0

Hiszpania to faworyt nr1 ale niesteyt od kilku mundiali faworyt nr1 nie wygrywa przewaznie. Tutaj w fazie pucharowej decyduje jeden mecz, czesto jeden gol przyklad byl podczas meczu pucharu konfederacji jak Hiszpania grala z USA. Można kogos gnieść ale raz z tym kims przegrac i to ten decydujący raz.

0

Stawiam na podstawowy sklad

Casillas-Ramos-Pujol-Pique-Arbeloa-Alonso-Xavi-Cesc-Iniesta-Silva-Villa , podobnie zaczynali Euro 2008 tylko Senna byl w srodku, Torres wteddy błysnał jedynie we finale gdzie Villa nie mogl grac

0

BACA

Tylko jezeli zagra kolejny sezon zle to kto Ci go kupi za rok w wieku 30lat po dwoch nieudanych sezonach?

Coz dla mnie kluczowe miejsce w skladzie to srodek pomocy chcialbym najabrdziej wzmocnienia i alternatywy dla Xaviego i Iniesty, to oni sprawiaja, ze Barca ma ten unikatowy styl, a tutaj jeden ma ciagle kontuzje a drugi niestety jest po 30stce.

0

Villa moze spokojnie rownoczesnie grywac troche po lewej stronie pdobnie jak henry, ktory przezciez w sezonie 08/09 nie grajac na szpicy strzelił mnostw bramek

0

zardzew333

Boże następny trzymajcie mnie

Za kogo za kogo za kogo?

A no za Inieste, ktory po pół roku traci na kontuzje, ano za Xaviego, ktory ma 30lat i juz lepiej grać nie bedzie góra jeszce 1 sezon na top poziomie. Potem przyjdzie mecz jak z Interem i znowu bedzie lament: Nie ma komu grac, sam Xavi nic nie zrobi, co tu robi Keita i Sergio. Mielibysmy w koncu swietną rotacje wsrod kreatorów gry

0

rzułty

Lige mistrzów 2006 wygralismy samymi maluchami?

Marquez,Motta,Edmilson,Van Bommel do tego moze nie wielkolud ale silny Pujol wiec dalej tak twierdzisz? Wtedy Xavi nie gral pol roku i czesto w pomocy grywali Van Bommel,Edmilson,Motta do tego na stoperze grali Marquez z Pujolem i byl jeszce Oleguer wiec skłąd byl fizycznie mocny.

0

Potem przyjdzie grac z silnymi druzynami i zostaniemy z dwoma wiekszymi obroncami, maluchami w ataku i pomocy plus Sergio chyudy jak zapałka, no bez jaj.

Najlepsza opcja bylo dowalenie z 50mln z Cesca i nie sprowadzanie Villi i nie ruszanie Toure

0

Oddawanie Yaya bylo by fatalne kompletnie. ZOstalibysmy z jednym DM bo Keita nim nie jest w dodatku ma 30lat i wiele mniejsze umiejetnosci techniczne od Toure, ktory jezeli chce potrafi dryblowac,strzelac i podawac przyklad byl w ostatnim meczu.

Mysle, ze gdyby Barça dala 50mln to Arsenal by sie skusił, jezeli dają 42 za Ville to nie ma szans zeby ktokolwiek przy zdrowych zmyslach puscil Cesca mlodszego o 6lat od Villi za mniej niż 40 mln to by bylo niedorzeczne.

Ktoś chyba znowu podejmuje decyzje pochopnie, ja jakbym miał do wyboru transfer Cesca czy Villi to owleCesca bo to wieksza inwwestycja na przyszłosć i mozna go brac poki jeszce Arsenal nie jest chocby najlepszy w Anglii bo a nóoź kiedys wypali i Cesc poczuje tam smak zwycięstw i juz u Nas nie zagra

Cesc bylby lepsyzm wyborem bo w ataku rozwijają sie Pedro i Bojan a transfer Villi moze to zakłocic czego nie zrobilby zakup Cesca gdyz na jego podobnej pozycji grają Xavi I Iniesta czyli gracze doswiadczeni ale potrzebujący wsparcia zwlaszcza w wypadku kontuzji Iniesty, ktore sa zawsze kluczowym problemem( przyczyna wpadki z Interem w 50%).

0

Oddawanie Yaya bylo by fatalne kompletnie. ZOstalibysmy z jednym DM bo Keita nim nie jest w dodatku ma 30lat i wiele mniejsze umiejetnosci techniczne od Toure, ktory jezeli chce potrafi dryblowac,strzelac i podawac przyklad byl w ostatnim meczu.

Mysle, ze gdyby Barca dala 50mln to Arsenal by sie skusił, jezeli dają 42 za Ville to nie ma szans zeby ktokolwiek przy zdrowych zmyslach puscil Cesca mlodszego o 6lat od Villi za mniej niż 40 mln to by bylo niedorzeczne.

Ktoś chyba znowu podejmuje decyzje pochopnie, ja jakbym miał do wyboru transfer Cesca czy Villi to owleCesca bo to wieksza inwwestycja na przyszłosć i mozna go brac poki jeszce Arsenal nie jest chocby najlepszy w Anglii bo a nóoź kiedys wypali i Cesc poczuje tam smak zwycięstw i juz u Nas nie zagra

0

42mln za Ville a za Cesca mniej i do dla bogatszego i wiekszego klubu od Valencii jakim jest Arsenal. No to chyba w Barcelonie robią sobie wolne zarty bo jezeli za Ville daje sie 42(za duzo) to Cesc jest wart na pewno z 50 bo wiele młodszy a na dodatek jest Nam abardizej potrzebny bo wiidzmy jakie sa klopoty z Iniestą a Xavi coraz starrszy

0

Ej ale rozwala mnie to info, ze Barca za Cesca daje 35 a za Ville dala 42. No chyba Cesc jest wiele wiecej wart od Villi bo rzede wszystkim 6 lat młodszy tutaj cena powinna być przynajmniej odwrotna bez jaj;/

0

Generał Xav

Ibra w pomocy? Zwróciłem śniadanie;p

0

Swoją drogą ciekawe co na to biskup Barcelony :D

0

DLa mnie lepszym wyborem bylby Cesc badz Silva bo sa wiele młodsi od Villi

0

Szczerze mówiąc wolałbym jeden konkretny transfer ale zeby był to Cesc chocby za 50 czy 60mln bo przegralismy ten sezon problemami w pomocy jezeli chodzi o kreatywnośc. Iniesta co chwila kontuzje a Xavi Nam sie starzeje.

0

Wszystko fajnie tylko, ze na pewno lepszm rozwiazaniem bylby SIlva bo jest mlodszy i bardziej potrzebujemy kogos kreatywnego na dokladdke w pomocy

0

Byc moze Mourinho przejdzie do Realu. Nie dość, ze anturalna rzecza jest, ze nie znosimy Madrytu to jesze beda tam Krystyna i Mourinho, pokonac ich bedzie jeszce lepiej:D

0

Benedykt XVI w swojej ost encyklice też podobno wspomina, ze marzył o grze w Barcelonie.

Oj Luis za wysokie progi na twoje nogi

0

Szkoda, ze udało sie temu panu z Portugalii:/

0

Zeby pokonac Barce trzeba zagrac mecz zycia jak Inter na san siro i liczyc na slabszy dzien FCB alebo trzeba zagrac idealna obrone czestochowy jak zrobil to Inter. Nikt nie pokona Barcy otwierajac sie przeciwko niej. Gdybysmy np z san siro przywiezli remis a Inter musial sie otworzyc to wyjechal by z pieknym bagażem przeciez

0

Bykunn

O jakie tryplety z dwoch sezonow ci chodzi?

0

Niestety kolejny raz wstawia się farmazony na strone, ktore nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia. Ide o stówe, ze Cesc nie przyjjdzie przynajmniej w tym okienku.

0

jedrzej

A co mial innego zrobic, cala druzyna biegala to sam mial odmienic Arsenal i sprawic, ze zaczeli by rozgrywac i atakowac Barcelone, w bajki wierzysz? Gdyby wtedy Xavi i Cesc sie zamienili to sytuacja byla by podobna tylko, Xavi musial by duzo latać za pilka

0

I tez pomysl, ze moze nie gral jak rok wczesniej bo nie byl w takim rytmie meczowym, dostawal gre w jednym meczu a potem 2 siedizal na ławce, takze jak on Mial wejsc w dobry rytm i nabrac pewnosci

0

Z tych 23 meczow ile razy yaya gral albo z polowe albo wchodzil na 15-10minut takze wiesz

0

28 to on jeszce ma bo rocznikowo ma 29

0

jowunia

TYlko, ze lepiej zobacz w ilu meczach CAŁYCH z tych 23 gral Yaya i w ilu waznych to przejzysz na oczy. Bedzie tego moze troche wiecej niz polowa a Sergio i Keita jak grali to przewaznie cale mecze.

0

Tzn ja nie jestem rpzeciwnikiem przyjscia Cesca bo Iniesta kontuzjogenny a Xavi pogra jeszce z rok na top poziomie ale dlaczego z Yaya Toure, jednego z najl graczy ostanich lat robi sie karte przetargową i tak sie go traktuje?

0

eto-bojan-messi

A kiedy Yaya mial cos pokazac jak dostawal 2 razy mniej szans niz Keita czy Sergio a gdy gral to wcale nie pezentowal sie gorzej! D tego jest od nich wszechstronniejszy

0

dawz75

Tak dziecko a bronic i walczyc przy stalych fragmentach bedzie swiety piotr. Nie pomyliles czasem strony fcbarca.com z rm.pl?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?