0

Ludzie nie podniecajcie sie tak Henrym myslicie, ze on cos zmieni? Zmienic cos moze tylko lepsza postawa wsyzstkich a co zmieni Henry, ktory caly sezon gra żałosnie?

Do bojuuuuuuu musimy to wygrac

0

DObra jechac z nietoperzami jak sie nie da pozycyjnym to trzeba z kontry jak to zrobil "prawie" werder

0

JEdno tylko boli, ze Laporta oraz Pep obiecywali, ze nie bedzie poworki z sezonu 06/07 a tutaj na nią sie zanosi przez zaniechanie paru spraw w lecie chyba, ze Barca jakims cudem wroci na dobre tory.

0

Niestety ale bez przewietrzenia skladu to juz daleko sie nie zajedzie. Nic nie trwa wiecznie taka gra jak w zeszlym sezonie ma swoj kres. JEdyną rada bylo przewietrzenie składu ale Zlatan to za mało. Potrzebny jest byl i jest wlasnie ktos, ktor wprowadzil by cos nowego szczególnie do linii pomocy.

0

PO jaka cholere trzymac tego Bojana. ALbo ma grac chociaz to i tak nic nie da raczej albo wypozyczyc go. Juz tyle czasu pragne zeby go wypozyczyli. TO zrobili to z Keirisonem a nie z Bojanem.

0

Wszyscy graja slabiej ale nie raz wystarczy jeden zawodnik jak SAmuel, ktory sprawil by, ze i pomocnicy mają wiekszy wybor i moga dawac lepsze, grozniejsze podania. Taki on wlasnie byl.

0

Jakze chcialbym sie mylic ale coraz bardziej mi to przypomina 2007rok. Obym sie mylil

0

Jakim skarbem byl Etoo obecnie nie mamy w FCB gracza, ktory tak potrafilby wychodzic na pozycje i prowokowac podania. CO wyprawiali w zeslzyms ezonie Xavi oraz Iniesta posylajac co chwila prostopadle pilki do Samuela.SZkoda:/

0

Z Bojana nic nie bedzie trzeba skonczyc z traktowaniem go jak zlote dziecko. TO juz pare lat i gra gorzej niz podczas debiutu i to bardzo. Jest za slaby fizycznie Miguel go poniewiera a co by bylo z angielskim obroncami. Bojanowi musza powiedziec tymczasowe papa musi byc wypozyczony bo albo stanie na wlasne nogi albo do widzenia. ALe gra slaba kurcze to Barca gra jak Valencia a Valencia jak Barca.

0

Mam nadzieje, ze to kryzys a nie już zdecydowane pogorszenie poziomu na stałe

0

Spokojny meczyk i brawo Pete.

Ciagle mysle o spotkaniuz Olympiakosem, ktore jest nieuniknione. Co sie bedzie pod koszem dziać. Fran,Cdong,Mickael,Morris,Lorbek vs. Borousiss,Vujcic,Kleiza,Sofoklis. Na obwodzie wyjadacz Papaloukas, Teodosic, Childress,Halperin a u nas boss Juan Carlos i mistrzowie rzutu za 3:)

0

c plus 3 co ja pier...

0

Mecz jednak bedzie na zwykłym canal plus

0

Linki to będa jutro na razie nie wiadomo jak ebdzie szło na okreslonych kanałąch

0

Oczywiscie jedno na c+sport a drugie na csport2

0

Kaktus3

Ludzie canal plus nie daje poniewaz przeważnie liga + ekstra jest o 19 a od 20:30 jest hit NBA Cavaliers-Celtics

0

Niestety nie ma sensu wydawac takiej kasy na gracza prawie 30letniego, jeszcze w zeszłym lecie tak ale teraz juz za pozno

0

Barca wygrala juz bodaj 5 spotkan z rzedu z Realem takze nie jest zle

0

misk00

Zle to ujołes piszac z" Polakami". Niestety w Prokomie stosunek graczy zagranicznych do rodzimych jest najgorszy zpośrod calej euroligi i pewnie tez z Eurocup i Eurochallenge. Polacy nie istnieja oprocz dobrze zbierającego Hrycaniuka.

Olympiakos zetrze w pył Prokom niestety.I wcale nie bede plakac po tym co to za podnieta jak nie znajacy sie ktos zza granicy nie bedzie wieidzal po nazwie, ze to polski team a Polacy to tam raczej grzeją lawke i podaja reczniki. Radosc z ich sukcesow i tak nie byla by smaczna. Nie to co czasy Slaska gdzie brylowac potrafili Wojcik,Zielinski,TOmczyk,Hyży czy Ignerski.

A z Realem trzeba zawsze uwazac bo mozna lac wszystkich caly sezon a w jednymm momencie wszystko stracić. Tak jak miala TAU ceramika przed rokiem.

0

Bardzo boli to, ze prawie wsyzstkie druzyny maja swoje historyczne nazwy i jest tez nazwa sponsora ale musi bc człon prawdziwej historycznej anzwy. Nas reprezentuje Asecco prokom:/ Rownie dobrze ktos moze pomyslec, ze pracownicy przyjechali grac mecz.

Jechac z Realem

0

Takze przypomnij sobie dwumecze z angielskimi zespolami. 2005 mordęga z CHelsea, ktora sie bronila i wyprowadzala zabojcze kontry. 2006 udalo ją sie przejsc ale bylo poodbnie. FInal 2006 i wlasnie ARsenal do momentu zejscia Lehmana gral otwarą pilke. 2007 LIverpool z zasiekami nie do przejścia. 2008 podobnie MU. 2009 dwumecz z Cheslea kazdy pamieta i kto nie mdlał na koncu. FInal 2010 to jedyny inny mecz z tych wszystkich bo Barcaa pierwsza zmusila MU do odsloniecia sie.

Wiec widzisz, ze lepiej trafic na Arsenal niz przechodzic katusze jak z Chelsea czy MU co roku.

0

Widizsz jak zle idzie Arsenalowi z silnymi rwalami. Moze grac pieknie ale na koniec jest przegrany. Potrafia rozgromic Porto 5-0 ale wlsanie takie mają wyskoki. Nie cche ogladac meczow przeciwko Chelsea badz MU bo bedzie to wygladac jak rok i 2 lata temu.

0

socio adamo

Na prawde wolalbys zeby Barca grala z Arsenalem niz np. MU czy ew.Chelsea? Chyba lepiej by sie gralo przeciwko otwartej druzynie z dziurami w obronie jaka jest ARsenal niz przeciwko murujacym sie i wyprowadzajacym zabojcze kontry MU czy CHelsea. Znowu chcesz zeby Barca prze 85minut grala przeciwko zgrupowanej na wlasnej polowie jedenastce i miala problem z oddaniem strzalu? Arsenal na pewno by sie bardziej otworzyl a wiadome, ze wymiany ciosow z Barcą raczej nikt nie przeżyje. Przyklad to mecz z Realem na bernabeu. Gdy ten zamurowal sie w wielkim oslabieniu na camp nou przegral w koncowce tylko 2-0. Gdy otworzyl sie u siebie bedac jakze blisko FCB w tabeli i bedac w lepszym skladzie to dostal 6-2. Dla mnie Arsenal lub Lyon beda najlepsyzm wyborem.

0

Barca-Arsenal to bylo by to. Moim zdaniem dla Blaugrana to bylby najłatwiejzy rywal ze wszystkich ponieważ obrona arsenalu jest kompletnie nie przewidywalna i robic zęśto wielkie klopsy. Grali by na pewno otwarcie a nie maja takiego doswiadczenia jak gracze Barcy wiec ksonczylo by sie pewnym awansem. Juz Seviilla byla by moim zdaniem gorsza bo jak i cala reszta moze oprocz troszke Bayernu zamurowała by sie przeciwko Nam i to mocno jak w pucharze krola

0

Higuain nigdy nie bedzie pilkarzem wybitnym, moze tam cos strzelac czestow lidze seriami ale to nie jest pilkarz najwiekszego formatu

0

i juz zaryzykuje mówiąc, ze Inter przejdzie Chelsea.

0

misugi

Ja bym nie powiedzial, ze Anglicy ciagna za wszystkie sznurki. ROk temu byly 4 kluby angielskie w 1/4 a na te chwile 2, Chelsea nie jest pewna z Interem bedzie miec ciezko gdy ten sie zamuruje a Chelsea atakiem pozycyjnym grac nie potrafi.

Arsenal nie ma jeszcze jaj i doswiadczenia na sukcesy.

MU jest uzaleznione od Rooneya i gra slabiej niz w poprzednich latach. Awans zawdziecza kontuzjom w Milanie oraz Didzie w pierwsyzm meczu bo MU nie zasluzyl na wiecej niz 1 gola.

Tak wiec będa 2 lub 3 angielskie druzyny i na pewno kazda z nich moze oprocz Arsenalu jest slabsza niz w analogicznym momencie sezonu poprzeedniego.

Bordeaux pewnie awansuje i będa 2 ekipy francuskie co jest wielkim wydarzeniem.

Teraz tylko czekac zeby Anglicy a najlepiej Mu ooraz Chelsea na siebie powpadali i będie gitara.

0

Teraz tylko przejsc VFB i czekac zeby Chelsea nie weszla do 1/4. Potem oby tylko nie trafic na murzarzy z United oraz Chelsea i bedzie dobrze. Z Arsenalem,Bayernem,Lyonem czy Bordeux gra bedzie o wiele latwiejsza bo to nie sa tacy cwaniacy i kontratakomaniacy jak w MU i CHelsea

0

Mnie sie wydaje, ze to sprawa szamana od 2005roku:D

Jedna wiara jeden klub 1/8 aż po grób. :D

Jakto ladnie byc w soboote na szczycie a we srode na dnie.

0

Jutroo zamawiam koszulke z wielkim napisaemz tylu REAL 1/8 hahahahhaa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?