Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeciez Dmytro grac nie moze
Milito jednak pewniejszy od Marqueza, niech zagra z Pique
0
Siasc na nich takim pressingiem zeby nie mogli wyjsc z polowy!
0
Zeby tylko strzelic Interowi gola na 1-0 do 30minuty, wtedy mysle, ze awansujemy i ebdzie najwieksza radosc od finalu z MU:)
0
Master Polit
Sergio ma lepsza technike od Toure? hmm to żeś ostro pojechał. Toure ma na pewno podobna jezeli nie lepsza technike użytkową a do tego ma dobry i silny strzał(Sergio go nie ma w ogóle) no i potrafi swietnie dryblować jak na DMa z takimi warunkami fizycznymi.
0
Jak znów zobacze w pierwsyzm skladzie Sergio i Keite a Toure na ławce to mnie krew zaleje. Jak tylko yaya dostaje szanse gry a gra w tym sezonie 2 razy mniej od Sergio oraz Keity to gra od nich lepiej. W destrukcji podobnie ale potrafi wniesc duzo wiecej w grze do produ. Niech Pep w koncu wystawia najlepszych a nie tych co lubi tak nie mozna.
0
ZTOURE jak tylko gra to jest zawsze jednym z najlepsych na boisku, wykorzystuje szanse a dalej jest za Keita i Sergio nie rozumiem tego po prostu. Gdyby gral z Interem na pewno nie skonczylo by sie tak zle
0
Niestety finał to już sie zaczął we wtorek a skoczy we srode. Wolalbym zeby Iniesta gral w tym polfinale i pomogl wygrac z najtrudniejszym rywalem jaki mogl sie trafic.
0
Tez zgadzam sie z tym, ze Xavi ma za niska note. Jedyny gracz, ktory probowal cos do przodu podawac ale nie mial do kogo. Zasluzyl na 6. Z kim mial grac w srodku, z Keita, ktory jedynie potrafi odegrac z powrotem i sie schowac?
0
Jezeli Keita zagra znowu od poczatku w rewanzu to wyjde z siebie;/ Bez Iniesty 2 linia cierpi na kreatywnosci a Toure na pewno moze ją bardziej nadrobic niz Keita
0
Trzeba na zlosc ubrac d pracy koszulke FCB i pokazac niektorym napinaczom z szopkowatego Realu oraz Interu bez Włocha, kto tu jest nad nimi:) awansujemy!
0
: powerade
Wtedy Barcca weszla po dogrywce odaj Kluivert strzelil na 5-1 ale to zupelnie inne czasy i realia. NIe przesadzajmy.
0
I tak sie trzeba cieszyc, ze Barca jest gdzie jest. Z taką kadra i eksploatowaniem liderów to jest wyczyn. Ale coz taka polityka transferowa. Ona zawsze wychodzi na koniec sezonu:/
0
I tak sie trzeba cieszyc, ze Barca jest gdzie jest. Z taką kadra i eksploatowaniem liderów to jest wyczyn. Ale coz taka polityka transferowa. Ona zawsze wychodzi na koniec sezonu:/
0
Bykunn
Inter ma swietnych obroncow lepszych od obroncow Chelsea. Maicon dzisiaj pobił Alvesa niestety. A Lucio i Samuel sa strasznie ostrzy oraz nie ustepliwi. Taki sam zreszta Zanetti. Inter ma kapitalna obrone;/
0
Wiec niestety dzisiaj było kilka czynników z których wyłaczenie chociazby jednegdało by dobry rezultat.
Zła polityka transferowa czyli brak wsparcia dla Xaviego przy kontuzji Iniesty, wystepy obroncow w ataku itp
Kombinowanie Pepa z ustawieniem i wystawianie graczy pod wzgledem takim czy kogos lubi czy nie. Keita, czlowiek, ktory ma )000 kreatywnosci gra a Toure, ktoremu moglby czyscic buty siedzi notorycznie na ławce i gra ze slabszymi.
Zmęczenie i brak walki jak u Mediiolancyzkow.
Kluczowa jednak kontuzja Iniesty:/
To są 4 czynniki. Odwrocenie chociazby jednego z nich na dobra strone pewnie dzisiaj dało by przynajmniej remis. KOntuzje przeboleje i zmęczenie też. Jednak ciezko przebolec złe decyzje trenera dotyczace polityki transferowej oraz doboru graczy i taktyki. Dzisiaj od gola Pedro mozna było spokojnie kontrolować mecz do konca ale niestety Mourinho pokazal kto jest Kasparowem piłk nożnej.
Wierze w awans ale bedzie strasznie ciezki, to bedzie walenie głową w mur a ratuje Nas jedynie gol strzelony szybko tak do 30 minuty. Jezeli tego Barca nie zrobi to chyba bedzie posprzatane.
Pozostaje napisac: Walczyc, trenowac Barca musi panować! Cos ie nie stanie to Barco jestesmy z tobą, nie musisz wygrywac wazne, ze masz swoja filozofie i piękno.
0
POZOSTAJE WIERZYC W AWANS!
Tyylko martwia te dziwne decyzje Guardioli. Polityka transferowa doprowadzila do tego, ze w ataku graja obroncy. Toure, ktoremu Keita moze czyscic buty siedzi na ławce a sam keita, ktory nie wie co sie na boisku dzieje gra ciagle. Dlaczego po strzeleniu gola nie zagralismy jak z Realem tylko V spuscil 3 gole to nie rozumiem.
Jezeli jest slabsza forma to nadrabia sie walką a jej dzisiaj zabrakło. Ibra tragedia, Lucio nie dal mu nic pograć a Etoo odwrotnie pchał zespół do przodu.
Bedzie strasznie ciezko w rewanzu. ciesyzlem sie strasznie po golu na 0-1 myslalem,z e Inter inie bedzie mogl zagrac swojej gry ale niestety mogl. Na camp nou Mourinho zagra to co kocha. Pozostaje nam nadzieja.
0
Rozumiem jest slabsza forma i braki w kadrze ale co jak co obrona byla mocna w tym sezonie, bylo prowadzenie a Barca daje strzelic sobie 3 gole, prostacko grajacemu Interowi. Yaya Toure dalby wiekszy spookj w srodku i wieksza krewatywosc niz pachołek Keita. Sam nie wiem co myslec, Pep chyba sie uderzył w głowe ostatnio:/
0
MEcze z Arsenalem zamydlily obraz. dalej ebdziecie spiewac o wychowankach i o tym, ze transfer nie potrzebbne? Nie mamy napastnikow, juz ktorys mecz z rzedu a jak Iniesta kontuzjowany to tez nie jest ciekawie, kto ma wwspomoc Xaviego? Keita, ktory nie wiem jest krewnym Pepa czy jak?
0
Wszystko przeboleje ale co ten Pep odpier.... Keita to ja nie wiem co wyprawia na tym BOISKU do cholery!!!!! Gosc statystuje i nie ma ZADNEJ kreatywnosci. Do czego tez doszlo, ze nie mamy napastnika. Prowadzilismy 1-0 i zamiast zagrac jak ostatnio z wyrachowaniem i cofnac sie to Barca daje strzelic sobie 3 gole Interowi, ktory sie skupia na odbiorze i szybkiej pilce. Ja nie wiem co mowic:/
0
sstawialem 2-1 dla Realu bo patrze trzezwo. Valencia podklada sie im jak tylko sie da podobnie jak Atletico. Na jesien tez przewazala, rok temu tez a zawsze przegrywa
0
cesc
Nie przesadzaj chłopie. To nie był najgorsyz mecz od pieciu sezonów, grszy chocby był mecz z wiosny 2009 z Espanyolem na cam nou 1-2, wtedy rowniez Barca grala w dziesiatke przez 2polowe ale przegrala a tutaj mamy remis na wyjezdzie. Trzeba wziasc pod uwage, ze z Espanyolem amy praktycznie zawsze strasznie ciezkie i ostre mecze, spinaja sie na Blaugrane jakby walczyli o zycie a do tego Barca zagrala slabbiej ale człowieku przeciez Barca nie gra z druzynami 4 ligowyi, ze kazdy mecz ma pewnie wygrywac. Jak wygrywa stale to narzekania, ze liga slaba. Kiedys trzeba zguubic punkty.Espanyol to nie kalecy, bez rąk czy nóg. To druzyna ze sporym potencjalem, ktora grala u siebie, przy niezlym dopingu i walczyła jakby grała o mistrzostwo. Wez to pod uwage, taki mecz na pewno dobrze podziala na druzyne nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło.
0
Ja tam nie licze na Valencia, podklada sie Realowi jak Atletico. Nawet rok temu gdy Real byl slabiutki to przegrali z nimi w Madrycie, majac przewage, na jesien przegrali jak frajerzy 2-3 takze nie robie sobie nadzieji.
Pep dobrze mowi, ma zespol, ktory nawet w 10 nie rezygnuje. Na utrate pkt z Espanyolem bylem przygotowany, szkoda tylko, ze ZLatan nie gral wiecej i Messi niemogl grac na swojej nominalnej pozycji atakujac od lewej
0
Dlatego ja zaluje, ze PEdro nie gra na lewym skrzydle a na szpicy mogl wczorja zagrac Bojan/Zlatan/Henry, Messi sie meczy jako falszywy napastnik na szpicy. Pedro przeciez grywal na poczatku czesciej po lewej stronie. I teraz dalej mowcie , ze zakup pomocnika szczegolnie kogos usposobionego na lewa strone nie jest potrzebny
0
Nie licze na Valencie. Juz na jesien frajersko u siebie przegrala i tym razem bedzie podobnie. Stawiam 2-1 dla Realu niestety.
0
bolinho
bywaly gorsze chocby mecz z espanyolem u siebie rok temu czy mecze na samym poczatku kadencji Pepa.
0
Ludzie msi przyjsc slabszy mecz i gdzies pkt trzeba zgubic. Co ma mowic Chelsea, ktora tez dzis przegrala.
0
Ludzie msi przyjsc slabszy mecz i gdzies pkt trzeba zgubic. Co ma mowic Chelsea, ktora tez dzis przegrala.
0
W koncu Pep przejechal sie na tej swojej dziwnej taktyce. Messi jako niby napastnik na szpicy to nie porzumienie, bylo wpuscic Zlatana wtedy zamiast wchodzacego henryego.
0
Espanyol po prostu w meczach z Barcą staje na glowie wyglada to jakby lizali tyłek madrytowi
0
Espanyol po prostu w meczach z Barcą staje na glowie wyglada to jakby lizali tyłek madrytowi