Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vasquez 4 bloki podziw na razie idzie dobrze, dobra defensywa w trumnie ale dunk, morrisaaaaaa
0
Martwia 2 faule Ndonga;/
0
http://atdhe.net/11436/watch-regal-fc-barcelona-vs-olympiakos-piraeus
0
http://atdhe.net/11436/watch-regal-fc-barcelona-vs-olympiakos-piraeus
0
Ja ogladam na canal plus ale polecam wlaczyc z atdhe.net mece smigaja tam swietnie nawet na slabszym necie
0
Ja jednak na roznych kupoanch zagrywam sume pkt under, roznice mniejsza niz 6,5 i cos jeszce:)
0
Ja jednak na roznych kupoanch zagrywam sume pkt under, roznice mniejsza niz 6,5 i cos jeszce:)
0
Armandi
Jak mogl zmarnować Marqueza jak ten już jest po trzydziestce człowieku a najlepsze lata miał za czasów Rijkarda weź pomyśl troche.
Szkoda tylko tych niewypałów transferowych w poprzednim okienku.
0
Jestem zaskoczony troche kursami u bukmacherów. Na Barcelone w granicach 1,35 a na Olympiakos ponad 3. Strasznie dziwne, moze Olympiakos gra w tyms ezonie troszke poniżej potencjału jakim dysponuje jednak maja bardzo mocną pakę i spodziewalem sie kursów w pobliżu gdzieś 1,7 na 2,3
0
Na rawde jak widze Etoo grajacego w Interze to cholernie tesknie za nim widzac jaki skarb ma Inter. Real odal RObbena i SNejdera, ktorzy poprowadzili swoje zespoly do finalu i mistrzostw kraju a Barca oddala swojego najlepszego snajpiera od czasów Rivaldo,Ronaldo i Romario.
0
ZObaczcie z jakim zaangazowanie m grali napastnic Interu, ile problemow sprawiali na San SIro robiac dym i pressing. Moze City skusi sie na zakup Zlatana bo nikt inny przy zdrowych zmyslach go nie kupi:)
0
Jestem pewnien, ze gdyby Etoo i Zlatan zamienili sie miejscami podczas dwumeczu z Interem to za 13 dni grala by Barca na Bernabeu
0
Do tego dorzuc brak zaangazowania i gry w obronie. Etoo byl pierwsyzm obronca i juz utrudnial gre obrońcom rywala. Mało tego wiele meczów stracil prze kontuzje, ktorych Etoo praktycznie nie mial a i inni snajperzy czołowi tez ich maja mniej od Zlatana. Wiec transfer nietsty fatalny. Do dwumeczu z Interem mialem nadzieje, ze bedzie ok ale po nim stracilem nadzieje i tak płonną na to, ze zaup Zlatana byl dobrym posunieciem.
0
szymonst
Wyliczasz gole innyc napastnikow ale wez pod uwage z kim Oni grajja, ze ich druzyny nie graja tak ofensywnie, nie strzelaja po prawie 100 goli w lidze i tamci napastnicy nie maja za soba tak wybitnych graczy jak Xavi,Mesi czy Iniesta gdy gra. Mowisz ze Zlatan nie zawiodl? Gdybys mogl cofnac sie w czasie i od zeszlego roku zobaczycw barwach FCB innego zawodnika zamiast niego i móc porownac to na pewno bys napisal, ze zawiodł. Z Interem byl zdecydowanie najgorszy w obu meczach, Inny dobry napastnik na jego miejscu na pewno by potrafil w tym dwumeczu dojsc do jakiejs setki i cos strzelic. Od Zlatana lepiej w ataku gral Pique, ktory robil wiecej dymu wiec o czym my mowimy?
0
szymonst
DO pewnego momentu trzymalem kciuki za Zlatana ale niesttey miarka sie przebrala. Wiesz golz Realem, 2 gole z Asenalem, gole z VFb czy mallorcą o za malo jak na gracza za 45mln plus Etoo. Inny gracz na jego miejscu dlby wiele wiecej. Zlatan zawiodl w najwazniejjszym momencie sezonu
0
jednak mimo zlych transferów jaka duma przemawiać moze przez kibicow Barcelony. Wczoraj w penym momencie gralo praktycznie 8 wychowanków na placu gry, i Barca grająca w skladzie z 80% wychowanków pokonuje uszyty za setki mln Real, coś rzadko spotykanego już drugi raz:)
0
Oczywiscie 2007r;p
0
Brawa za tego juz praktycznie mistrza ale zostal On wygrany praktycznie wychowankami. To oczywiscie super sprawa ale byla by mega super gdyby nie doszlo do wywalenia 70mln w błoto na Zlatana i Czygrynskiego. Nie wiem kto ich naprawde chcial i kto mial najwiekszy udział w tych bublach transferowych ale trzeba to zmienić. POlityka zwiazana z wychowankami jest fantastyczna ale jezeli chodzi o transfery to Barça lezy. Real wydal 250mln jednak ROnaldo za 94 uratowal im resztki h onoru, Xabi ALonso jest podstawowym waznym graczem, Albiol mimo bledow podstawowym stoperem a Benzema oraz Kaka okazali sie byc niewypałami. U Nas niestety skutecznosc wyniosła 0% bo Zlatan i Czygrynski nie dali nic temu zespołowi. 4-5 dobrych meczy Ibrahimovicia na ok 40 to zdecydowanie zbyt mało. Teraz wlodarze przekonaja sie, ze trzeba skonczyc z gadaniem, ze Barça ptrzebuje wysokiego, mocnego napastnika. Tacy gracze po prsotu nie pasuja do Barcelony. Na szpicy musi grac ktos ruchliwy, ciagle prowokujacy prostopadłe pilki od pomocników. Na przyszly sezon potrzebujemy jeszce jakiegos w miare kreatywnego pomocnika, bo Iniesta traci po pół sezonu przez kontuzje a Xavi sie starzeje oraz napastnika i wracamy na tron w Europie.
NIech kibicow Realu boli przegrana jedny m punktem. Bili?Ma bolec, bardzo dobrze. Pamietam naszą utrate mistrza w 207r jedynie przez bezposrednie mecze, mimo gigantycznej przewagi w bilansie bramkowym i w jakosci gry.
0
Brawa za tego juz praktycznie mistrza ale zostal On wygrany praktycznie wychowankami. To oczywiscie super sprawa ale byla by mega super gdyby nie doszlo do wywalenia 70mln w błoto na Zlatana i Czygrynskiego. Nie wiem kto ich naprawde chcial i kto mial najwiekszy udział w tych bublach transferowych ale trzeba to zmienić. POlityka zwiazana z wychowankami jest fantastyczna ale jezeli chodzi o transfery to Barca lezy. Real wydal 250mln jednak ROnaldo za 94 uratowal im resztki h onoru, Xabi ALonso jest podstawowym waznym graczem, Albiol mimo bledow podstawowym stoperem a Benzema oraz Kaka okazali sie byc niewypałami. U Nas niestety skutecznosc wyniosła 0% bo Zlatan i Czygrynski nie dali nic temu zespołowi. 4-5 dobrych meczy Ibrahimovicia na ok 40 to zdecydowanie zbyt mało. Teraz wlodarze przekonaja sie, ze trzeba skonczyc z gadaniem, ze Barca ptrzebuje wysokiego, mocnego napastnika. Tacy gracze po prsotu nie pasuja do Barcelony. Na szpicy musi grac ktos ruchliwy, ciagle prowokujacy prostopadłe pilki od pomocników. Na przyszly sezon potrzebujemy jeszce jakiegos w miare kreatywnego pomocnika, bo Iniesta traci po pół sezonu przez kontuzje a Xavi sie starzeje oraz napastnika i wracamy na ron w Europie.
0
Glowek_FCB
Wałesa to tylko spił smietanke.Gdyby nie jego ciemne uklady ze srodowiskami postkomunistycznymi i owczesnymi elitami to oczyszcznono by nasz kraj z agentury i tych, ktorzy mienili sie i mienią walczącymi o demokracje a byli tak naprawde po stronie systemu. BO ci ktorzy de facto rozpoczeli te walke o wolnośc i ja prowadzili to zostali wyrolowani.
A pamietasz co dzialo sie w 92r gdy Korwin Mikke wniosl projekt ustawy o ujawnieniu agentow? Lista agentow wtedy nie ujrzala swiatla dziennego, zapoznali sie z nia jedynie najwazniejjsi ludzie gdyz nigdy nie zostala z niej zdjęta tajemnica. Pamietasz narade Walesy w kancelarii z Tuskiem,Geremkiem,Mazowieckim,Moczulskim i Pawlakiem gdy Lechu panicznie bal sie wescia w zycie ustawy lustrracyjnej i za wszelka cene chcial odwolac rzad Olszewskiego, na co podstaw nie mial bo wyprowadzal on kraj z recesji. W tym wsyztskim najbardziej dobija mnie zydek Niesiolowski. WTedy wielki walczak o prawde a od iluś lat slugus Tuska i fanatyk Walesy, przeciwko ktorym byl jeszce 15lat temu. Ok wysarczy tego.
Barca dzisiaj znowu nas wystawila na nerwowke ale mistrz juz nasz. Teraz tylko jutro dokopac Olympiakosowi i gitarka. Najbardziej sie ciesze ze zawitam na camp nou za tydzien:)
0
Na stronie Realu sie niezle jaja dzieją nie moge kurde:D
0
osa91
raczej "sucha ocena"
pisałem,że z przez ludzie zapadają złe decyzje ,napisałem o wyborach po obradach Okrągłego Stołu gdzie dopiero w drugiej turze wygrał Wałęsa bo w pierwszej nieoczekiwanie wysoką ilość głosów otrzymał jakiś obcokrajowiec i ,że przez to nasz naród by się skompromitował a forum międzynarodowym
Na przyslzosc mała korka z historii: TO był Stan Tymiński.
O Wałęsie to sie nie wypowiadaj bo on ma poziom rybsztoku. Nie zapomne jego strachu w oczach podczas odwoływania rzadu Olszewskiego i nocy teczek. Zreszta strach mieli wtedy w oczach wszyscy: Mazwiecki,Geremek,Tusk,Moczulski i caala reszta
0
franek123
Co Ty gadasz. Olympiakos na przestrzeni calego sezonu prezentuje sie gorzej od Barcy. TO Barca ma najszerszy skład.Olympiakos jest mocny ale wystarczy powiedziec, ze przegał z Panathinaikosem walke o 1 miejsce po regural season. Z Prokomem mieli problemy wielkie w 1 meczu, porażka w trzecim i dopiero zakocnzenie w czwartym. W Barcelonie tak samo wszechstronny Lorbek, Lakovic czy Mickael mogą zadecydowac o wyniku spotkania.CHildress i Teodosic to są madrzy na pick&rollach ale wystarczy im to wy bic z głowy.
0
Strasznie sie boje tego meczu jeżeli Sevilla zagra swietny mecz cos w stylu meczu z Realem na jesien to możemy sie żegnac z mistrzostwem, pfu pfu pfu
0
kampos
A ja ci powiem, że to Sevilla gra o więcej a to dlatego, że jest to klub biedniejszy dla któego awans do LM to wielki zastrzyk finansowy zwiazany z kasa od UEFa,reklamami czy prawami telewizyjnymi. A przeciez w tym sezonie zaszli do 1/8, z latwej grupy ale zaszli. MOżna mowic jedna, ze obie drużyny graja o podobna stawke. Barca o mistrza bo LM ma zapewnioną a Sevilla o małe mistrzostwo Hiszpanii czyli 4 miejsce i udział w LM.
0
Od kiedy kibicuje Barcelonie te sekundy byly największą euforią. Nigdy nie mialem takiego wybuchu radosci zwiazanego z Barceloną jak wtedy w tej 93minucie i pewnie tak ma wiekszosc kibicow:)Szkoda, ze Andresa nie bylo z Interem, pewne teraz bylibysmy 2 tyg przed finalem z Bayernem
0
jarkos
tez news xd
0
Prawda taka, ze tylko gdzies 1% kibicow FCB chocby w Polsce jest kumata w innych sekcjach i to widac w liczbach komentarzy. Na stronie Realu jest przeciez to samo. Wiadome najłatwiej przeciez sledzic piłke, to najbardziej dostepny sport. Nikogo sie niestety nie zmusi to interesowania koszem czy ręczną, to trzeba od małego juz sie interesowac tym
0
FInal wydaje sie byc na wyciagniecie reki ale tam bedzie czekac Kilonia, ktora na neutralnym terenie dla mnie miala by mniejsze szanse niz Ciudad ale u siebie ich chyba pokona, ale 2 miejsce jest raczej pewne.
Mozemy byc dumni, Barca ma 3 druzyny w trzech (jescze hokej) najwazniejszych grach zespołowych przynajmniej w półfinałach, nikt nie moze sie z Barcą równac
0
I kontynując moj post to dla wielu co krzycza, ze Barca nie kupuje, Barca to nie Real to polecam zliczenie kwot na transfery chocby z ost 10lat. Moze model Barcy jest wiecej ostatnio oparty na wychowankach i przyniosl wieksze sukcesy ale na pewno nie ma duzej roznicy w wydanych kwotach na transfery miedzy FCB a Realem.