Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kojarzycie moment w 1polowie gdy po starciu Iniesty z Lassem pod linią Krystyna podleciała i cos fikała a Iniesta mu pojechał i cos mu tam nagadał:) Własnie o to chodzi w koncu Iniesta to jeden z 5najlepszych piłkarzy na swiecie.
0
siusky
Zawsze pokazywali duzo meczy Barcy w miarę możliwosci, nawet jeszce gdy był tylko jeden canal plus, nie było cyfry tylko sam dekoder do canal plus z kluczykiem, wątpiee czy ktoś z Was to pamięta:)
0
Sergio zrobil to odruchowo , sam gram i wiem, ze nieraz głowa niechce takiej piłki zatrzymac reką a ręka robi co innego
0
NIe potrafia przegrac.
Gdy ich Real wygrywal mistrzostwo niesprawiedliwie 2lata temu, gdy niesprawiedliwie remisowal 3-3 na CN, gdy obecnie gra gorzej od rywala i brzydko a wygrywa to jest dobrze.
To sa hipokryci poprostu
0
Nic mu sie nie stało laser nie był skierowany w jego oczy, ie poparzył sie w niegozreszta nawet tego nie zauwazył.
0
To szaman pusczał ten laser
0
Spalonego nie było moze reaka Zlatana byla blizej ale restza na tym samym poziomie co Pepe, jezeli jest taka sytuacja to sie powinno puszcza, czesto sedziowie gwizddza spalonego wtedy to kibice grzmią, że sedzia elektryczny
0
: jakobin3
Iniesty nie wyrozniasz, ktory oprocz Pujola był najlepszy na boisku. Płytka ocenka
0
Ludzie za co dają niektorzy z Was Messiemu takie oceny? Za ostatnie 5minut to raczej za malo. Przec caly mecz byl daleko za Pujolem,Iniesta,Zlatanem czy ALvesem
0
Valdes 8-- to co miał wybbronic, wybronił chwała mu
Alves 8 - charował na swojej stronie, zaliczył asyste
Pujol 10- bohater i dobry duch
Pique 9- doktorant u profesora Pujola:)
Abidal- 7 dobry wystep
Xavi 6/7- słabszy wystep ale jest on niezbedny
Iniesta 9 - Swietny w odbiorze, rozegraniuu, przetrzymaniu dzisiaj dyrygent
Sergio- gdyby nie zerwien to dalbym 7 bo gral niezle i niebal sie trudnych zagran
Keita 5- niczym sie nie wyrozniał, nie jest to gracz na najwieksze mecze
Toure- 6- nie mial okazji zzeby pokazac wiekszy całokształt
Messi- 7- gdyby grał tak jak na koncu miałby 9 ale wiekszosc meczu nie specjalna
Henry- 4- co tu dużo mowic najgorszy na boisku
Zlatan 9 - w 45 minut narobił wiecej dymu niz cala druzyna w 1polowie, Pepe sie od niego odbijał to nie to co z innymi rywalami
0
NIech sie nie jarają w 1polowie Barça nie byla soba i miala zle dobrany skład.
NR 1 PUJOL WIADOMO DLACZEGO
2.INIESTA- on przycmilXaviego dzisiaj, swietnie w desktrukcji,odbiorze,rozegraniu i przetrzymaniu
3.ALVES- charował na swojej stronie i walcyzł jak lew i asysta
4.ZLATA N wiadomo dlaczego
0
NIech sie nie jarają w 1polowie Barça nie byla soba i miala zle dobrany skład.
NR 1 PUJOL WIADOMO DLACZEGO
2.INIESTA- on przycmilXaviego dzisiaj, swietnie w desktrukcji,odbiorze,rozegraniu i przetrzymaniu
3.ALVES- charował na swojej stronie i walcyzł jak lew i asysta
4.ZLATA N wiadomo dlaczego
0
Ta Barca jes niesamowita. POl roku temu tez byl arcytrudny tydzien mecze z Chelsea i Realem gdzie wielu uwazalo przeciwnikow za fawroytow, teraz mecze z Interem i Realem, kontuzje niby slabszy okres i 2wygrabe. Jakas niesamowita druzyna:)
0
NIech sie nie jarają w 1polowie Barca nie byla soba i miala zle dobrany skład.
NR 1 PUJOL WIADOMO DLACZEGO
2.INIESTA- on przycmilXaviego dzisiaj, swietnie w desktrukcji,odbiorze,rozegraniu i przetrzymaniu
3.ALVES- charował na swojej stronie i walcyzł jak lew i asysta
4.ZLATA N wiadomo dlaczego
0
NAJLEPSI PUJOL, ALVES ORAZ INIESTA, Xavi byl w cieniu Iniesta rzadil pomoca swietnie w obronie, w przytrzymaniu pilki
0
PEP MA cholerne szczescie gdyby byla porazka to bylby na swieczniku ale urodzil sie chyba ppod sczesliwa gwiazda:D
0
PEP MA cholerne szczescie gdyby byla porazka to bylby na swieczniku ale urodzil sie chyba ppod sczesliwa gwiazda:D
0
PEP zakochal sie w Keicie chyba. henry gra piach, do zejscia za niego Ibra na atak i PEdro za Keite na lewa natychmiast.Zlatan moze powalczyc z Pepe
0
TO sa jaja poco komentatorzy jada do Bacelony, zeby zrobic sobie wycieczke a kibicom zepsuc mecz??? Dzwiek 3sekundy przed obrazem parodia.
Co do meczu, natychmiast musi wejsc IBRA, a Iniesta musi zejsc do srodka. Powinien wejsc PEdro na lewa, a Ibra na atak. Nie wiem Pep ustawil tak barce jakkby miala grac na rems:/
0
No znowu Iniesta na lewej?Pep znowu strzela sobie w kolano cholerka jasna
0
Drogba to naprawde nie wiem za co. Za pprowadzenie Chelsea do3miejsca, czy moze za marnowanie setekz Barca i przewracanie sie w polu k arnym?
Chcialbym 1.Xavi 2.Messi 3.iniesta ale cuzje, ze bedzie 1.messi 2.ROnaldo 3.Xavi:/
0
Ta pływacza ma zęby jak jaaś hiena, która wyszczerza kły na wierzch
0
Real przez ostatnie lata z wyjatkiem 202 czy tam 2003 r i moze 2007 0-1 zawsze totalnie broni sie na camp nou.
0
Wedziu10
Ja sie nie moge doczekac pojedynków Xavi vx Xabi Alonso, ktory to jest tak czasem adorowany, ze to niby jest mozg chocby reprezentacji:D Szkoda, ze ALves i Ramos nie graja na jednej stronie.
0
T kompilacja naprawde wspaniala i jaka jakosc i dobrana muza:)
Pierwsza czesc smutna z dobrze dobrana do tego muza fajnie to wyglada taki kontrast polaczenie tych smutnych chwil nadchodzacymi pieknymi
0
Ze tez zRealem nie ma meczu o 22:/
0
Przeciez tak czy siak Xavi miał w sumie w ubiegłym sezonie o 30asyst cudowny wynik
0
Widzicie to po meczach reprezentacji. Messi nie potrafi druzyny pociagnac, bo i nie ma takiego Xaviego. Bez takich partnerow jak Xavi oraz Iniesta, Messi prawie nic nie pokazuje. I kto mowii, ze Xavi jest super ale Messi robi roznice z najwiekszymi??? Wolne zarty. TO Xavi wraz z Iniesta robia te roznice ale nikt tego nie dostrzega. Gdyby nie ich klepani z MU to bysmy pucharu Europy nie zobaczyli, bo to oni pojechali z Manchesterem jak i z wieloma inymi. Messi za samą wielka nieskutecznosc juz powinien nagane dostac. WIelu podnieca sie jego meczem z Realem. Tylko, ze wtedy strzelil 2 gole a setek mial z 5, gdyby nie partnerzy to niemoglby naprawic swoich bledow. ALe tak juz jest kibic dostrzega np pieknego gola i zmyłke bramkarza gdy jest sie sam na sam jak np. podczas GD w maju i 5 bramki dla Barcy ale nie dostrzega sie w jaki sposob do tego doszlo, i kto tak naprawde rozbił obrone rywala.
0
Bartinho10
Oraz inni.
Czy Wy nie myślicie? STatystyki to nie wszstko. Messi akie statystyki miał w duzej mierze dzieki Xaviemu czy Iniesicie. Xavi wykonuje jeszce wazniejsza robotę tylko, że ona nie jest na swieczniki bo nie strzela goli czy czasem nie czaruje pod bramką. Ale On wykonuje razem z Iniesta najwazniejsza i najtrudniejsza robote po to , żeby MEssi mogl strzelic czy dograc te ostatnia piłke i byc rozsławiony. POmyslcie troche. Gdyby zabrakło Xaviego dopiero wtedy zobaczylibyście bez kogo ciezej oj zobaczylibyscie
0
Ciekawe jakby zrobic t aka sonde ; czyj brak podczas np. GD byłby barrdziej brzemienny w skutkach Xaviego,Messiego,Zlatana czy Iniesty. Chyba wyniki bylyby pewne do przewidzenia, dzieci isałyby, ze bez Leo ale kazdy normalny kibic, znajacy sie ze stażem odpowie, ze Xavi