0

To jest parodia. Dunga powoluje wedlug sympatii lub nie wiem moze mysli, ze R10 popsul by mu atmosfere w teamie? Przeciez R10 w tym sezonie wiele razy ciagnąl Milan a co Kaka zrobil w Realu?Zagral moze 3 dobre mecze, na prawde dziwne. ALbo Dunga powoluje wd. sympatii albo ma wizje druzyny do ktorej R10 nie pasuje.

0

Nie wszystko czytaj i interpretuj dosłownie...

0

KK

Myslisz, ze Thiato CI wejdzie i od razu bedzie nowym Xavim czy Iniestą? CHyba wiesz,z e moze Xavi gra juz bardzo dlugo wchodzac do skladu nie majac jeszce 20lat jednakdochodzil are lat do wielkiej formy az osiagnal apogeum obecnie czyli w wieku 29-30-31 lat. Iniesta tez przez kilka sezonow dochodzil do obecnego stanu. Thiago to nie bedzie typ pilkarza jak Messi, ze wybuchnal od razu i stal sie gwiazda bo juz bysmy to widizli. Jezeli ta opcja odpada to mamy drugą ale tą z czekaniem przez kilka lat. Niezbedny Nam jeszce jeden kreatywny pomoocnik

0

KK

A po co ma wygryzac Inieste jak ten traci po pół sezonu na kontuzje? A Xavi to co ma 25lat? No raczej nie bo juz stukneła mu 30stka. Dalej nie pojmujesz po co potrzebny ktos tkai jak Cesc?

0

Barca ma drugi dream team koszykarski po tym pierwszym z poczatku wieku kiedy to byli min. Bodiroga,Jasikevicius,Fucka,Duenias,Varejao czy mlody Navarro.

0

Ale to nnie koneic sezonu playy ofss w acb dopiero sie zaczna

1 runda pewnie gran canaria mocna jedynie siebie

2 runda pewnie unicaja, bo dziwne, ze zajela miejsce za pamesą

final pewnie Real i kolejne mordolanie chyba, ze Caja Laboral ich uwali w 1/2:)

0

No t o zostala jzu tylko liga zostala, w 1 rundzie seria pewnie z Gran Canarią w drugiej z Unicaja a finalz Realem i kolejna szansa na ponizenie rywala w serii:) No Chyba, ze Caja laboral wczesniej wywali Real w 1/2

0

W zasadzie Barca pierwszy raz wygrywa cala Eurolige bo wtedy gdy wygrala 7 lat temu byl rozlam na suprolige (w ktorej gral Slask) i Eurolige:)

0

No po 7 latach sie doczekałem naraeszcieeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

Puchar jedzie w zasluzone rece . Barca w 22 meczach euroligi zanotowała jedynie 2 porażki NIESSAMOWITE

0

barcafan89

Nie zgapiaj od Kibicow Wisly Krk bo sam jestesm Wiślakiem rowniez:)

0

barcelonismo198

Laporta jest tak samo prezesem sekcji koszykarskiej wiec to"nawet" nie na miejscu, On jest na meczach koszykarzy czesciej niz CI sie wydaje bo po prostu o nich mniej sie mowi a liga Hiszpanska rozgrywa mecze przewaznie mala czesc sobota pod wieczor i niedziela ok poludnia a euroliga to srodek tygodnia

0

oo jak milo widziec kto nie skacze ten.........:D

0

*ofense

0

*ofense

0

W Olympiakosie szwankuje transition defence bo przechwytow mieli sporo ale nie wiele z nich wynika

0

Tak wiec dobrze wam chodzi ten link z atdhe co wam dalem?

0

espn zawsze daje reklamy, nie ogladacie nigdy amerykanskiego kosza,hokeja,baseballa czy footballu amerykanskiego>?

0

oo tak Ndong z faulem:D o jeaa

0

Milo sie oglada mecyzk przy dopingu Olympiakosu mimo, ze rywale:)

0

Piekny travveling Sofoklisa haha:D Chyba przelacze sie na ESPN bo jednak co amerykkanski komentarz to amerykanski komentarz

0

0

Szkoda, ze slyychac tylko kibicow Olympiakosu, jednak kibicowsko to lata swietlne za Nimi mimo odleglosci znacznnie wiekszej z Pireusu.

Mini Shaq ciagnie teraz Olympiakos nie dobrze

0

Kleiza gra niezla kaszane lol

0

Brakuje mi Paule Pierce'a w Celtics, jest jakis nieobecny

0

Na pewno sa Pujol,Xavi,Sergio,Pique i Bojan.

Co do Cleveland ot mam watpliwosci czy rzuca dzis 100pkt, ogladam mecz i jest wyrownany zupelnie inny niz mecz nr 3, przede wszystkim podkoszowi Celtow graja lepiej.

0

No no pujol,Xavi,Sergio,Bojan i to nie wszysscy:)

0

Celtowie niestety fizycznie wysiadają, gdby nie Ronndo to bylo by z nimi fatalnie. Chociaz Oni nie raz potrafia odrodzic sie jak feniks ale raczej nie wystarczy to im na cala serie

0

Papaloukas trzyma olympiakos co doswiadczenie to doswiadczenie ale dobrze imec Lorbeka:)taki mini Nowitzki

0

Navarro dostal niezla czape po wyjsciu z zasłony:/

off top Bosotn zaczyna z cavaliers ciekawe czy znow bedzie zadziwiajacy wynik +- 30pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?