0

OnlyBarca

Tego nikt nie rozumie

A śmialiśmy się z Realu i Pereza gdy oddawali Makelele i mieli potem kilka lat posuchy.

0

Ilu ludzi tyle gustów. Mnie sie bardzo podoba ta nowa, fajna odmiana. Od 2005 roku byly same jaskrawe.

0

kubakuch34

Skończmy z tym gadaniem o wychowankach. Jakby zliczyć kase na transfery przez ost lata to Barca wcale nie wydaje duzo mniej od Realu. jest mega kasa na Zlatana,Czygrynskiego i innyc to powinna byc na takiego Robinho. Niezbedny jest wysokiej klasy skrzydłowy/pomocnik bo widzimy, ze Iniesta co 2 mecz ma uraz

0

Jedyną logiczną konsekwencja odejscia Toure było by przyjscie Javiera, jednak to jest bardzo malo prawdopodobne ięc ten transfer Toure to już jest kpina

0

hhahaha

10-15mln :D Za tyle to można sobie kupić Lucasa Leive albo ALberta Riere a Mascherano niestety jest wart 2 razy tyle. W Barcelonie ktoś chyba się mocno pogubił

0

Prawda jest taka, że lepsze jest wrogiem dobrego tak jestz Toure i Mascherano. Toure sie sprawdził, w poprzednim sezonie przez sympatie trenera nie mógł nic zrobic. Najlepszy przykład?

Mecz rewanżowy z VFB, Toure obok messiego zdecydowaie najlepszy na oisku, jest wszędzie, potem przychodzi do meczu z Arsenalem i Toure oczywiscie siedzi na ławce.On choćby w kazdym meczu w ktorym dostał szanse, grał cudownie, strzelał i asystowa to i tak byłby za Keitą i Sergio, to tylko pokazuje głupote Pepa w tym aspekcie.

0

A na jakiej podstawie tak sadzisz? Rownie dobrze o kazdym graczu moge powiedziec, ze w przyszlosci bedzie z niego dobry pozytek. Trzeba sobie powiedziec, kasa wyrzucona w błoto.Ostatnie 2 lata to dobre transfery Pique i Alvesa i masakra jezeli chodzi o Czygrynskiego,Zlatana,Hleba,Caceresa oraz Keirisona. prawie 100mln w błoto.Jak tu sie nie cieszyc, ze bedzie Rosell oraz inna ekipa?

0

zibiku

Skad wiesz jak było wewmnatrz druzyny? Skad wiesz, ze Toure nie prezentował sie tak samo czy lepiej od tamtej dwojki np. na treningach a mimo to musial grac 2 razy mniej. Jak wytłumaczysz to, ze jak juz Toure sie pojawiał to przewaznie gra lepiej od Sergio oraz Keity? Skad wiesz,ze Toure nie walczył o miejsce? On zna swoja wartość i wie jak jest, kazdy by sie wnerwił na jego miejscu. Zasluga w wygraniu Ligi od strony Sergio i Keity duza to raczej nie jest, śmiem twierdzic, ze gdyby Yaya gral w 1 meczu na San SIro to cieszylibysmy sie z pucharu Europy na Bernabeu.

Gdy w LM rok temu wypadali obrońcy to Toure nas uratował, jak była trwoga to do niego, teraz o tym zapomniano.

0

Z Keita od razu przedlużono kontrakt, widać kto tu jest pupilkiem, zasługi Toure dla Barcy były wiele wieksze niz te Keity badz Sergio a mimo to chłop musi się pakować, za co pytam sie za co?

0

lvpool i tak nie pusci mascherano bo to by oznaczalo juz kompletny rozpad druzyny. Osądzimy Guardiole za pare miesięcy, jezeli wygra przynajmniej jednoz dwoch najwazniejszych trofeów to uznam, ze gosc ma niebywałe szczescie ale jezeli ten ruch sprawi, ze bedzie zle to bedzie to największy błąd od wielu lat.

0

szkoda mi bo yaya ma super warunki fizyczne, w srodku potrafi kapitalnie sciagac gorne pilki

0

Teraz jedynie Mascherano moze Nas uratować, zostajemy na razie z Sergio na DM, a jak patrze na te panienke, ktora przewraca sie po wiekszym podmuchu wiatru i nie potrafi nawet oddac strzalu to mi slabo:(

0

No Pep straciłem do ciebie wiele szacunku...

0

Ja ciagle twierdze, ze Argentyna to nie jest team na mistrza. Dobra ekipa spokojnie obnażyla by ich braki w srodku pomocy i w obronie. Hiszpanie sprawili by, ze Argentyna ganiała by za piłką, jeszce czerwona furia pokaże swoją siłe

0

Czy ktos tam zacznie myslec? Barca potrzebuje jedynie jeszce jakiegos kreatywnego srodkowego bądz lewego pomocnika. Widizmy jak czeso Iniestajest kontuzjowany, co drugi mecz schodzi z kontuzją i traci po pół sezonu nie raz. Xavi już nie da rady dlugo grac tak dobrze. Widzimy jak było w meczach z Interem.Brakowało drugiego kreatywnego pomocnika i nic sie zrbic nie dalo!

0

Barca byc moze byla troszke bardziej zmeczona sezonem choc skad jest gleboki, chyba jednak zlekcewacyli Basków.

0

Kibice Realu bredza, ze za duzo graczy Barcy i dlatego tak slabo:D Tylko jak Hiszpania wygrywala to było ok:D ALe matoły Ja kibicuje calej Reprezentacji. Po prostu zle sie przygotowali a mecz z Polska troche chyba przyćmił rzeczywisstość. Byc moze Del Bosque popełnił wiele błędów i daleko mu do Aragonesa.Hiszpania grajaca wrzutkami, tego dawno nie było. Trafili na swietnego taktycznie rywala na pcozatek, z kazdym innym no moze z 90% innych bylo by ok

0

Nie wiem jak Wy ale wydaje mi sie, ze Valdes by te 1na1 wybronił:)

Aragones stworzyl wielka Hiszpanie a Del Bosque jest przeceniany, udalo mu sie w Realu po prostu. Druzyna od Euro 2008 prawdopodobnie grala z rozpedu, sama a Vicente byl tylko figurantem, przyszło do wyzwan i jest zle.

0

Widzimy jaki swietny jest Sergio. Kompletny figurant na boisku jedynie jest na papierze, tragedia. Guardiola kur........aa przejzyj na oczy.

hiszpanie mogli sobie strzelic w kolano z poznym przylotem do RPA

0

I widzimy jaki przydatny jest Villa tez w obronie. Gdy gra Zlatan i Barca nie ma pilki to broni się w 10 bez Zlatana, Villa to ogromna roznica na plus

0

Byc moze teraz bedzie lepiej jezeli chodzi o transfery,Laporta zrobil wiele ale ost 2 lata oprocz wyjatkow to kompletne transferowe porazki. Niech tylko Txiki szybko wyleci i bedzie gitara bo ten czlowik jest totalną porażką.

0

A tak na boku, Caja Laboral mistrzem Hiszpanii w koszykówce, widzialem wczoraj koncowke meczu i jestem w szoku.

0

To jest chore, taki gracz, z taka technika, spokojem, siłą, musi ustapic miejsca takiemu sobie Sergio oraz Keicie, ktory jest tylko figurantem na boisku. Pep jzu zaomnial co Toure zrobl dla ddruzyny? Gdyby nie On to nie byloby mowy o wygranej w LM. to Nam tylki ratowal poswiecajac swoja pozycje po to zeby grac na stoperze. Toure potrafi grac na kazdym miejscu w srodku i na stoperze to jest cos. Sergio zamurowany do jednej pozycji. Jakze Toure jest potrzebny w meczach z silnymi fizycznie rywalami, np. z Anglii, Sergio powala wiekszy podmuch wiatru. Wczoraj Toure gral bardzo dobrze. Co sie takiego stalo w zeszlym sezonie ze tak byc musi?

0

Santana10

Tak tylko napisalem. Zrozum zbyt wiele lat w innej piłce, zbyt rozniace sie predyspozycje w stosunku do stylu Barcy, nie da sie od tak zmienic swojej gry o 180stopni

0

BullOnTheParade

ALe był R10, a tamten R10 był wiekszy niz Messi

0

Olo_17

Nie dziwne, ze trzeci sezon Henry mial faatalny, chłop wygral wszysto i ma 32 lata wiec nie ma sie czemu dziwić. Racja Zlatan grał niezle w 1 czesci sezonu ale no nie oszukujmy sie. Tak samo moglby sobie Bojan grac, od gracza sprowadzonego za prawie 50mln plus Etoo to chyba trzeba wymagac najwiekszych rzeczy a nie mierności.

0

killer19961996

Killer zeby to jeszce takie latwe było. Mozna mowic, ze zmieni styl ale nie zmieni bo nie a do tego predyspozycji, po prostu jest za wolny i zbyt wiele lat spędzil w Interze.

0

Dosc juz ze sprowadzaniem 30letnich graczy za grube mln, jest Villa i wystarczy.

0

Olo_17

Tamte sezony byly strasznie slabe w wykonaniu całej druzyny, chociaz 06/07 byl przypadkowo przegrany. Jednak porownaj debiutanckie sezony. Etoo przyszedl w 2004r i od razu byl najlepszym snajperem i gwiazdą a Zlatan?Henry z kolei po przyjsciu mial pecha bo trafił na najwiekszy kryzys od 2003r, było niby 4 wielkich graczy w przodzie, Leo,R10,Etoo i On jednak byl tam za duzy dym i wiemy jaką degrengoladę mieliśmy wtedy w Barcelonie, zwłaszcza od strony R10 czy Deco.

0

Olo_17

Bo Zlatan już wiele razy zawiódł. Prawda taka, Villa jest kupiony na szpice i bedzie grać w pierwszej jedenastce. Wiec po co trzymac wtedy Zlatana kuppionego za taka kase na lawce. Przeciez na skrzydle nie zagra bo jest za wolny. A rezerwowym to niech sobie bedzie Bojan, pozostanie Zlatana znowu zachamowało by jego rozzwójj. Sprzedać drągala, i te kase mozna przeznaczyć na cos dobrego. DOpóki włodarze Citizens są tak głupi to nalezy do wykorzystac na sprzedanie Zlatana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?