takich wynalazków. Barca potrzebuje sprzedaży Zlatana i zakupu kreatywnego pomocnika, ew. kogos jeszce zza Toure
0
Co do SIlvy to tez nie jestem przekonany Nie jest wart 30mln, juz na pewno RObinho bylby lepszy bo sam potrafi rozstrzygnąc mecz
0
Rivaldo83
Bardzo dobrze piszesz pozdro dla ciebie
Laporcie i Txikiemu mozna juz podziekowac, byly sukcesy ale dosc juz tych debilnych decyzji z kupowaniem za grube mln badz wypozyczaniem (jak Keirison). Zrestza tuttaj Pep tez wiele nie lepsyz, trener dobry ale manager fakktycznie zanujący:/
0
Ja bym dal mu ost szanse, jezeli Barca nie kupi nikogo na pozycje skrzydlowego czy srodkoweg pomocnika to dlaczego nie dac mu szansy? Teraz mialby wiecej okazji do gry niz 2 lata temu. Gdyby gral czescie kto wie moze zacząłby grac na wysoki m poziomie. On przeciez moze grac jak Iniesta i w srodku i z lewej strony. Chłop w Arsenalu wymiatał wiec moim zdaniem powinien dostac ost. szanse na przynajmniej pierwsza czesc sezonu, jezeli oczywicie nie zostanie zakupiony jakis pomocnik
0
Po co komu ten Torres? Bedziemy miec 3 napastnikow na szpice a kto ebdzie grac na skrzydle i kreowac gre jak Iniesty czy Xaviego nie bedzie?
0
Jak chcecie sobie przetlumaczyc t o wezcie jakis translator chocby ten http://www.mtranslator.pl/ i jako tak wam przetłuamczy cos zrozumiecie
0
I widac, ze Barcelonie nie zalezy na pozostawieniu go bo gdyby tak bylo to pewnie dostał by zapewnienie od Pepa, ze bedzie inaczej, byc moze propozycje kontraktu i z pewnoscia nie poszedłby do Cit.
0
przeminho
Niechce cie nazywac baranem ale musze/ A jak myslisz dlaczego chce odejsc? Dlatego, ze prezentuje sie lepiej lub tak samo jak Sergio i Keita, zrobił wiecej dla Barcy a gra od nich wiele mniej nie mowiac o grze w waznych meczach. Szanujacy sie gracz musi postąpic tak jak on.Sam bym sie wnerwil jakby trene mnie tak olewał
0
Najbardziej mnie wlasnie boli strata gracza z takimi warunkami fizycznymi. On z kazdym mogl walczyc w srodku, a teraz co? Toure zawyzał srednią wzrostu druzyny, przydawał się nie tylkow odbiorze rozegraniu ale przy ściaganiu gónych piłek tak samo.