Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TO chyba grupa jakiś matołó załozyła te strone.Oni chyba nie wiedzą gdzie jak juz cos Barca ma potrzebe zakupu kogos. Akrat na DM to moze grac u Nas 4 zawodnikow.
0
A czy to tak ciezko wejśc na strony koszykarskie lub strony o koszykarzach i szczypiornistach?
Co do meczu to cięzko wygrać z Barcą, gdypierwsza piatka jest świetna a łąwka wchodzi i robi kilkanaście pkt więcej niż "podstawowi"
0
ZIelony164
Atletico a nie AThleticooo przestan ze to notorycznie pisac;p
Trudno , ale dobrze, ze kontuzje mamy tam gdzie mamy szeroką ławkę. Z Atletico spokojnie na srodku sobie staną Pujol z Milito a Maxwell na prawej po tym co dzisiaj pokazał. Byc moze odwołanie od kartki Rafy tez przyniesie skutek.
0
A Ci konfidenci ze wzgóza Montjuic jak zwykle padają do stóp Realowi. Jak ja nieznosze Espanyolu:/
0
Z takim MIlito to sie nie martwie o absencje Pique:) Jezeli chodzi o obroncow to naprawde amy teraz super talie:) 5 swietnych stoperów:) Nie ma Pujola- lajcik wychodza Pique z Milito.WYlatuje Pique to mamy Rafe, nie ma Rafy gdzies na lawce siedzi Czygrynski cud miód:)
0
Przemo9FCBa a twoje słowa beda mnie gryżć do rana z tym przegapieniem meczu:/
Znajdzcie mi teraz jakas dobra druzyne w czołowych ligach bez porazki. Nic tylko sie cieszyc. Barca pokonala w 9 Getafe a Regal Barca rozjechała Juventut, miła sobota:)
0
: Zielony164
Od kiedy to jest w la liga druzyan co sie zwie Athletico :P
0
ALe kibice przescieradeł dalej beda mowic, ze sedziowanie jest pod Barce...
0
: Przemo9FCBa
Lepiej wyjd z tej strony jezeli mowisz prawde. "Nie ogaladalem meczu bo przegapiłem". Ja juz niewiem czy smiac sie czy płakac.
NIe ma co narzekac kolejna wygrana, dalej jestesmy b ez porażki byłoby cudownie powtorzyc wyczn Arsenalu z sezonu 2003/04, 38 meczów bez porażki a w sumie z rzędu mieli ich bodaj 48 czy 50. Pomarzyc mozna hehe.
0
Partizan i prokom liderami grup swiat staje na glowie. Sytuacja w grupie Barcy i tak skonczy sie tak jak powinna.
0
Przepraszam coś mi sie z netem pomieszało :)
0
messiandiniesta chyba jestes mlodzianem jeszce :)
Ciekawy pomysł, lssiandiniesta chyba jestes mlodzianem jeszce :)
0
Nelson
To nie tak po prostu szkoda. Bo w tym sezonie pare razy nie udalo sie wygac duzej kasy i pech chcial, ze to wypadalo prze Barce. Np. z Osasuną, Sevilla w Pucharze krola oraz z Villareal w lidze:)
0
dawid10
Pedro strzelil gola chocby ze szachtarem czy z estudiantes ale on tylko znalazl sie tam gdzie powinien ale to nie on odwalił tę najwazniejsza orbote wczesniej. Rozroznij pojecie piłkarza, ktory potrafi oddac super strzał, przedryblowac rywali czy dac magiczne podanie a tegoo który, potrafi jedynie znalezc sie w dobrym miejscu wykorzystujac swietne zagranie partnera.Poki co Pedro to zawodnik z tej drugiej opcji. W wypadku arcytrudnego rywala on niebedzie potrafil wziasc odpowiedzialnosci za siebie tylko bedzie czekal az ktos z wielkich partnerow cos wymnysli a Pedro znajdzie sie w dobrej okazji. Pomysl.
0
Oj Rafa nigdy nie zpoamne CI tego błędu z Osasuną straciłem wtedy mozliwosc wygrania tysiaka:/
0
Powiem tak. Pedro to bardzo odbry gracz ale nie z cyklu tych, którzy potrafią sami rozstrzygnąć mecz. On ma tę zalete, że potrafi się znaleźćw dobrym miejscu o dobrej porze i strzelić czy przystawic nogę. Ale nie jest zdolny i raczej nie ebdzie do takich wybitnych zagrań jak Messi,Iniesta,Xavi czy Zlatan. SIlva ma jednak troszke wyższy potencjał potrafi własnie nawet jak nie idzie zrobic coś wielkiego. Jednak minus to jego kontuzjogenność i słaba budowa. ZObaczmy na razie plotki.
0
Widać kto tutaj jest móżgiem i kto stempluje każdą akcje Barcy.
0
Po co trzymać Bojana jak i tak nie gra? Czy nie lepiej było go wypozyczyć?A tak będzie do końca "kariery" wiecznym talentem na ławce.Albo dac mu grac albo wypozyczyć.
0
No ostatnia kolejka wszedzie prawie bardzo zacieta z jedna sensacją w atenach
0
Ale wtedy dopiero zaczynał i był rezerwowym, młodym chłopakiem także nie miał zbytniego wkładu w to.Ale w tym wypadku sorry za niedopatrzenie
0
No cóż jeszce 2 i więcej lat temu przy każdym rzucie rożnym szczególnie przeciwko mocnym fizycznie drużynom jak CHelsea można było dostać zawału obecnie jest spokojnie jak na wojnie:)
0
Bodiroga to byl taki europejski LeBron James, ok. 204cm wzrostu a grał na 1 czy 2
0
Póki co Navarro jeszce nie wygrał euroligi i nie zawsze było różowo
Moja dziesiątka za całokształt to:
1.Bodiroga
2.Andersen
3.Jasikevicius
4.J.R.Holden
5.Ginobili
6.Anthony Parker
7.Fotsis
8.Papaloukas
9.Navarro
10.Sharp
0
MOże i nie raz te rankingi wydaja sie by smieszne ale sa czysto statystyczne i nie sa rankingami popularności i bardzo dobrze. Tak jak ranking france football,FIFA. Tam gdy do wyboru jest dwoch graczy o podoonym poziomie i lepszey jest nawet ten mniej slawny to i tak nagrode dostaje ten slawniejszy.ZEby isc za glosem prostych kibicow i sie przybodobac bo te wybory z merytorycznośćią nie mają nic wspoolnego często.
0
Didon
Bardzo dobrze napisałes. Czygryski za 25mln, Caceres za wiele mniej. A Martin za caly poprzedni sezn dostał mniej szans niz Dumytro przez niecałe poł obecnego:/ A prezentuje sie fatalnie
0
CO do Prokomu to i tak mam go dość. Gra w eurolidze moze dopiero teraz troszke łądniej ale wielki mi pocieszenie jak POlacy nic nie grają. Gdy SLask gral w eurolidze było na co popatrzec. Pamietam jeszce ten przełom wieków. Zwłaszcza czasy Greera. Poprsotu wymiatał był chyba najlepszym strzelcem euroligi. Gdyby wtedy tylko Slask mial jakiegos duzego centra tak jak rok wczesniej Sasze Kulla to zaszedlby daleko. BO z wysokich mial tylko WOjcika i Randle:/ I to byla koszykokwa, nia grali w top 16 bo i mieli bardziej wyrownane grupy nie tak jak teraz, że 2-3 faworytow i 3 outsiderów. Jednak grali bardzo ladna ofensywna koszykowke.
Co do Barcy to zycze sobie final four z olympiakosem,PAO oraz Realem bylo by nieziemsko.
0
WAzniejsze jest sprowadzenie kogos do srodka, żeby mogl zastepowac Xaviego bo na lewej to moze jeszce grac Pedro.Xavi jest eksploatowany jak koń pociagowy jak on nie wytrzyma to cała drużyna pęknie.
0
Precz z tym grajkiem co ma nie równo pod sufitem może dla mnie jest wart nie 60 a 6mln. Takich to do Realu, tam jest miejsce jego i podobnych.
0
2802adrian
Akurat stoper nie był taka najabrdziej potrzebna pozycja do wypełnienia napewno napastnik lub pomocnik
0
Ci, ktorzy odpowiadaja za transfery OUT to jest parodia za taka kase mozna bylo kupic kogos kreatywnego do pomocy bo stoperow przy powrocie MIlito i tak jest czterech.
Parodia