Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BOJAN kolejny świetny występ. Naprawdę jeżeli nie zostanie wypożyczony to nie bedzie z niego NIC, chociaz i tak w ogóle wątpie czy coś bedzie. Aż niecche wiedzieć co by było gdyby grałw GD czy przeciwko takiej Chelsea lub MU. To chyba tamci obrońcy bo go wdeptali w ziemie.
Naprawde, lepszym rozwiazaniem bylo wypozyczenie Bojana i pozostawienie Keirisona. Bojan nie potrafi dac kompletnie NIC, poprostu Barca ma jednego napastnika na poziomie- Zl;atana
0
BOJAN kolejny świetny występ. Naprawdę jeżeli nie zostanie wypożyczony to nie bedzie z niego NIC, chociaz i tak w ogóle wątpie czy coś bedzie. Aż niecche wiedzieć co by było gdyby grałw GD czy przeciwko takiej Chelsea lub MU. To chyba tamci obrońcy bo go wdeptali w ziemie.
Naprawde, lepszym rozwiazaniem bylo wypozyczenie Bojana i pozostawienie Keirisona. Bojan nie potrafi dac kompletnie NIC, poprostu Barca ma jednego napastnika na poziomie- Zl;atana
0
DLa mnie wcale YAYA nie gral slabo, mial troche strat ale ludzie on nie gral calego meczu dawno. JAk on gral slabo to nie wiem jak gralo paru innych
0
Pyrzo_Barca
Bo Pedro gra w zasadzie 1 sezon w 1 drużynie i Pedro wcale nie był uwazany za jaki mega talent, przyszlego króla jak Bojan. Napewno coś jest nie tak, ze gra On 3 sezon i to jest cały czas równia pochyła.
0
CO do gola Ibry.CHyba nie ma na świeci drugiego piłkarza, ktory w taki sposób wykończył by tę akcje. Każdy inny strzelał by po ziemi albo popędziłz piłka i mijał bramkarza. Wyobrażacie sobie Etoo tak strzelającegp?
0
filipinaikos
Spoko widocnzie pozory mylą. Ja ogladam od lat 90tych:)
Pomodle sie zaraz pezd pojsciem spać, żeby wypozyczono Bojana,Nie moge patrzec na jego "grę":(
0
NIe ma napastnika do zmiany dla Zlatana, niestety Bojan nadaje sie do Barcy B
0
: filipinaikos
CHyba malo w zyciu widziales meczy Barcy. Orłowski poprostu ma taka wade wymowy, a o pilce, a najbardziej Hiszpanskiej wie 100000 razy tyle co ty:)
W 2 polowie meczyk nabrał rumieńców. Mnie dobija tylko jedna sprawa-Bojan. Wypozyczyc albo co, bo naprawde gosc stoi w miejscu, nie gra nic, jest uznawane za jakies złote dziecko a gra jak ostatnia łajza.
Czy nie prosciej bylo zostawic K9, ktory przyszedl za taka kase i ejest marnowany a wypozyczyc Bojana, zeby pokazał czy potrafi grac?
0
KOLEJNY WIELKI wystep Bojana dziekujemy dziekujemy
0
Jak nie przyjdzie ktos na leweskrzydło, do srodka pomocy lub do atakku to bedzie zle. Zlatan w ogole nie ma zastepcy, Bojan to sobie moze isc na podworko grac. Niezbedny jest ktos do pomocy, ktos kreatywny, Niestety ale obecna gra Barcy oraz wyniki troche zamazują realny obraz. Bez poszerzenia składu bedzie lipa. Xaviw takim meczu grac nie powinien, ale jak ma odpoczac jak nie ma kto go ani troche zastapic. Moze dojedzie sie jakos do konca roku na 1miejscu ale potem naprawde musza byc wzmocnienia.
0
Jak nie przyjdzie ktos na leweskrzydło, do srodka pomocy lub do atakku to bedzie zle. Zlatan w ogole nie ma zastepcy, Bojan to sobie moze isc na podworko grac. Niezbedny jest ktos do pomocy, ktos kreatywny, Niestety ale obecna gra Barcy oraz wyniki troche zamazują realny obraz. Bez poszerzenia składu bedzie lipa. Xaviw takim meczu grac nie powinien, ale jak ma odpoczac jak nie ma kto go ani troche zastapic. Moze dojedzie sie jakos do konca roku na 1miejscu ale potem naprawde musza byc wzmocnienia.
0
DAlej mi ktos powie, ze Xavi nie jest najwazniejszy? Kolejny mecz i brak odpoczynku. Kazdy go dostaje tylko nie on. To jestchore
0
: siewca
WOle YAYA bez formy niz Sergio w Formie. A keidy YAYA mial forme pokazac? Mnie sie podobal w meczach w ktorych gral wielu mialo wiele nizszy poziom.
0
Przecież ja nie jezdze po Guardioli jest wielki ale chyba mozna go zkrytykować, krytyka jest potrzebna bo jakby jej nie było to kazdy by sobie usiadł na tyłku i nic nie robił. Po prostu szkoda gracza, ktory tyle zrobił dla Barcy, gdy były najwazniejsze mecze t o poswiecał sie i gral tam gdzie nie jest jego pozycja. Gdyby nie jego gra na stoperze to nie było by wygranej w LM każdy to wie. Szanuje Pepa ale dlaczego wielu z Was nie szanuje Toure, nic takiego nie zrobił a został posłany na ławke.
0
Zielony164
CHodzi Ci o mecz na camp nou z rubinem czy w Rosji? Bo na CN Toure byl jednym z najlepszych a w Kazaniu to wwszyscy dali d...
0
Moim zdaniem najgorsyzm ogniwem w ty sezonie jest...Guardiola.
Podemuje irracjonalne decyzje dotyczace składu czy taktyki. Narazie mu się upieka bo bronią go wyniki ale naprawde jezeli tak dalej bedzie robic to za miesiac czy 2 moze juz byc zupelnie inaczej.
0
mihal_s
Dlatego Toure sie zle czuje bo dostaje malo szans. A Ty piszesz, ze z niewolnika nie ma pracownika. To Pep zle postepuje i nie fair w sosunku to TOure. Bo Keita mial i moze ma jeszce eksplozje formy ale to chwilowe. Jest starszy od TOure o 4lata. Nie ma takiego potencjału technicznego i siłowego.
Moze gra troszke na innej pozycji ale on tutaj też jest jedna z przyczyn takiego traktowana Toure.
O Sergio to juz nie wspomne. On nie potrafi NIC w ofensywie, ja nie przypominam czy on kiedys oddał strzal na bramke zza pola karnego. Jest od Toure i slabszy fizycznie, slabszy w odbiorze, slabszy trchnicznie, slabszy w ofensywie. Ciezko doszukac sie aspektu w czym jest lepszy.
Ale coz Busquets ma niestety szerokie plecy w Barcelonie a eita jest pupilem Pepa.
0
bernard0
Wszyscy graja tylko slepo pilke a jest jeszce kosz czy hokej. JA zarabiam na bukmacherce i gdy są wtorki,srody,czwaartki to najwiecej daje kosz:)
Co do tematu, to naprawde oby potem Pep nie pllakał jak Real płąkal po Makelele. Bo Sergio i Keita mogliby buty czyscic Toure.
0
Ja bym chcial taki sklad zobaczyc
VV-ALves-Marquez-Chygrynski-ABidal-Toure-Iniesta-Keita,Pedro-Bojan(niechce ale musze)-Henry
Messi musi odpoczac bo gra z Realem byla na wyrost. I trzeba dac odpoczynek Xaviemu bo widać, że troche slabiej ostatnio, wpuscic ich gdyby cos nie szło
0
No i jeszce Henry 5
0
No naprawde jezeliz a wywalczenie rzutu roznego mamy podnosic jego ocenę to gratuluje.
Jezeli Messi dostał 7, Pique 9, ALves 8 i cala reszta przeważnie po 7-8 to naprawdę jestem w szoku. Iniesta był wraz ze Zlatanem najbardziej kreatywnym graczem, wymusił najwiecej fauli, grał świetnie w odbiorze, po wywaleniu Sergio z boiska, potrafił się poświęcić i grac bardzo dobrze będąc focniętym. Naprawdę nie rozumiem.
Dla mnie oceny pooowinny byc takie
VV 9
ALves 8
Pique 8
Pujol 10
Abidal 7
Sergio 6
Keita 6
Toure 7
Xavi 6
Iniesta 9
Messi 7
Zlatan 9
0
Narazie Barca troszke pod forma jest lepsza od Realu w formie...
0
Naprawdę juz dziecko logiczniej ulozylo by ten ranking. Co za "spece" oddawali te glosy
0
Iniesta 6?? A Messi&??
ahhahaahah wolne zarty
Iniesta ciągnoł pomoc w 2połowie swietnie sie fofał i odbierał ora z trzymał piłke, był tez najbardziej kreatywnym pomocnikiem. A Mesi jak zwykle ocena zawyzona, bo duza czesc meczu niewidoczny, dopiero cos zagral w koncowce ale jak zwykle zdarzyl zmarnowac super okazje
0
Pep popatrz na Real jak cierpiał bez Makelele, dopiero po gdzies 6latach znalezli godnego nastepce a ile przegrali przez jego brak.
0
Dostrzegacie jakas logike w rozumowaniu Pepa?
Granie chuderlakiem Sergio, i zapatrzeniew Mascherano, od ktorego Toure jest 10razy lpszy, silniejszy i lepsza technika.Do tego Yaya dal tyle Barcelonie, jest do niej idealnei dopasowany. To stawia sie na Sergio, ktorego najlepsze i firmowe zagranie to podanie do Xaviego.Strzału nie ma wogole bo i jak gdy ma nóżke chuda jak u kury. YAya gra i lepiej w obronie, budzi respekt u rywala, gdy chce i gdyby byla taka potrzeba potrafi strzelic, swietnie rzucic asystę czy zaczarowac z przodu. W wielu innych klubach bylby jako playmaker.
Gracz złoto, na rozne pozycje. TO Pep gra chuderlakiem Sergio i marzy w nocy o Mascherano i Javier wraz z Keita doprowadzaja go chyba do orgazmu. WOlałbym miec jednego Toure w druzynie zamiast Sergio,Mascherano i Keity razem wzietych
0
MIało byc YAYA jest twardszy itd sorki:)
0
Keita jest twardszy od SErgio, lepszy w obronie i w aataku jezel tylko chce. Sergio ne potrafi kompletnie NIC pokazac w ofensywie. Nie ma kompletnie strzału, zreszta PRZYPOMINA SOBIE KTOS Z WAS KIEDY SERGIO ODDAŁ JAKIS STRZAŁ? Do tego nie ma ostatniego podania, które gdy jest potrzeba potrafi zagrać YAYA.
Pep nie igraj z ogniem bo zapłaczesz jeszce za Toure jak Real przez pare lat płakał za Makelele.
0
zor
Messi najlepszym zawodnikiem bo okiwal 4gracyz Realu. HAHAHA bok zrywac wex chlopie sie zastanow co piszesz.
MEssi wczoraj był słaby, wygrana zawzieczamy Iniescie,zlatanowi oraz obrońcom. MEssi nieraz strzeli gola, zagra cos bardzo ladnie i w oczach dzieci jest wtedy najlepszy.
Za dużo bravo sport i pobieżnego oglądania meczy.
0
Niestety Pep zakochał się wKeicie, który jest dobry na mecze z przeciętniakami ligowymi ale potencjałem nie dorasta Toure do pięt. Niecha Pep dalej sobie ak bimba i patrzy konca.. keia ma juz prawie 30lat. Naprawde nie rozumiem dlaczego gracz, który tyle zrobił jest tak traktowany. Wczoraj spokojnie mógł grac od poczatku ale mam nadzieje, że jeszce przyjdzie trwoga to wtedy do Toure tak jakto było na koniec sezonu.
MImo wyników trzeba krytykowac Guardiole. Narazie mu sie upieka ale wczorajszy wynik mogl spokojnie wygladac odwrotnie. Bo taktyka oraz dobór graczy w 1polowie fatalne. I tylko temu, ze to ROnaldo mial okazje sam na sam anie kazdy inny gracz Realu zawdzieczamy, ze wczoraj nie przegrała Barca