Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest parodia. Dunga powoluje wedlug sympatii lub nie wiem moze mysli, ze R10 popsul by mu atmosfere w teamie? Przeciez R10 w tym sezonie wiele razy ciagnąl Milan a co Kaka zrobil w Realu?Zagral moze 3 dobre mecze, na prawde dziwne. ALbo Dunga powoluje wd. sympatii albo ma wizje druzyny do ktorej R10 nie pasuje.
0
Nie wszystko czytaj i interpretuj dosłownie...
0
KK
Myslisz, ze Thiato CI wejdzie i od razu bedzie nowym Xavim czy Iniestą? CHyba wiesz,z e moze Xavi gra juz bardzo dlugo wchodzac do skladu nie majac jeszce 20lat jednakdochodzil are lat do wielkiej formy az osiagnal apogeum obecnie czyli w wieku 29-30-31 lat. Iniesta tez przez kilka sezonow dochodzil do obecnego stanu. Thiago to nie bedzie typ pilkarza jak Messi, ze wybuchnal od razu i stal sie gwiazda bo juz bysmy to widizli. Jezeli ta opcja odpada to mamy drugą ale tą z czekaniem przez kilka lat. Niezbedny Nam jeszce jeden kreatywny pomoocnik
0
KK
A po co ma wygryzac Inieste jak ten traci po pół sezonu na kontuzje? A Xavi to co ma 25lat? No raczej nie bo juz stukneła mu 30stka. Dalej nie pojmujesz po co potrzebny ktos tkai jak Cesc?
0
Barca ma drugi dream team koszykarski po tym pierwszym z poczatku wieku kiedy to byli min. Bodiroga,Jasikevicius,Fucka,Duenias,Varejao czy mlody Navarro.
0
Ale to nnie koneic sezonu playy ofss w acb dopiero sie zaczna
1 runda pewnie gran canaria mocna jedynie siebie
2 runda pewnie unicaja, bo dziwne, ze zajela miejsce za pamesą
final pewnie Real i kolejne mordolanie chyba, ze Caja Laboral ich uwali w 1/2:)
0
No t o zostala jzu tylko liga zostala, w 1 rundzie seria pewnie z Gran Canarią w drugiej z Unicaja a finalz Realem i kolejna szansa na ponizenie rywala w serii:) No Chyba, ze Caja laboral wczesniej wywali Real w 1/2
0
W zasadzie Barca pierwszy raz wygrywa cala Eurolige bo wtedy gdy wygrala 7 lat temu byl rozlam na suprolige (w ktorej gral Slask) i Eurolige:)
0
No po 7 latach sie doczekałem naraeszcieeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
Puchar jedzie w zasluzone rece . Barca w 22 meczach euroligi zanotowała jedynie 2 porażki NIESSAMOWITE
0
barcafan89
Nie zgapiaj od Kibicow Wisly Krk bo sam jestesm Wiślakiem rowniez:)
0
barcelonismo198
Laporta jest tak samo prezesem sekcji koszykarskiej wiec to"nawet" nie na miejscu, On jest na meczach koszykarzy czesciej niz CI sie wydaje bo po prostu o nich mniej sie mowi a liga Hiszpanska rozgrywa mecze przewaznie mala czesc sobota pod wieczor i niedziela ok poludnia a euroliga to srodek tygodnia
0
oo jak milo widziec kto nie skacze ten.........:D
0
*ofense
0
*ofense
0
W Olympiakosie szwankuje transition defence bo przechwytow mieli sporo ale nie wiele z nich wynika
0
Tak wiec dobrze wam chodzi ten link z atdhe co wam dalem?
0
espn zawsze daje reklamy, nie ogladacie nigdy amerykanskiego kosza,hokeja,baseballa czy footballu amerykanskiego>?
0
oo tak Ndong z faulem:D o jeaa
0
Milo sie oglada mecyzk przy dopingu Olympiakosu mimo, ze rywale:)
0
Piekny travveling Sofoklisa haha:D Chyba przelacze sie na ESPN bo jednak co amerykkanski komentarz to amerykanski komentarz
0
http://atdhe.net/11436/watch-regal-fc-barcelona-vs-olympiakos-piraeus ogladam na c+ ale polecam ten limnk
0
Szkoda, ze slyychac tylko kibicow Olympiakosu, jednak kibicowsko to lata swietlne za Nimi mimo odleglosci znacznnie wiekszej z Pireusu.
Mini Shaq ciagnie teraz Olympiakos nie dobrze
0
Kleiza gra niezla kaszane lol
0
Brakuje mi Paule Pierce'a w Celtics, jest jakis nieobecny
0
Na pewno sa Pujol,Xavi,Sergio,Pique i Bojan.
Co do Cleveland ot mam watpliwosci czy rzuca dzis 100pkt, ogladam mecz i jest wyrownany zupelnie inny niz mecz nr 3, przede wszystkim podkoszowi Celtow graja lepiej.
0
No no pujol,Xavi,Sergio,Bojan i to nie wszysscy:)
0
Celtowie niestety fizycznie wysiadają, gdby nie Ronndo to bylo by z nimi fatalnie. Chociaz Oni nie raz potrafia odrodzic sie jak feniks ale raczej nie wystarczy to im na cala serie
0
Papaloukas trzyma olympiakos co doswiadczenie to doswiadczenie ale dobrze imec Lorbeka:)taki mini Nowitzki
0
Navarro dostal niezla czape po wyjsciu z zasłony:/
off top Bosotn zaczyna z cavaliers ciekawe czy znow bedzie zadziwiajacy wynik +- 30pkt