0

wszyscy tylko MJ i MJ, oczywiscie ja tez go uwielbialem, juz troche naocznie pamietam druga trylogie Bulls i wielu zawodnikow z tamtych czasow i z walk iz Jazzmanami.Jak przypominam sobie Jordana rolujacego Russela to lezka sie w oku kreci:). Lata 90te mialy tylu wyrazistych graczey. Sir Charles czyli wielka kupa zbiórek, admirał RObinson,Kink kong Ewing,Pippen, ktory troche wypłynal dzieki MJ, Robak, ktory walcyzl jak malo kto, Hakeem "hak" Olajuwon, bracia Hardeway, duet Payton-Kemp, oczywiscie listonosz Karl wraz ze Stocktonem i Hornackiem, mistrz twojek Reggie Miller, ktory byl tak blisko zdetronizowania Jordana czy Grant Hill. TO byly czasy, tylu pozyywnych bohaterów:)

Sam nie przepadam za Kobe, nie znosze Lakers ale oczywiscie szacun za to, ze kibicuje Blaugrana. W sezonie pewnie chlop nie ma w ogole czasu sledzic nic inego, w NBA od listopada do czerwca dla niektorych nie ma ani chwili odpoczynku.

Co do NBA to licze na wybuch lepszej formy Spurs chociaz bez jeszce jednego gracza pod kosz bedzie ciezko. Jak im sie nie uda to oby Cavaliers ze swoja defensywa pokonali Lakers bo tylko oni to chyba moga zrobic.Boston juz niestety za stary:/

0

Armandi

A kto na tle Barcy prezentowal sie dobrze? Moze jedynie w 1 meczu Almunia ale jako bramkarz mial najlatwiej. Moze troche Walcott i troszke Bendtner. Fabregas niemogl nic zrobic jak Barca zamknela Arsenal. Gdyby tam gral zamiast Niego Cristiano czy Ribery to tak samo nic by nie zrobili.

0

bandzior

Keirison grał od ok 60minuty.

A co do Motty czy Van Bommela. Oni po prostu sa mocnymi ogniwami swoich zespołow ale w FCB by grzali ławe albo trybuny. Sa dobrzy na taktyke i kadre Interu oraz Bayernu ale nie Barcelony. Niezli do rozbijania akcji ale byli by 2 tempa za wolni do gry Barcelony.

0

Bilans bedzie spokojnie pobity w tych meczach Barca bedzie miec góra 1 porazke

0

goryl

Tak i potem znowu po nim złapie kontuzje. Podobnie było z MU, jednak w ewentualnym przyszlym finale nie bedzie rywala pokroju zeszłorocznego MU. Niech sie leczy i racuje nad sobą bo bedzie nam bardziej potrzebny w nastepnych sezonach, przede wszystkim potrzebny bedzie zdrowy. MEssi byl kontuzjogenny a teraz nie moze i Andres dojdzie do czegos takiego

0

JEdnak Iniesta w tym sezonie to jedynie cień Andresa z zeszłego sezonu, trzeba mu dac spokoj bo co chwila jak zlapie kontuzje to wraca po niej zbyt szybko. Niech sie przygotowywuje do mundialu spokojnie i pracuje nad swoim ciiałem zeby w nastepnych sezonach nie byl tak kontuzjogenny. Pamietacie, Messi tez na pcozatku co chwiła łapał kontuzje a od 2 lat (odpukac) nie mial zadnej kontuzji, ktora by go eliminowała na np. wiecej niz 2 tygodnie.

0

Andres_Iniesta

"Jak sie rozsypie trio Xavi,Messi,Iniesta to koniec w tym sezonie"

To trio w tym sezonie i tak ma rzadko okazje grac ze sobą. Co chwile kontuzjowany Iniesta, Xaviego nie bylo jakis czas, takze nie ma co plakac. Czego oczy nie widza tego sercu nie żal. Iniesty dawno nie widzialem grajacego swietnie wiec nie zaluje az tak strasznie chocaiz oj gdyby on byl zdrowe i w formie to ...

0

Andres_Iniesta

"Jak sie rozsypie trio Xavi,Messi,Iniesta to koniec w tym sezonie"

To trio w tym sezonie i tak ma rzadko okazje grac ze sobą. Co chwile kontuzjowany Iniesta, Xaviego nie bylo jakis czas, takze nie ma co plakac. Czego oczy nie widza tego sercu nie żal. Iniesty dawno nie widzialem grajacego swietnie wiec nie zaluje az tak strasznie chocaiz oj gdyby on byl zdrowe i w formie to ...

0

Pyrzo

Po tym co "pokazal" Bayern z MU to jezeli z NIm Barca miala by zagrac we finale to nie mam zadnych obaw. Maja taką dziure w srodku pomocy oraz w obronie, ze rozmontowanie ich kilka razy to nie bedzie problem w przeciwienstwie do Interu, ktory stanie pewnie na 30-40 metrze i bij tu glową w mur ic zekaj na wypady Etoo oraz Milito. Juz wieksza niewiadomą dla mnie we finale ewentualnym bylby Lyon. Z Interem trzeba zagrac jak z Realem nie ma sensu ich cisnac i zamykac ciagle na wlasnej polowie zwlaszcza na San Siro bo Jose tylko na to czeka. Ma do kontr idealne trio czyli podawacza SNejdera i szybkich Etoo z Milito. Lepiej dac im troche pograc i zadac im wystarczy jeden bramkowy cios. Pozniej na ewno nic nie zrobią, Inter gra swietnie do momentu gdy jako pierwszy straci gola przewaznie.Wtedy ich plan leci.

0

Nawet watpie czy zagra w ew. Finale. PO sezonie jest Mundial, rok temu zaryzykowano z nim na final w Rzymie, z wyyniku sie oplacilo ale potem kontuzja sie poglebila. Na pewno Iniesta nie chce opuscic Mundialu, a ewentualny final bezie latwiejszy niz potyczki z Interem. Jak je Barca wygra bez Iniesty to tym bardziej poradzi sobie we finale bez niego. A mundilal jest raz na cztery lata i pewnie Andres o tym mysli najbardziej.

0

gostek

Bez roznicy przeciez jakby Barca w nim grala to by nie byl na CN

0

Musi Barca kogos kupic bo gracz taki jak chobcby Pedro jest uzalezniony od Xaviego czy Messiego, on poprostu wykorzystuje okazje gdy inni sa skupieni na najlepszych graczach Blaugrana.Pedro to gracz od walki oraz znajdowania sie w dobrym miejscu. Nie jest jednak w stanie przesadzic wyniku meczu gdy nie idzie. TO nie jest zawodnik, ktory zaczaruje swietnym podaniem jak Xavic zy Iniesta, pieknie strzeli i minie rywali jak Leo, czy zagra cos magicznego jak Zlatan. Pedro to tylko i az wazne uzupelnienie skladu, gracz bardziej zadaniowy. Taki Silva czy Cesc to juz inni gracze, ktorzy sami potrafia wykreowac sytuacje i zrobic cos wielkiego, dlatego ktos ich formatu musi byc kupiony. Na nastepny sezon Barca potrzebuje jedynie kogos na lewy/srodek pomocy, 1 kreatywny gracz i do tego chcialbym zeby Keirison wrocil.

0

No Silve bym wolał, potrafi zejsc do srodka i bylby tanszy. Iniesta tak czy siak na lewej stronie traci połowe wartosci. Zacznijcie jednak myslec bardziej przyszlosciowo, Xavi niebedzie nam gral 5lat jescze a Iniesta kontuzja co miesiac. A co drugi wychowanek nie ebdzie Xavim czy Messim bo tacy sie rodzą raz na 20lat. Nie oczekujmy cudow szkolki Barcy nie ma co tak latwo mowic i myslec, ze za 2 lata Dos Santos,Jeffren czy Thiago beda wielkimi graczami. Mamy rok wyborczy i na pewno bedzie jeden glosny transfer, oby.

0

Mazi

Teraz nie ma juz czasu na dawanie szans mlodym kazdy mecz trzeba wygrac praktycznie, no chyba, ze bedzie wysokie prowadzenie.

Z ARsenalem i Realem Iniesta nie gral a nawet nie bylo tego widac po prostu trzeba troche zmienic sposob gry.

Mimo wsyztsko jak pisalem trzeba pomyslec i walczyc o SIlve badz Cesca bo mamy dwoch bardzo kreatywnych graczy w pomocy z czego jeden po 30stce a drugi co chwila kontuzje z kolei Toure tez potrafi grac kreatywnie ale malo gra.

0

Transfer Cesca badz Silvy jest niezbedny na prawde widzimy co sie dzieje, cala pomoc spoczywa na barkach Xaviego, osttanio grywa z Sergio i Keita a oni w ofensywie niestety ani mrumru, Toure co innego jezeli ma forme ale niesttey Toure nie gra Byc moze jednak Guardiola w obliczu tej sytuacji zacznie go wystawiac, moze Toure bedzie grac bardziej do przodu.

0

I kto dalej nie jest za transferem Cesca chocby?

Widzicie Xavi gra bajecznie ale jest juz po 30 jeszce rok i bedzie zle. Ineista co chwila kontuzje, człowiek szkło. Byłoby kapitalnie gdyby Cesc przyszedl moglby sie rotowac z Iniesta i powoli wchodzic za Xaviego. Niestety z Andresem jest zle, w zeszlym roku juz mial 3 kontuzje a w tym jeszce wiecej i do tego nie moze i nie ma kiedy zlapac formy.

0

PEdro to dobry gracz jednak nie bedzie nigdy gwiazdą, nie ma umiejetnosci na prowadzenie gry druzyny, on jest od walki,biegania oraz znajdowania sie w odpowiednim miejscu w odpowiedniej porze. To po prostu widac kto jak bedzie grac w przyszlosci juz po poczatkach. Messi gdy wchodzil do druzyny to od razu pokazywal magie i dojrzałosć, moze nie reguralnie ale to dawalo powod do tego, zeby sadzic, ze bedzie wielki. Podobnie bylo np. z Iniesta chociaz to jednak inna sytuacja troche. Chociaz mam nadzieje, ze pilkarsko jeszce sie rzowinie i do biegania,walki oraz instynktu dolozy jeszcze cos wiecej.

0



w 7min t ak na boku(zaje... ta reporterka:D)

0

Zreszta tam chyba jest caly mecz

0

Zreszta tam chyba jest caly mecz

0

Jak ktos nie ma canal plus to jak cos tutaj mozna zobaczyc cala 2 polowe

0

A watpie czy do Realu przyjdzie Jose. Na pewno zarządał by pełnej autonomii oraz swobody, trener podobny do Capello. CHociaz Caello zrobiil ze slabego Realu mistrza Hiszpanii.Fakt z wielka pomocą Barcelony.

0

Tomos

Trafienie ZLatana bylo przednie, wielu innych by w pilke w oogle nie trafilo a reszta kopneło gdzies w trybuny, do tego zrobil to gorśżą nogą.

guardiola przezyl trocche jako pilkarz, pamietam jak byl kapitanem podczas GD na bernabeu bodaj w 200 lub 2001r, gdy bylo 2-2 a sedzie nie uznal prawidlowego gola RIvaldo na 3-2, wtedy myslalem, ze mnie rozerwie.

Sam wkurzalem sie na jego dziwne decyzje w tym sezonie ale chlop wie co robi ma niesamowity dar, oby byl choć pocz esci Barcelonskim Fergusonem. Chociaz Alex zaczynał slabo a tutaj od razu najwieksze sukcesy w historii:)

0

Lepiej madrze trzymac piłke i solidnie przygotowac akcje, meczac rywala niż strzelac bezmyslnie i robic szarpane akcje jak Real. Barca byla bez zlatana oraz dlugo bez Iniesty wiec musiala grac troszczeczke inaczej niz by mogla z nimi na boisku oraz we formie.

0

Najbardziej padłem po strzale Higuaina w pierwszej połowie z pola karnego 20metrow nad bramke myslalem, ze sie posikam:D

0

Takze strzelanie bramek jest najciezsze we Francji oraz we Włoszech, kto wsyztsko sledzi dokladnie to wie o co biega. SLedze te wsyzstkie ligi zawsze ogladam od wielu lat przynajmniej po jednym meczu z kazdej z nich i to na prawde widac.Tam nawet czołowka nie leje reszty po 5,4-0 co chwila.

0

zibiku

Wlasnie o to chodzi, we Francji poziom jest bardziej wyrownany, wiekszy nacisk na taktyke, pada mniej goli i trudniej sie gole w tej lidze strzela! Tutaj nie chodzi o to ile druzyn z Hiszpanii,ANglii czy Włoch dochodzi dalej do faz pucharowych to nie ma nic do rzeczy. Latwiej sie strzela gole grajac w Realu,Barcelonie,Interze,MU,Arsenalu czy Chelsea niż grajac w Bordeaux,Marsyllii czy idac w doł np. St.Ettienne. Napisales nie logicznie. Jezeli poziom we Francji jest bardziej wyrownany bo i taki jest, czolowka nie odstaje tak od reszty, gra jest bardziej defensywna i taktyczna to jak najbardziej strzelenie tam np 25goli w sezonie grajac chocby w najsilniejszych Bordeaux,OL,OM czy nie powiem o slabszych jest o wiele ciezsze niz zrobienie tego grajac w czołowych klubach Angielskich,Niemieckich,Wloskich czy Hiszpanskich. Liga Francuska wbrew pozorom jest choelernie ciezka do gry!

0

No jak przypominam sobie Euro2008 to grał kapitalnie, w ogole sezon 07/08to bylo jego apogeum ale od tego czasu gra coraz gorzej. Ze zawodnikow Realu jednak nie lubie go najbardziej orpcz Krystyny oraz Gago

0

Sory ale tak czy siak proponowales wspolczynnik nizszy dla Ligue 1

0

Chcialbym zeby kiedys trafil jak kosa na kamien. Szkoda, ze nie gra na stronie Daniego Alvesa chociaz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?